Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ ПРАКТИКИ

Читайте также:
  1. I. МЕТА, ЗАВДАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ
  2. I. МЕТОДИЧЕСКИЕ УКАЗАНИЯ ПО ВЫПОЛНЕНИЮ КОНТРОЛЬНОЙ РАБОТЫ
  3. I. ОБЩИЕ ПОЛОЖЕНИЯ ПО ВЫПОЛНЕНИЮ КОНТРОЛЬНОЙ РАБОТЫ
  4. I. ОСНОВНЫЕ ПОЛОЖЕНИЯ УЧЕБНОЙ ПРАКТИКИ
  5. I. Учебные цели практики
  6. I. Цели и задачи практики
  7. I. ЦЕЛИ И ЗАДАЧИ ПРАКТИКИ
  8. I. Цели и задачи учебно-ознакомительной практики
  9. I. Цели и задачи учебной и производственной практики
  10. II. Контроль исходного уровня знаний студентов

на курсовую работу студента ______ курса, группы __________________

 

_________________________________________________________________________________

(фамилия, имя, отчество)

 

По дисциплине ____________________________________________________________________

 

На тему __________________________________________________________________________

 

__________________________________________________________________________________

 

1. Основные вопросы темы раскрыты (да, нет)

2. Полнота рассмотрения проблемы (2, 3, 4, 5)

3. Использование нормативных актов

при выполнении курсовой работы (2, 3, 4, 5)

4. Использование материалов научных работ, юридической

практики при выполнении курсовой работы (2, 3, 4, 5)

5. Раскрытие актуальности и проблематики (2, 3, 4, 5)

6. Наличие выводов и предложений по теме работы (2, 3, 4, 5)

7. Самостоятельность анализа материала при

написании курсовой работы (2, 3, 4, 5)

8. Стиль изложения и качество выполнения работы (2, 3, 4, 5)

9. Наличие приложения (да, нет)

 

Допущена к защите «_______» _______20 ___г.

 

Выводы и вопросы, требующие дополнительной письменной переработки:

 

__________________________________________________________________________________

 

__________________________________________________________________________________

 

__________________________________________________________________________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Отметка о защите курсовой работы

 

Оценка ______________________________ «_______» _____________20___г.

 

Преподаватель _________________________ Подпись ______________________

КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ ПРАКТИКИ

 

За виконанням програми практики здійснюється двосторонній контроль з боку керівників від кафедри та бази практики.

Протягом практики керівник від кафедри контролює роботу студентів-практикантів, аналізує хід виконання програми практики, а в кінці практики перевіряє правильність оформлення студентом щоденника та звіту, приймає участь у роботі комісії по прийому диференційованого заліку.

Керівник практики від підприємства регулярно контролює хід виконання календарного план-графіка та індивідуальних завдань. З метою забезпечення ефективної роботи студентів-практикантів проводить лекційні заняття для висвітлення питань, включених до програми практики та здійснює аналіз конкретних виробничих ситуацій. В кінці практики перевіряє й підписує звіт про практику, складає характеристику-відзив на кожного студента-практиканта.

 

 

6. ВИМОГИ ДО ЗВІТУ З ПРАКТИКИ

6.1. Структура звіту

За результатами практики студенти оформлюють звіт про практику, підписаний та оцінений безпосередньо керівником від бази практики та разом зі щоденником подають його на рецензування керівнику від кафедри.

 

Рекомендується наступна структура звіту:

титульний аркуш 1с.

реферат 1с.

зміст 1-2с.

вступ 1-2с.

основна частина 15-20с.

висновки та пропозиції 1-2с.

список використаних джерел 1с.

 

Звіт може включати в себе додатки, в яких подаються ілюстративні матеріали, креслення, графіки, копії документів, тощо.

Зразок оформлення титульного аркуша звіту про практику наведено в додатку А.

Реферат містить відомості про назву та обсяг звіту, кількість таблиць, ілюстрацій, використаних джерел; перелік ключових слів. Перелік ключових слів має складатись із 5-10 слів або словосполучень, що найбільшою мірою характеризують вміст звіту та забезпечують можливість інформаційного пошуку. Ключові слова наводяться в іменному відмінку і друкуються великими літерами в рядок через коми.

Зміст розташовується безпосередньо після реферату, починаючи з нової сторінки. До змісту включаються: вступ, назви всіх розділів, підрозділів, пунктів і підпунктів звіту, висновки, рекомендації та назви додатків.

Вступ містить назву бази практики, доцільність, тривалість, терміни, мету і завдання на її проходження.

Основна частина звіту містить опис та результати виконання усіх розділів програми практики та індивідуального завдання, включаючи розділи з питань охорони праці та захисту навколишнього середовища. При цьому повинні бути посилання на ілюстративні матеріали, що доповнюють звіт.

Висновки та пропозиції відображають результати виконання індивідуального завдання, використані методи аналізу та підходи до його вирішення, отримані практичні результати на робочих місцях.

Список використаних джерел повинен містити всю використану літературу, а по тексту звіту всі цитати та узяті з друку дані, повинні мати посилання на першоджерело.

6.2. Загальні вимоги до оформлення

Звіт з практики виконується відповідно до ДСТУ 3008-95. Він роздруковується на принтері ПК через 1,5 інтервали шрифтом Times New Roman з одного боку аркуша паперу формату А4(210х297 мм) та скріпляється. На одному аркуші повинно бути 20-25 рядків тексту. Сторінки повинні мати поля: верхнє та нижнє – 20 мм, ліве – 25 мм, праве – 10 мм. За потреби допускається використання аркушів формату А3 (297х420 мм).

Викладення тексту у звіті слід подавати від першої особи множини – «на нашу думку…», «ми вважаємо…», або ж в безособовій формі – «дослідженнями доведено…», «на підставі проведеного аналізу можна стверджувати...».

Якщо у звіті використовується специфічна термінологія чи вживаються мало прийняті скорочення, то їх перелік повинен бути поданий у вигляді окремого списку після змісту під заголовком «ПЕРЕЛІК УМОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ». Даний перелік повинен подаватись стовпцем, у якому ліворуч за абеткою наводять термін чи скорочення, а праворуч – його розшифровку. Якщо у звіті подібні терміни повторюються менше трьох разів, то зазначений перелік не складається, а їх розшифровка наводиться в тексті при першому згадуванні.

Сторінки звіту, таблиці і формули нумеруються арабськими цифрами. Номер сторінки проставляється у правому нижньому куті сторінки без крапки. Титульний аркуш включають до загальної нумерації сторінок, але номер на ньому не проставляють.

Зміст звіту розбивається на розділи, підрозділи, пункти і підпункти.

Розділи повинні мати порядкові номери, позначені арабськими цифрами з крапкою. Заголовки розділів (включаючи реферат, зміст та додатки) належить друкувати великими літерами симетрично тексту. Кожний розділ обов’язково починати з нової сторінки.

Підрозділи повинні мати порядкові номери у межах кожного розділу. Номери підрозділів складаються із номерів розділів і підрозділів, розділених крапкою. Заголовки підрозділів, пунктів і підпунктів звіту слід починати з абзацного відступу і друкувати маленькими літерами, крім першої, не підкреслюючи, без крапки в кінці.

Абзацний відступ повинен бути однаковим впродовж усього тексту звіту і дорівнювати п’яти знакам.

Ілюстрації (рисунки, графіки, схеми, діаграми, фотознімки) слід розміщувати у звіті безпосередньо після тексту, де вони згадуються вперше, або на наступній сторінці. На всі ілюстрації мають бути посилання у звіті. Номери ілюстрацій і таблиць складаються з номера розділу та порядкового номера ілюстрації чи таблиці, відокремлених крапкою. Ілюстрації й таблиці, розміщені на окремих сторінках, включають зазвичай у додатки.

Формули та рівняння розташовують безпосередньо після тексту, в якому вони згадуються, посередині сторінки. Вище і нижче кожної формули або рівняння повинно бути не менше одного вільного рядка.

Номер формули або рівняння складається з номера розділу та їх порядкового номера в розділі, відокремлених крапкою і вміщених в круглі дужки, наприклад, формула (2.3) – третя формула другого розділу.

У тексті звіту допускаються тільки загальноприйняті скорочення (і т.д.; і т.п.; та ін., в табл.; на рис.).

Список використаних джерел рекомендується складати за абеткою або за порядком посилання на них. При оформленні даного списку необхідно керуватись документом «ДСТУ 7.1-84. Бібліографічний список документа. Загальні вимоги і правила складання».

Всі перераховані в списку джерела нумеруються. Посилання у звіті на відповідні джерела варто вказувати порядковим номером за переліком використаної літератури, виділеним квадратними дужками, наприклад, “… у праці [3] …”. При посиланні одночасно на кілька джерел їх номери подають усередині одних квадратних дужок через кому (“… у роботах [2,7] …”) чи дефіс (“… у роботах [4-6] …”). При включенні до тексту цитати варто наводити в дужках окрім номера джерела ще й номер сторінки, на якій розміщено цитований матеріал, розділяючи їх комою (…цитата [8, стр.75]).

Додатки слід оформляти у вигляді окремої частини, розташовуючи їх в порядку посилання на них у тексті звіту. Їх слід позначати послідовно великими літерами української абетки, за винятком літер Г, Є, З, І, Ї, Й, О, Ч, Ь (наприклад, додаток А, додаток Б і т.д.).

 

7. ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРАКТИКИ

 

Протягом тижня після закінчення терміну практики студенти звітують про виконання практики та індивідуального завдання.

Студент звітується комісії, яку призначає завідувач кафедри. До захисту студент подає звіт з практики та щоденник з характеристикою-відзивом й оцінкою. Звіт та щоденник повинні мати підпис керівника від бази практики, скріплений печаткою підприємства.

За результатами звіту комісія диференційовано оцінює роботу студена. Оцінка за практику вноситься в залікову-екзаменаційну відомість та в залікову книжку студента і в подальшому враховується стипендіальною комісією при визначенні розміру стипендії.

Студент, який не виконав програму практики, або отримав незадовільну оцінку, залишається на повторний курс навчання або відраховується з університету.

Результати проведення практики обговорюються на засіданні кафедри і Ради факультету.

 

 

8. РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА

 

1. Человек и вычислительная техника. Под ред. Глушкова В.М., – К.: Наук. думка, 1971. – 292 с.

2. Глушков В.М. Введение в АСУ. – Изд. 2-е. – К.: Техніка, 1974. – 320 с.

3. Основы построения АСУ / Под ред. В.И. Костюка: Учеб. Пособ. для вузов. – М.: Сов. радио, 1977. – 304 с.

4. Браверман Э.М. Математические модели планирования и управления в экономических системах / Под ред. С.В. Емельянова, – М.: Наука, 1976. – 368 с.

5. Справочник разработчика АСУ / Под ред. Федоренко Н.П. и Карибского В.В. – М.: Экономика, 1978. – 583 с.

6. Мамиконов А.Г. Основы построения АСУ: Учеб. для вузов. – М.: Высш. шк., 1981. – 248 с.

7. Мамиконов А.С. Проектирование АСУ: Учеб. для вузов. – М.: Высш. шк., 1987. – 303 с.

8. Кастеллани К. Автоматизация решения задач управления. – М.: Мир, 1982. – 472 с.

9. АСУ на промышленном предприятии: Методы создания. Справочник /Михалёв С.Б. и др. – изд. 2-е– М.: Энергоатомиздат, 1989. – 400 с.

10. Ицкович Э.Л. ЭВМ в системе управления предприятием. – М.: Наука, 1980. – 192 с.

11. Кошелев Л.Г. АСУ на молочном предприятии. – М.: Агропромиздат, 1989. – 240 с.

12. Уотерман Д. Руководство по экспертным системам. – М.: Мир, 1989. – 388 с.

13. Згуровский М.З. Интегрированные системы оптимального управления и проектирования. – К.: Вища шк., 1990. – 240 с.

14. Компьютеризация информационных процессов на промышленном предприятии / Ситник В.С. и др. – К.: Техніка, Катовице Экон. Академия, 1991. – 215 с.

15. Ходаков В.Е. Системы информационного обслуживания руководителей предприятий. – К.: Техника, 1992. – 200 с.

16. Эддоус М., Стенсилд Р. Методы принятия решения / пер. с англ. под ред. И.И. Елисеевой. – М.: ИОНИТИ, 1997. – 590 с.

17. Карданская Н.Л. Основы принятия управленческих решений. /Учеб. пособие. – К.: 1998. – 288 с.

18. Береза А.М. Основи створення інформаційних систем / Навч. посіб. – К.: КНЕЧ, 1998. – 140 с.

19. Microsoft Office 2000: справочник / Под ред. Колесникова Ю. – СПБ.: Питер, 1999. – 324 с.

20. Microsoft Excel 2000: справочник. Под ред. Колесникова Ю. – СПБ.: Питер, 1999. – 480 с.

21. Габбасов Ю. Internet 2000. – СПБ.: BHV - Санкт-Петербург, 1999. – 440 с.

22. Маклаков С.В. BPWin и ERWin. CASE-средства разработки информационных систем. – М.: ДИАЛОГ-МИФ, 1999. – 256 с.

23. ДСТУ 3008-95. Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення. – К.: Держстандарт України. 1995. – 38 с.

24. ЕСПД. – М.: Издательство стандартов. 1982. – 128 с.

 




Дата добавления: 2015-01-05; просмотров: 76 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
ОБЪЕМ РАБОТЫ| Пояснювальна записка

lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.494 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав