Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Вимоги до структурних елементів основної частини

Читайте также:
  1. IV. Вимоги до зберігання вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного
  2. V. Вимоги до транспортування вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного
  3. Б) чітка ієрархічна декомпозиція проекту на складові частини, які
  4. Біогеохімічні цикли основних хімічних елементів
  5. Будова нагрівальних елементів
  6. Будова нагрівальних елементів
  7. В апеляційній інстанції не приймаються і не розглядаються вимоги, що не були предметом розгляду в суді першої інстанції.
  8. Виберіть назву найефективнішого комплексного препарату, що містить найбільше необхідних організму макро- і мікроелементів і вітамінів.
  9. Визначення страхування життя і вимоги до нього за діючим законодавством
  10. Виконання місцевих бюджетів за видатками. Розпис видаткової частини бюджету

Основна частина дипломної роботи складається зі "Вступу", "Основного тексту", "Висновків", "Списку використаних джерел".

У вступі (Додаток Е) обґрунтовується актуальність і практична значущість обраної теми роботи, визначається мета та завдання роботи, предмет, об'єкт дослідження і надається коротка інформацію про нього; стисло характеризуються використані методи та інформаційні джерела дослідження. Далі зазначаються використовувані методи та інформаційні джерела дослідження, наприклад; «у роботі використано..... методи дослідження»; «інформаційною базою слугували вітчизняні та закордонні видання, матеріали преси та фактичні дані щодо діяльності...... (об'єкта)». Обсяг вступу не має перевищувати 3-4 сторінок.

У першому (теоретичному) розділі розглядаються загальні підходи до теми, що досліджується, з використанням різноманітних літературних джерел, у тому числі й іноземних, з обов'язковим порівнянням різних точок зору, використанням опублікованих статистичних даних із посиланням на джерела. У розділі надається теоретичне обґрунтування, наводиться: суть, значення, класифікаційні характеристики, історія та сучасні тенденції предмета дослідження, методологічні підходи. Теоретичне обґрунтування має визначити роль процесів, що досліджуються, у діяльності організації.

Теоретичне обґрунтування, суть, значення, класифікаційні характеристики, історія та сучасні тенденції предмета дослідження, методичні підходи повинні мати певні елементи наукової новизни, обґрунтування власної позиції щодо обраних методів дослідження. Обсяг першого розділу не повинен перевищувати 30% загального обсягу дипломної роботи.

Другий (аналітико-дослідницький) розділ містить опис, характеристику сучасного стану питання, що досліджується, на об'єкті дослідження, діагностування діяльності підприємства щодо обраного напряму дослідження, ґрунтовний аналіз із використанням накопиченого фактичного матеріалу та із залученням усіх теоретичних знань, певного методичного інструментарію.

Усі аналітичні розрахунки, таблиці, графіки, діаграми мають супроводжуватися поясненнями та висновками, які дозволяють визначити сутність управлінських процесів, їх особливості, тенденції, створити базу для виявлення невикористаних резервів.

Джерелом інформації є планові і фактичні показники господарської діяльності, статистична та бухгалтерська звітність (за останні 3 роки), накази, розпорядження, результати спостережень, та інших методів збирання інформації, які використовує студент під час переддипломного стажування.

Випускник має продемонструвати вміння робити правильне узагальнення накопиченого фактичного матеріалу, групування та обробку даних, на основі яких здійснюється кваліфікований аналіз, обґрунтовуються пропозиції. Обсяг другого розділу має бути у межах 30-35%.

У третьому (проектно-рекомендаційному) розділі надаються детальні пропозиції щодо вдосконалення діяльності організації відповідно до напряму дослідження. Кожна пропозиція повинна мати розгорнуте обґрунтування на основі аналізу, проведеного в аналітико-дослідницькій частині, виявлених відхилень, проблем та недоліків. Запропоновані удосконалення та інновації повинні мати розрахунково-кількісне обґрунтування.

Пропозиції студента щодо науково-практичного вирішення досліджуваного питання повинні відповідати критеріям оптимальності, цільової ефективності та практичної втіленості.

Висновки і пропозиції містять стислий виклад підсумків роботи. При і висновки, і пропозиції. Наводяться найбільш важливі теоретичні положення, які містять оцінку результатів дослідження з точки зору відповідності меті дипломної роботи та поставлених у вступі завдань, пропозиції щодо удосконалення досліджуваного напряму діяльності організації.

Список використаних джерел (Додаток К) має містити до 50-60 найменувань. Усі джерела не повинні бути не раніше 2000 року видання.

До захисту дипломна робота подається з відгуком наукового керівника, внутрішньою рецензією та рецензією з підприємства (Додаток Л), яке досліджувалось. Рецензія повинна бути з «мокрою» круглою печаттю підприємства, або надрукована на фірмовому бланку.

Додатки до дипломної роботи мають містити об’ємні інформаційні матеріали, що становлять базу аналітичних досліджень згідно з обраною темою. Крім того, у додатки доцільно включати допоміжнийматеріал,потрібний для повноти сприяння дипломної роботи:

- реальні документи підприємства;

- рекламні матеріали;

- проміжні математичні доведення, формули, розрахунки;

- таблиці допоміжних цифрових даних

- ілюстрації допоміжного характеру.

 




Дата добавления: 2015-01-07; просмотров: 131 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав