Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Порядок зберігання документів з роботи із сім'ями або особами, яким надається соціальна допомога в ході соціального супроводу

Центр в обов'язковому порядку зберігає матеріали з роботи з сім'ями або особами, які перебували під соціальним супроводом, для надання довідок та використання з метою, яка не суперечить чинному законодавству.

Термін зберігання документів з роботи з сім'ями або особами, які перебували під соціальним супроводом Центру, становить п'ять років з дня припинення соціального супроводу.

 

ПРИКЛАД: Насті було 16 років, коли померла її мама. Батько знаходився на той час у колонії та був позбавлений батьківських прав. Залишилася Настя з маленьким братиком самі. Та, на щастя, бабуся з дідусем не залишили онуків одних та забрали до себе у двокімнатну квартиру. Дуже важко діти переживали смерть мами, дуже непросто було звикати жити без неї, без її підтримки та тепла. Одночасно виникли фінансові проблеми, адже дідусь хворіє на цукровий діабет і йому постійно потрібні ліки. Перебуваючи в важкому моральному стані, Настя звернулася по допомогу до Енергодарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Спеціалісти центру вивчили ситуацію та вирішили взяти цю сім'ю під супровід. Опікуючись дітьми, фахівці надавали професійну допомогу – юридичні консультації з визначення своїх прав, консультації з можливостей подальшого навчання, допомогли зорієнтуватися у виборі майбутньої професії. Дуже важливим також було зняти психоемоційну напругу у дітей, тому спеціалісти працювали з ними щодо покращення взаємовідносин в родині.

Настуся закінчила школу, та у неї виникла проблема з подальшим навчанням. Вона не могла залишити молодшого братика і поїхати навчатися в інше місто, а в рідному Енергодарі був інститут, до якого можна було вступити на навчання тільки на контрактній основі. Але ж грошей на навчання не вистачало, тому спеціалісти міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді знову допомогли дівчині, клопотали перед виконкомом міської ради про знижку оплати за навчання для Насті. Рішенням сесії міської ради було вирішене це питання – оплату за навчання для дівчини знизили на 50%.

Зараз Настя навчається на другому курсі ВУЗу, добре здає сесії. Живе з бабусею, дідусем і братиком та стала волонтером міського центру СССДМ, щоб тепер уже особисто допомагати людям.

 

В рамках проекту «Партнерство з контролю за туберкульозом в Україні», що реалізується РАТН в співробітництві з місцевими партнерами за фінансової підтримки USAID, експертами Всеукраїнського благодійного фонду «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» розроблено проект стандарту соціальних послуг у сфері поєднаної патології ВІЛ-туберкульоз «Стандарт ТБ-скринінгу, діагностики, процедури перенаправлення і підтримки лікування людей з ТБ/ВІЛ конфекцією»:

 
Дата добавления: 2014-12-18; просмотров: 6 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2023 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав