Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Виробничий травматизм це

Читайте также:
  1. Автоматизований вибір заходів (АВЗ) з профілактики виробничого травматизму з охорони праці
  2. Анализ производственного травматизма.
  3. Аналіз виробничого травматизму на підприємстві.
  4. аналіз і прогнозування травматизму та професійних захворювань
  5. Виробничий метод
  6. Виробничий пил і його дія на органанізм людини. Заходи захисту від пилу, газів і парів.
  7. ВИРОБНИЧИЙ ТРАВМАТИЗМ
  8. Виробничий травматизм
  9. Виробничий травматизм - це
  10. Виробничий травматизм професійні захворювання аварії їх розслідування та облік. Розслідування нещасного випадку на виробництві
Сукупність травм і НВ пов’язаних з виробництвом

118,основні методи аналізу виробничого травматизму такі:

статистичний, монографічний, економічний, метод фізичного і математичного моделювання

119.основні принципи державної політики з охорони праці це

· пріоритету життя і здоров'я працівників по відношенню до результатів виробничої діяльності підприємства, повної відповідальності власника за створення безпечних і нешкідливих умов праці (робота пожежників, охорона вибухонебезпечних об’єктів, хімічні виробництва, в шахтах тощо;комплексного розв'язання завдань охорони праці на основі національних програм з цих питань та з урахуванням інших напрямів економічної і соціальної політики, досягнень в галузі науки і техніки та охорони навколишнього середовища; · соціального захисту працівників, повного відшкодування шкоди особам, які потерпіли від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань; · встановлення єдиних нормативів з охорони праці для всіх підприємств, незалежно від форм власності і видів їх діяльності; · використання економічних методів управління охороною праці, проведення політики пільгового оподаткування, що сприяє створенню безпечних і нешкідливих умов праці, участі держави у фінансуванні заходів щодо охорони праці.

120.Основні положення Закону України «про охорону праці» такі

Загальні положення, гарантії прав громадянин на ОП, організація ОП, стимулювання ОП, нормативно-правові акти, держ. Управління з ОП, держ. Нагадування і громадський контроль за ОП, відповідальність за порушення законодавства з ОП, прикінцеві положення.

121.фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві здійснює такі послуг та витрати

Одноразова допомога при смерті потерпілого, при втраті годувальника, по тимчасовій непрацездатності, виплата пенсії по інвалідності, які сталися внаслідок НВ, на осіб, які загинули внаслідок НВ

122. за порушення вимог охорони праці передбачена така відповідальність

В Україні встановлені такі видивідповідальностіза порушення вимог охорони праці: -Дисциплінарну; -Адміністративну; -Кримінальну (кримінальну); -Матеріальну.

123. Робочий час працівників, зайнятих на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, обмежується таким чином

для працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими умовами праці, тривалість робочого часу не може перевищувати 36 годин на тиждень.

124.основні обов’язки та права служби охорони праці такі

Служба охорони праці вирішує такі обов’язки: · забезпечення безпеки виробничих процесів, устаткування, будівель і споруд · забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту; · професійної підготовки і підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці, пропаганди безпечних методів праці; · вибору оптимальних режимів праці і відпочинку працівників; · професійного добору виконавців для визначених видів робіт. Вони мають право видавати керівникам установ, підприємств, організацій та їх структурних підрозділів обов’язкові для виконання приписи щодо усунення наявних недоліків.

125. гігієна праці - це

Галузь наукової і практичної діяльності, що вивчає стан здоров’я працівника в його умовах праці і на цій основі обґрунтовує заходи і засоби збереження здоров’я працівників та профілактики несприятливих впливів, умов праці.

126.. умови праці – це

Умови, які склалися в процесі трудової діяльності людини на робочих місцях

127.методи регулювання якості повітряного середовища у виробничих приміщеннях такі:

Вентиляція, кліматотерапія

128. методи захисту від вібрації такі

Для захисту від вібрації застосовують такі методи: зниження віброактивності машин; відбудова від резонансних частот; вібродем-пфірованіе; віброізоляція; виброгасіння, а також індивідуальні засоби захисту.

129. методи захисту від шуму такі: колективні, індивідуальні

Зниження шуму звукопоглинанням та звукоізоляцією. Об'єкт, котрийвипромінює шум, розташовують у кожусі, внутрішні стінки якого покриваються звукопоглинальним матеріалом. Кожух повинен мати достатню звукопоглинальну здатність, не заважати час роботи, не ускладнювати його обслуговування, не псуватиі нтер'єр цеху. Різновидом цього методу є кабіна, в котрій розташовується найбільш шумний об'єкт і в котрій працює робітник. Кабіна з середини вкрита звукопоглинальним матеріалом, щоб зменшити рівень шуму всередині кабіни, а не лише ізолювати джерело шуму від решти виробничого приміщення. Зниження шуму звукоізоляцією. Суть цього методу полягає в тому, що шумовипромінювальний об'єкт або декілька найбільш шумних об'єктів розташовуються окремо, ізольовано від основного, менш шумного приміщення звукоізолювальною стіною або перегородкою. Звукоізоляція також досягається шляхом розташування найбільш шумного об'єкта в окремій кабіні. При цьому в ізольованому приміщенні і в кабіні рівень шуму не зменшиться, але шум впливатиме на менше число людей. Звукоізоляція досягається також шляхом розташування оператора в спеціальній кабіні, звідки він спостерігає та керує технологічним процесом. Звукоізоляційний ефект забезпечується також встановленням екранів та ковпаків. Вони захищають робоче місце і людину від безпосереднього впливу прямого звуку, однак не знижують шум в приміщенні.

130 дія електромагнітних випромінювань радіо частинок діапазону такі:

вплив на серце, ЦНС, хронічні порушення функцій організму

131.основні вимоги до технічних процесів такі:

своєчасне отримання інформації про виникнення небезпечних і шкідливих виробничих факторів, своєчасне видалення відходів виробництва, заміна технічного процесу та операцій на новіші, досконаліші,

Забезпечення пожежо та вибухо безпеки, зведення до мінімальних контактів працівників з напівфабрикатами, заміна матеріалів, котрі справляють небезпечну дію.

132. чинники, які впливають на тяжкість ураження електричним струмом такі

поділяються на три групи: електричного характеру, неелектричного характеру і чинники виробничого середовища..

133. захисне занулення – це

електричне з'єднання з нульовим захисним провідником металевих провідників, що проводять електричний струм і можуть опинитися під напругою

134. пожежна безпека – це




Дата добавления: 2015-02-16; просмотров: 114 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав