Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Методи контролю

Читайте также:
  1. I. Методические рекомендации
  2. I. ОРГАНИЗАЦИОННО-МЕТОДИЧЕСКИЙ РАЗДЕЛ
  3. II. Глубокая скользящая методическая пальпация.
  4. II. Методика проведения гигиенического массажа.
  5. II.1.2.Методика финансового анализа
  6. III. Методические рекомендации
  7. III. Учебно-методическое и информационное обеспечение дисциплины
  8. IV Уровень методики и техники исследования
  9. IV. Методические рекомендации для самостоятельной проработки.
  10. IV. Методические рекомендации преподавателю по подготовке и проведению лабораторной работы

При оцінюванні знань студентів по дисципліні застосовують вхідний, поточний, підсумковий контроль.

Вхідний контроль: даний контроль здійснюється для стимулювання навчальної праці студентів та перевірки якості засвоєння навчального матеріалу, який був вивчений студентами з дисциплін, які передують дисципліну «Охорона праці в галузі», а саме «Безпека життєдіяльності», «Основи охорони праці», а також для вдосконалення методики проведення занять. Вхідний контролю знань студентів з дисципліни проводиться у вигляді тестового експрес опитування.

Поточний контроль: контроль знань студентів з дисципліни “Охорона праці в галузі ” в міжсесійний період здійснюється у ході всіх видів занять за формою яку обирає викладач. Результати поточного контролю відображаються в журналі обліку навчальних занять і використовуються викладачами для:

- забезпечення ритмічної роботи студентів;

- своєчасного виявлення важких для засвоєння розділів навчальної дисципліни і відповідного корегування навчального процесу;

- виявлення студентів, що відстають і надання їм допомоги;

- організації індивідуальної роботи творчого характеру з найбільш підготовленими студентами.

Перевірка засвоєння студентами учбового матеріалу здійснюється такими методами: усне чи письмове експрес опитування перед початком практичних занять або шляхом тестування, а також при відпрацюванні пропущених занять. Опитування студентів проводиться по матеріалах минулих лекцій або практичних занять. При цьому студенту ставиться одне або два питання, але може бути задане питання і з попереднього матеріалу. Це буде залежати від чіткості відповіді студента на поставлене питання.

Відпрацювання пропущених лекцій чи практичних занять без поважної причини здійснюється у формі усного чи письмового опитування з питань, що розглядалися на цьому занятті

Заходами поточного контролю є експрес опитування на практичних заняттях, контроль відвідування лекцій і практичних занять, виконання самостійної роботи та ведення конспектів.

Оцінки, отримані під час поточного контролю враховуються при виставленні підсумкової оцінки з навчальної дисципліни та при атестації студентів. Результати атестації обговорюються в групі, на зборах факультету, на кафедрі і, по необхідності, в деканаті.

Підсумковий контроль здійснюється з метою оцінки результатів досягнення навчальної мети з дисципліни на завершальному етапі. На ньому студент показує глибокі та всебічні знання дисципліни, матеріалів додаткової літератури, що рекомендована, аргументовано та логічно викладає матеріал, правильно застосовує теоретичні положення, пов’язує теорію з питаннями практики, або має тверді знання програмного матеріалу, але не засвоїв його деталей, при цьому не допускає грубих помилок при відповіді, потребує в окремих випадках допоміжних питань припускається окремих неточностей. Проводиться методом модульної контрольної роботи (по тестових запитаннях) з матеріалу курсу в об’ємі програми та - іспиту.

Іспит - це форма інтегрованого контролю, що полягає в оцінці відповіді на поставлені теоретичні і практичні питання.

При визначенні рівня успішності студентів використовується 100 бальна система діагностики знань, яка враховує крім виявлених предметних знань студентів, його творчі здібності, аналітичне міркування, культуру, цілеспрямованість, працездатність, акуратність при виконанні письмових робіт, ініціативність.

При оцінці результатів роботи студентів застосовується поточно-модульний контроль як складова кредитно-модульної системи організації навчання. При цьому підсумковий контроль (іспит) з дисципліни як для окремих студентів, так і для усієї академічної групи може не проводитися. В такому випадку екзаменаційна оцінка виставляється за балами 1 модуля. Якщо студента не влаштовує наявна оцінка, він складає екзамен. Результати екзамену як окремого модуля 2 враховується при визначенні підсумкової оцінки залежно від ваги кожного модуля.

Контроль знань студентів заочної форми навчання з дисципліни “Охорона праці в галузі” здійснюється у процесі навчання в сесійний період, а саме експрес опитування на практичних заняттях, виконання контрольної роботи та її захист, конспект індивідуальних самостійних робіт та іспит.

Матеріали, що стосуються методів контролю знань студентів, представлено у Навчально-методичному комплексі дисципліни.

Форми поетапного контролю знань та розподіл балів для студентів денної форми навчання подані у таблиці.




Дата добавления: 2015-02-16; просмотров: 87 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав