Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Електробезпека будівель та приміщень, де находяться робочі місця з ПК

Читайте также:
  1. Архітектура будівель і споруд, ДАС, образотворче мистецтво
  2. Безпека праці при проведенні робіт познесенню будівель
  3. Вентиляція виробничих приміщень, види вентиляції.
  4. Вибір приміщення і організація робочого місця. Враховуючи характер роботи та фізіологічні характеристики людини, вибирається робоче приміщення та конструкція робочого місця.
  5. Вибір робочого місця спеціаліста
  6. ВИЗНАЧЕННЯ РОЛІ І МІСЦЯ ДОГЛЯДУ ЗА ДІТЬМИ В ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОМУ ПРОЦЕСІ. ОСНОВИ ЕТИКИ ТА ДЕОНТОЛОГІЇ В ПЕДІАТРІЇ.
  7. Вогнестійкість будівель та споруд та шляхи її підвищення
  8. Гранично допустимі значення ЕГД та НГД на робочих місцях
  9. ЕВАКУАЦІЯ ЛЮДЕЙ ІЗ БУДІВЕЛЬ ТА ПРИМІЩЕНЬ
  10. Електробезпека

Приміщення, де находяться робочі місця з ПК, за рівнем електробезпеки повинні належати до приміщень без підвищеної небезпеки.

Прийняття в експлуатацію ПК та ПП має здійснюватись за умови наявності в комплекті паспорта чи інструкції українською (або/та російською) мовою.

За способом захисту людини від ураження електричним струмом ПК і ПП мають відповідати I класу захисту або мають бути заземлені відповідно до вимог.

Лінія електромережі для живлення ПК виконується як окрема групова трипровідна мережа шляхом прокладання фазового нульового робочого та нульового захисного провідників. Нульовий захисний провідник використовується для заземлення.

У приміщенні, де одночасно експлуатуються понад п’ять ПК, на помітному та доступному місці встановлюється аварійний резервний вимикач, який може повністю вимкнути електричне живлення приміщення крім освітлення.

ПК повинні підключатися до електромережі тільки за допомогою справних штепсельних з’єднань і електророзеток заводського виготовлення.

Штепсельні з’єднання та електророзетки для напруги 12 В та 42 В за своєю конструкцією та візуально за кольором мають відрізнятися від штепсельних з’єднань для напруги 127 В та 220 В.

Електромережу штепсельних розеток для живлення ПК при розташуванні їх уздовж стін приміщення прокладають по підлозі поруч зі стінами приміщення як правило в металевих трубах і гнучких металевих рукавах, а також у пластикових коробах і пластмасових рукавах з відводами. При розміщенні в приміщенні до п’яти ПК допускається прокладання трипровідникового захищеного проводу або кабелю в оболонці з негорючого чи важкогорючого матеріалу по периметру приміщення без металевих труб та гнучких металевих рукавів.

При організації робочих місць операторів електромережу штепсельних розеток для живлення ПК у центрі приміщення прокладають у каналах або під знімною підлогою в металевих трубах або гнучких металевих рукавах

Після закінчення роботи ПК і ПП повинні бути відключені від електричної мережі.

Не допускається виконувати обслуговування, ремонт та налагодження ПК і ПП безпосередньо на робочому; зберігати біля ПК папір, дискети, інші носії інформації, запасні блоки деталі тощо, якщо вони не використовуються для поточної роботи; відключати захисні пристрої самочинно, проводити зміни у конструкції та складі ПК і ПП або їх технічне налагодження; працювати з ПК і ПП, у яких під час роботи з’являються нехарактерні сигнали, нестабільне зображення на екрані тощо.

 




Дата добавления: 2015-02-16; просмотров: 186 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав