Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Оформлення формул

Читайте также:
  1. V. Організація, проведення та документальне оформлення семестрового контролю
  2. АНИМАЦИЯ ОБСЛУЖИВАНИЯ, ЕГО ФУНКЦИИ И ВИДЫ. ОРГАНИЗАЦИЯ И ОБЕСПЕЧЕНИЕ АНИМАЦИИ В ОТЕЛЯХ. ФОРМУЛА АНИМАЦИИ В ТУРИЗМЕ.
  3. Барометрическая формула
  4. Барометрическая формула — зависимость давления или плотности газа от высоты в поле тяжести.
  5. Барометрическая формула. Закон Больцмана для распределения частиц во внешнем потенциальном поле.
  6. Барометрическая формула. Распределение Больцмана
  7. Билет № 6. Особенности закупки материалов по системе JIT (точно вовремя). Модель управления запасами (Формула Уилсона).
  8. Будный сформулировал основные факторы, обуславливающие необходимость власти. К ним он относит установление порядка в государстве, охрану интересов личности и государства.
  9. В заключении не забыть сформулировать вывод, обобщающий свою точку зрения.
  10. В каком законе сформулировано существование положительной или прямой зависимости между ценой и величиной предложения?

 

Формули (якщо їх більше однієї) нумеруються арабськими цифрами. Нумерація повинна бути наскрізною у межах розділу. Перша цифра нумерації відповідає номеру розділу, друга - порядковому номеру формули в даному розділі. Наприклад, формули в першому розділі нумеруються в такий спосіб: 1.1.; 1.2.; 1.3. і т.д. Усередині розділу при переході від одного параграфа до іншого нумерація формул не переривається.

Номер указують із правої сторони сторінки на рівні формули в круглих дужках, наприклад, (2.1.). Пояснення значень символів і числових коефіцієнтів потрібно наводити безпосередньо під формулою в тій же послідовності, в якій вони дані у формулі. Значення кожного символу і числового коефіцієнта потрібно надавати з нового рядка. Перший рядок пояснення починають зі слова “де” без двокрапки.

Рівняння і формули варто виділяти з тексту вільними рядками. Вище і нижче кожної формули повинне бути залишено не менше одного вільного рядка. Якщо рівняння не поміщається в один рядок, воно повинне бути перенесене після знака рівності (=) або після знаків (+), мінус (-), множення (х) і ділення (:).

 

5.4. Оформлення ілюстративного матеріалу

 

Ілюстрації - це креслення, схеми, графіки та ін., розташовані на окремих сторінках. Ілюстрації позначаються словом “рис.”, “графік”, “діаграма”, “схема” і нумеруються послідовно в межах розділу арабськими цифрами. Номер ілюстрації повинен утворюватись з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, розділених крапкою. Наприклад, “рис. 2.4.” означає четвертий рисунок другого розділу.

Назва і номер ілюстрації розміщують унизу сторінки, на якій вона розміщена. Ілюстрації включаються в загальну нумерацію сторінок.

 

5.5. Оформлення списку літератури

 

Список літератури повинен включати тільки ті джерела, що використані при виконанні роботи. Розташування матеріалу в списку літератури подається в такій послідовності:

1. Закони України.

2. Постанови Верховної Ради України.

3. Укази Президента України.

4. Постанови Кабінету Міністрів України.

5. Нормативні акти Міністерств та відомств України.

6. Статистичні щорічники України.

7. Наукова, навчально-методична, спеціальна література (в алфавітному порядку).

8. Періодична література.

9. Звітні дані підприємств, установ, які аналізувались у роботі.

Відомості про книги включають: прізвище та ініціали автора, заголовок, місце видання, видавництво та рік видання, кількість сторінок. Заголовок наводять у тому вигляді, в якому він надрукований на титульній сторінці книги (джерела).

Відомості про статтю включають: прізвище та ініціали автора, заголовок статті, назва журналу (збірника, бюлетеня), рік, том (номер), сторінки, на яких розміщена стаття.

Автори книги або статті перераховуються в тому ж порядку, в якому вони перераховані в джерелі. Перед прізвищем кожного наступного автора ставиться кома. Якщо число авторів більше трьох, то можна зазначити прізвище й ініціал першого, а потім писати “та ін.”.

 




Дата добавления: 2015-01-30; просмотров: 52 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав