Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Класи залізничних вагонів в Індії

Читайте также:
  1. Адміністративна класична школа управління
  2. Архітектура та мистецтво Індії
  3. Біржова угода: ознаки, сутність, зміст,класифікація
  4. В статті 55 Господарського кодексу України визначено поняття суб’єкта господарювання та їх класифікація
  5. Види принципів права. Їх класифікація.
  6. Визнання та класифікація біологічних активів.
  7. Витрати праці в управлінні підприємством, їх класифікація
  8. Вуглеводи:будова,класифікація
  9. Економічна сутність прибутку, його класифікація і оцінка
  10. Економічні інтереси: сутність, суб’єкти, класифікація.

Залізничний транспорт в Індії


Мережа залізниць в Індії і відстань між основними станціями

Залізничний транспорт - один з найбільш популярних видів транспорту в Індії. Загальна довжина мережі доріг - 63 140 кілометрів (у 1951 році-55 000), і займає четверте місце в світі по цьому параметру. У рік залізні дороги в Індії перевозять близько 6 мільярдів людей і 350 мільйонів тон вантажів. Власником практично всієї індустрії залізничних перевезень є державна компанія «Indian Railways», під управлінням Міністерства залізниць Індії. Індійські залізниці обслуговують понад 1,6 мільйона службовців.

Вперше залізниці в Індії з'явилися в 1853р., і на час отримання незалежності в 1947 році мережа залізниць зросла до сорока двох станцій. В 1951році вся система була націоналізована. Локомотиви, вироблені в Індії, позначаються кодом, що вказує на їх тип, потужність і швидкість.

Індія є світовим лідером по числу залізничних аварій. Щорічно на залізницях країни фіксується близько 300 серйозних аварій та нещасних випадків. Згідно зі статистикою, з 1995 по 2005 роки в залізничних катастрофах в Індії загинули понад 4000 чоловік.

Класи залізничних вагонів в Індії

Вагони в поїздах Індії діляться на кілька класів, залежно від рівня комфорту. У кожному поїзді присутні вагони різних класів. Класи індійських вагонів:

· Вагон I класу з кондиціонером (AC1 / AC2 / AC3) - 1, 2 і 3- хярусние спальні вагони купе або плацкартного типу, призначені для поїздок на самі далекі відстані. Пасажирів у них пускають тільки за наявності попередньої броні місця. Найпопулярніші у туристів типи вагонів в Індії.

· Спальний вагон II класу (2nd Class Sleeper) - плацкарти без кондиціонерів, в які пускають пасажирів по максимуму заповнення, що не гарантує спальне місце всім, купили квиток.

· Сидячі кондиціоновані вагони (CC / EC) - бувають звичайні і підвищеної комфортності (схожі на поїзди 1- го і 2- го класів у російських приміських експресах). Використовуються зазвичай у швидкісних експресах, що ходить на середні відстані.

· Спальні вагони (SL) - дешеві плацкарти з трьома ярусами спальних місць. фперевищує кількість спальних місць.

· Загальні вагони (General Class або 2S) - призначені для пасажирів без броні місць. Саме їх, обліплених зовні людьми, часто фотографують в якості індійської екзотики.

Існує також поділ на звичайні поїзди далекого прямування, експреси і поїзди - палаци. Індійські експреси представляють собою комфортабельні потяги з європейським рівнем сервісу і відповідними цінами. Це найшвидші поїзди залізниці в Індії. Є ще поїзди-палаци - розкішна спадщина часів індійських раджів, що стало популярним туристичним атракціоном.

 




Дата добавления: 2015-04-20; просмотров: 97 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

1 | <== 2 ==> |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.01 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав