Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Ваучер – конкурентноспроможність на ринку праці

Читайте также:
  1. VII. ПОРЯДОК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАСОБАМИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПОНАД ВСТАНОВЛЕНІ НОРМАМИ БЕЗПЛАТНОЇ ВИДАЧІ ЗІЗ
  2. Аналіз поточної маркетингової ситуації на ринку та перспектив її розвитку
  3. АНАЛІЗ РИНКУ ЗАСОБІВ ПОБУТОВОЇ ХІМІЇ В УКРАЇНІ
  4. АНАЛІЗ РИНКУ ФОТОКАМЕР В УКРАЇНІ
  5. Ваучерная стоимость российских компаний
  6. Види ринку туризму
  7. Відбір цільових сегментів ринку.
  8. Вплив особистості медичного працівника на лікування.
  9. Вплив особистості медичного працівника на лікування.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року за № 207 затверджено Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Цей Порядок визначає механізм видачі територіальними органами Державної служби зайнятості особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, ваучерів для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці.

 

Право на одноразове отримання ваучера мають не тільки зареєстровані безробітні, а й працюючі особи до досягнення ними встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсійного віку.

Ваучери не надаються особам, які не мають професійно-технічної або вищої освіти; особам, які проходили протягом останніх п’яти років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття; зареєстрованим безробітним, які виявили бажання пройти професійне навчання за направленням служби зайнятості.

На підставі ваучера здійснюються перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Навчання здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг, свідоцтво про атестацію або сертифікат про акредитацію за затвердженим Кабінетом Міністрів України переліком професій, спеціальностей та напрямів підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на момент прийняття рішення про його видачу. У разі коли вартість навчання в навчальному закладі перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець можуть здійснити оплату різниці вартості навчання.

Особа може здійснювати вибір професії або спеціальності, напряму підвищення кваліфікації за переліком, зазначеним Порядком, а також форми та місця навчання.

Більш детальну інформацію про порядок отримання ваучера та перелік професій, спеціальностей, за якими можливе навчання з видачею ваучера, можна отримати в міському центрі зайнятості




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 104 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

И.О.Ф., должность подпись | РозділI Загальне ознайомлення з центром зайнятості та нормативно-правовим забезпеченням | Розділ 3 Єдина технологія надання соціальних послуг центрами зайнятості України | Зміцнення взаємодії з роботодавцями як основа підвищення ефективності діяльності ЦЗ. | Розділ 4: Єдина інформаційно-аналітична система | Розділ 7 Організація роботи центру зайнятості | Розділ 8 Недаржавні організації в сфері зайнятості |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.005 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав