Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Умови проведення конкурсу

Читайте также:
  1. В нашому випадку розрахунок ремонтно-обслуговуючих дій проводиться по періодичності проведення ремонтів та технічних обслуговувань.
  2. Виробнича структура: сутність, види та умови застосування в практичної діяльності.
  3. Головні правила проведення дискусії
  4. Демографічні передумови розміщення продуктивних сил
  5. Для проведення перевірки знань з питань охорони праці
  6. Для проведення практичного заняття №11
  7. Для проведення практичного заняття №12/2
  8. Економічні передумови
  9. Етапи проведення мозкової атаки
  10. Завдання 34. Особливості, умови формування та етапи розвитку античної філософії.

УМОВИ

 

проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконком Миколаївської міської ради

 

Загальні положення

 

1.1 Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконком Миколаївської міської ради (далі - Умови), розроблено відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.08 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

Умови визначають затверджені замовником вимоги до автотранспортних засобів, режиму їх роботи при обслуговуванні об'єктів конкурсу та процедуру підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконком Миколаївської міської ради (далі - конкурс).

 

Умови проведення конкурсу

 

2.1 Конкурсний комітет приймає рішення по визначенню перевізників на закритому засіданні у присутності не менше ніж половини його складу, у тому числі голови конкурсного комітету або його заступника, відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсного комітету (або за його відсутності голос заступника голови конкурсного комітету).

Переможець оголошується на відкритому засіданні конкурсного комітету із запрошенням на нього всіх претендентів.

Рішення конкурсного комітету оформляється протоколом, який підписує голова та секретар, надається у 10 - денний строк до виконкому Миколаївської міської ради для подальшого укладання договорів на здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконком Миколаївської міської ради.

Протокол засідання конкурсного комітету повинен містити інформацію про:

- номери та назву об’єктів конкурсу;

- найменування перевізників – претендентів;

- результати голосування членів конкурсного комітету або результати, отримані за бальною системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів;

- рішення конкурсного комітету про визначення переможця конкурсу та перевізника-претендента, який за результатами розгляду посів друге місце.

 

2.2.Об'єктом конкурсу є міський автобусний маршрут загального користування, перелік об’єктів затверджується рішенням виконкому Миколаївської міської ради.

2.3. У конкурсі можуть брати участь автомобільні пасажирські перевізники – юридичні або фізичні особи – суб’єкти господарювання (далі - претенденти), які на законних підставах використовують у достатній кількості транспортні засоби, що відповідають умовам конкурсу, безпеки, охорони праці та екології, державним стандартам, мають відповідний сертифікат, знаходяться в належному технічному і санітарному стані та укомплектовані відповідно до вимог Правил дорожнього руху.

2.4. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які:

 

- визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства, або які проходять процедуру ліквідації як суб'єкта господарювання;

- подали документи для участі в конкурсі в неповному обсязі або такі,
що містять недостовірну інформацію;

- не відповідають вимогам ст. 34 Закону України "Про автомобільний
транспорт";

- пропонують використовувати автобуси, переобладнані з вантажних автомобілів, які не мають документів щодо відповідності конструкції вимогам безпеки і не зареєстровані як автобуси;

 

- мають несплачені штрафні санкції, накладені Головавтотрансінспекцією або Державтоінспекцією, не оскаржені в судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

- не можуть забезпечити контроль за станом здоров'я водіїв перед
виїздом на маршрут;

- не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, зумовлених об'єктом конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до діючих договорів (дозволів).

2.5. Для участі в конкурсі претендент подає конкурсному комітетові на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатками 1або 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.08 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», такі документи:

- копію свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання;

- нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

- перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті;

- копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

- документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі;

- копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

- копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

- письмову інформацію про наявність або відсутність транспортних засобів, що пристосовані для перевезення осіб з особливими потребами;

- анкету відповідно до пункту 32 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.08 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

2.6. Документи для участі в конкурсі подаються перевізником – претендентом у закритому конверті (пакеті). Конверт (пакет), який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі визначається організатором і не може становити менше як 10 робочих днів до дати проведення конкурсу.

2.7. Інформація про будь – яку зміну умов конкурсу повинна бути доведена до відома всіх перевізників – претендентів не менш як за 20 днів до дати проведення конкурсу шляхом опублікування у засобах масової інформації, в яких було розміщено оголошення про конкурс.

2.8. Достовірність інформації документів перевіряється організатором або робочим органом не пізніше ніж за два дні до дати проведення конкурсу.

2.9. Подані на конкурс документи реєструються організатором або робочим органом у журналі обліку. Документи, подані несвоєчасно, не реєструються і повертаються автомобільному перевізникові з повідомленням про спосіб повернення коштів, внесених за участь в конкурсі.

2.10. Під час проведення конкурсу конкурсний комітет розглядає пропозиції претендентів виключно за такими показниками:

- наявність достатньої кількості автобусів, які відповідають умовам конкурсу за пасажиромісткістю;

- наявність, характеристика та кількість резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу;

- наявність транспортних засобів, призначених для перевезення осіб з особливими потребами;

- строк експлуатації автобусів (рік виготовлення, строк фактичної експлуатації);

- наявність сертифіката відповідності послуг з перевезення пасажирів автобусами ліцензійним умовам;

- наявність та характеристика виробничої бази;

- умови підтримання належного технічного та санітарного стану рухомого складу;

- умови контролю технічного стану транспортних засобів перед виїздом;

- умови виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;

- досвід роботи перевізника-претендента;

- наявність та тяжкість порушень безпеки дорожнього руху, транспортного законодавства, ліцензійних умов;

- якість роботи автомобільного перевізника на даному маршруті (у разі обслуговування на умовах договору (дозволу), укладеного (наданого) на підставі попереднього конкурсу;

- запропонований рівень тарифів або вартості послуг;

- наявність інвестицій (кредитів) на придбання нового рухомого складу.

2.11. Переможцем конкурсу визнається претендент, який відповідає кваліфікаційним вимогам до пасажирських перевізників, та за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів.

Претендентом, який посів друге місце, визнається перевізник-претендент, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів без урахування показника переможця конкурсу.

У разі коли учасники конкурсу набрали однакову кількість балів, під час визначення переможця конкурсу та перевізника-претендента, який посів друге місце, перевагу має той перевізник-претендент, що подав конкурсному комітетові сертифікат відповідності послуг з перевезення пасажирів ліцензійним умовам, а у разі неподання таких документів або подання їх кількома перевізниками-претендентами, що набрали однакову кількість балів, переможець визначається шляхом голосування.

Рішення про результати конкурсу приймається конкурсним комітетом на закритому засіданні в присутності не менш як половини його складу, у тому числі голови конкурсного комітету або його заступника, простою більшістю голосів.

У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсного комітету (або за його відсутності голос заступника голови конкурсного комітету).

У разі надходження під час проведення конкурсу додаткових даних, що потребують перевірки, та за неможливості перевірити їх одразу конкурсний комітет може не прийняти рішення про результати конкурсу та перенести прийняття рішення на одне з наступних засідань, однак не пізніше ніж протягом 30 календарних днів. У цьому разі додаткова оплата перевізниками-претендентами не здійснюється і додаткові документи від них не приймаються.

 




Дата добавления: 2015-09-10; просмотров: 68 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
REPORT ABOUT CITY| Та укладання договорів

lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.018 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав