Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Характеристикка товару

Читайте также:
  1. Базисні умови поставки товару.
  2. Вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.
  3. Договір з умовою про доставку товару покупцеві
  4. Задоволення потреб споживачів як основна ціль маркетингу. Сучасні концепції мультиатрибутивного товару.
  5. Кінцева будівельна продукція на ринку як форма інвестиційного товару
  6. Методи дослідження ринку. Напрями маркетингового дослідження і вивчення товару, дослідження конкурентів. 1 страница
  7. Методи дослідження ринку. Напрями маркетингового дослідження і вивчення товару, дослідження конкурентів. 2 страница
  8. Методи дослідження ринку. Напрями маркетингового дослідження і вивчення товару, дослідження конкурентів. 3 страница
  9. Методи дослідження ринку. Напрями маркетингового дослідження і вивчення товару, дослідження конкурентів. 4 страница
  10. Митні органи держав — членів ЄС можуть вимагати надання документу про походження товару (сертифікату походження) та вимагати інших доказів походження.

рынок государственных учреждений составляет федеральное правительство, региональные органы власти, закупающие или арендующие товары, необходимые для выполнения своих основных функций по производству власти

 

Вступ

У разі ринкових відносин також особливо у перехідний до ринків період маркетинг є одним із найважливіших економічних дисциплін. Від, наскільки правильно побудовано систему маркетингу, залежить ефективне функціонування всього народного господарства.

Під маркетингом розуміється конкретна діяльність, з вивченням ринку товарів та послуг, і здійснення заходів, що забезпечують їхній продаж на ринку.

Основними функціями маркетингу є:

- комплексне вивчення конкретного ринку, його труднощів і перспектив;

- планування товарного асортименту з огляду на вимоги ринку;

- планування збутових операцій;

- формування попиту;

- управління економіки й контролю над маркетингової діяльністю.

Маркетинг належить до всієї діяльності підприємства, починаючи із розробки товарів та послуг і закінчуючи реалізацією споживачам, основою якого покладено виявлення і задоволення попиту споживачів.

Стратегія просування товару на ринок – основний метод впливання на покупців.

Характеристикка товару

Морозиво є високопоживним продуктом харчування з солодким або солодкуватим смаком. Споживання морозива в Україні не перевищує 1—1,5 кг на людину в рік; у Швеції, Норвегії, Фінляндії та інших країнах світу воно складає 12—13 кг. В Україні виробництвом морозива займаються молокопереробні магазини та ін.

Морозиво - солодкий освіжаючий продукт, який отримують шляхом збивання і заморожування молочних або фруктово-ягідних сумішей з цукром і стабілізаторами, а для деяких видів - з додаванням смакових і ароматичних наповнювачів. Для морозива мають високу харчову цінність і хороша засвоюваність організмом людини. У цьому продукті, виробленому на молочній основі, містяться молочний жир, білки, вуглеводи, мінеральні речовини, вітаміни A, групи B, D, E, P. У морозиві, до складу якого входять плоди або ягоди, багаті вітаміном C, міститься значна кількість цього вітаміну.

Молочний жир, як відомо, в порівнянні з іншими харчовими жирами є найбільш цінним. Він відрізняється приємним смаком, високою засвоюваністю, унікальний за складом, що включає кілька десятків жирних кислот, в тому числі незамінних. У рецептури деяких видів морозива входять також рослинні жири, корисні для організму людини. У морозиві молочний жир знаходиться у вигляді дрібних жирових кульок, оточених ліпопротеїнових оболонками. Білки оболонок жирових кульок відрізняються підвищеним вмістом таких незамінних амінокислот, як аргінін, фенілаланін і треотін. Завдяки тонкодисперсному станом жиру полегшується його засвоюваність, що збільшує харчову цінність морозива. Білки в морозиві на молочній основі представлені в основному з казеїну; сироваткові білки - альбумін і глобулін - частково коагулюють при пастеризації сумішей морозива. Крім цих білків, як уже зазначалося, в морозиві знаходяться білки оболонок жирових кульок. Білки морозива є повноцінними білками і засвоюються краще за інших харчових білків. Вуглеводи в морозиві представлені сахарозою і молочним цукром (лактозою). У морозиві, що містить фруктову сировину, звичайно присутні і прості цукри - глюкоза і фруктоза. Вуглеводи є суттєвими джерелами енергії для організму людини. Морозиво містить такі важливі мінеральні речовини, як натрій, калій, кальцій, фосфор, магній, залізо і багато інших.

 




Дата добавления: 2014-11-24; просмотров: 97 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.201 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав