Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Методична робота.

Читайте также:
  1. XV. Аналітична робота.
  2. Виховна та позакласна робота.
  3. Кваліфікаційна пробна робота.
  4. Контрольна робота.
  5. МЕТОДИЧНА ВКАЗІВКА ДЛЯ СТУДЕНТІВ
  6. Методична вказівка для студентів до семінарського заняття № 1
  7. Методична розробка
  8. Методична розробка
  9. Методична розробка
Помощь в написании учебных работ
1500+ квалифицированных специалистов готовы вам помочь

У школі діє певна система методичної роботи. ЇЇ сітка створена на діагностичній основі. Вже не один рік педколектив працює над проблемою«___________________________________________________________________________»

_________________________________________________________________________________________. Керівництво методичною роботою здійснювала методична рада.

До реалізації завдань методичної роботи активно залучаються вчителі, які мають педагогічні звання та вищу кваліфікаційну категорію, ініціативні молоді педагоги. Вони є керівниками шкільних, районних методичних об’єднань наставниками молодих учителів,: Теренюк О.Ф., Сирота І.С., Патрашку О.І. ,Лещенко Н.В. За їх активної участі проходять предметні тижні, методичні засідання, тощо. В організації науково – методичної роботи з педагогічними кадрами школи результативно використовуються нормативні документи про освіту, аналітичні діаграми, зразки підручників, програми з базових дисциплін, матеріали з досвіду роботи кожного учителя, матеріали діяльності шкільних методичних об’єднань, буклети учителів, науково – методична та психолого – педагогічна література, зразки оформлення шкільної документації, матеріалів на різноманітні конкурси, технічні засоби (комп’ютер, копіювальна техніка), тощо.

Результативною була робота всіх методичних об’єднань та груп. Учителі провели відкриті уроки, виховні заходи, ділились досвідом роботи по проблемах, зросла їх педагогічна майстерність. Внаслідок чого рівень навчальних досягнень учнів школи за минулий навчальний рік оцінюється хорошими показниками.

Учителі школи йдуть в ногу з життям. Широко впроваджуються у практику інноваційні технології, суть яких полягає в тому, що навчання відбувається шляхом взаємодії всіх, хто навчається. З кожним роком нові інформаційні технології на уроках впроваджує все більше і більше педагогів школи. Використовуюься у навчально-виховному процесі також проектне навчання та інші.

У 2012 – 2013 навчальному році атестація педагогічних працівників відбувалася за новим Положенням про атестацію. Всього атестувався 1 учитель школи. За результатами атестації йому підтверджено кв. категорію «Спеціаліст І категорії».

Педагоги школи активно залучаються до роботи у районних семінарах, засіданнях творчих груп тощо. Так, на базі Липовеньківської школи у навчальному році було організовано та проведено 1 обласний семінар з основ здоров’я .

Молоді педагоги школи традиційно є активними учасниками щорічного конкурсу « Міс освітянка» . У цьому році на районному конкурсі Липовеньківську школи представляли да молодих спеціалісти: Запорожченко Г.С.-2 місце, Запорожець О.С.-3 місце.

Важливим успіхом є створення шкільного web – сайту .

Доверь свою работу кандидату наук!
1500+ квалифицированных специалистов готовы вам помочьДата добавления: 2014-12-20; просмотров: 10 | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2022 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав