Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Переповнений автобус

Читайте также:
  1. I. В автобусах
  2. Автобусні подорожі
  3. Автобусные перевозки.
  4. В автобусе
  5. Вокруг Кореи на регулярном туристическом автобусе
  6. Поэтому транспортный вопрос, в частности, заказ автобуса для участников конференции является одним из главных в процессе организации выставки, конференции или презентации.
  7. ПРАВИЛА проведення державного технічного огляду автомобілів, автобусів, мототранспорту та причепів
  8. СТУДЕНТ МАЄ ПРАВО ІЗДИТИ В МАРШРУТКАХ, АВТОБУСАХ ЗА ПІВ ЦІНИ.
  9. Трансферы автобусом Симферополь – Евпатория – Симферополь

Іноді переповнений автобус може не завдати незручностей, а навпаки — створити гарний настрій, наприклад, у грі, під час якої гравцям хоч-не-хоч доведеться торкатися одне одного (це піде на користь тим, хто сором’язливий і нерішучий).

У грі беруть участь не менше ніж двадцять осіб.

Усі гравці створюють дві команди з однаковою кількістю дівчаток і хлопців. Перед кожною командою накреслено квадрат, розлінований на менші за розміром квадрати усередині,— це «автобус». Квадрати всередині мають бути однаковими, наприклад 7 × 7 клітинок. Кожна команда розташовується компактно у своєму квадраті-«автобусі», щоб зайняти якнайменше клітинок і протриматись у такому стані близько хвилини. Перемагає та команда, яка зуміла розміститися у меншій кількості клітин і простояти таким чином упродовж хвилини.

Митниця
Група гравців може утворюватися з 16–30 осіб. Спочатку обираються двоє «митників», які виходять із кімнати. Решта гравців з’ясовує, хто виконуватиме роль «контрабандистів». Гравцеві-«контрабандисту» вручається невеликий предмет, що символізуватиме заборонений вантаж, який необхідно провезти через кордон. «Контрабандист» має сховати цей предмет собі в кишеню або ще кудись. Потім запрошуються «митники», які влаштовують співбесіду з усіма пасажирами. Вони знають, що серед пасажирів є один «контрабандист», однак, хто саме, їм необхідно визначити за допомогою різноманітних запитань, окрім прямого: «Чи везете ви контрабанду?» Необхідно бути уважними щодо поведінки, інтонацій, мимовільних жестів, що можуть викрити «контрабандиста». Після того, як з усіма пасажирами проведено бесіду, «митники» радяться, згодом вони оголошують своє рішення. Якщо «контрабандиста» виявлено, то на роль «митників» призначається викритий «контра-бандист» і той гравець, якого він собі сам обирає.

Фарби
Ця гра для учнів початкової школи. Її доцільно організовувати на майданчику, подвір’ї, у парку, в лісі на галявині просто неба. Спочатку обирають двох осіб: один гравець виконуватиме роль «господаря крамниці», де продаються фарби, другий — «покупця». Решта гравців — «фарби». Кожний самостійно визначає, роль якої фарби він гратиме — синьої, зеленої, білої, золотої тощо. «Господар» оберігає свій товар — «фарби». «Покупець» стукає у двері крамниці: «Тук-тук!»

Господар:
— Що куплятимете?

Покупець:
— Фарбу!

— Якого кольору?

— Синього.

— Немає такої фарби! Стрибай по стежці на одній ніжці, знайди сині чобітки, поноси і нам принеси.

Якщо в «крамниці» є «фарба» такого кольору, то гравець-«фарба» підводиться і тікає. Гравець-«покупець» повинен піймати втікача.

Проведення туристичних походів та екскурсій

Основними формами туристично-краєзнавчої та екскурсійної роботи з дітьми в оздоровчому таборі є:

в) туристична прогулянка, яка яв­ляє собою нетривалий за часом гру­повий вихід дітей за межі оздоровчо­го табору з метою ознайомлення з на­вколишньою місцевістю, населеним пунктом, пам'ятними місцями;

б) екскурсія – групове відвідан­ня одного або кількох екскурсійних об'єктів (географічних, історичних, культурних) з навчально-пізнавальною та виховною метою;

в) туристичний похід – проход­ження групи дітей за визначеним мар­шрутом активним способом пересу­вання з метою фізичного розвитку, змістовного відпочинку, засвоєння та виконання відповідних спортивно-туристичних нормативів.

Туристичні походи та екскурсії з дітьми проводяться відповідно до за­твердженого плану роботи та з дозво­лу директора й лікаря дитячого оздо­ровчого табору.

Директор оздоровчого табору ви­дає наказ, яким затверджує список дітей, що йдуть у похід (на екскур­сію), керівників походу та груп, ви­значає маршрут, часвідправлення й повернення дітей до табору. На мар­шрутній схемі позначаються основні пункти пересування групи, місця відпочинку, купання, ночівлі тощо.

Перед проведенням походу слід отримати відомості від територіальної санітарно-епідеміологічної стації про можливість використання місцевих джерел питної води та щодо екологіч­ної обстановки на маршруті.

Усі учасники походу проходять необхідний інструктаж з правил без­пеки, поводження з отруйними рос­линами і грибами, для них органі­зується навчання орієнтування на місцевості, елементарним туристич­ним навичкам.

До участі у походах та екскурсіях допускаються лише здорові діти.

У похідному загоні на кожні 15 ді­тей повинен бути керівник; який несе персональну відповідальність за здо­ров'я і життя дітей, дотримання ними правил безпеки.

Маршрути руху дітей не повинні проходити через кручі, урвища, броди тощо. При пересуванні груп дітей до­рогами з автомобільним рухом на по­чатку та в кінці колони обов'язкове застосування сигнальних прапорців.

При погіршенні метеорологічних умов керівник походу спільно з ме­дичним працівником вирішує питан­ня про його припинення або зміну маршруту.

У випадку травмування чи рапто­вого захворювання дитини під час походу керівник походу і медичний працівник повинні організувати її доставку до найближчого лікарняно­го закладу і повідомити про це керів­ництву оздоровчого табору.

Проведення масових і спортивних заходів

Приміщення, де проводяться ма­сові заходи, повинні мати не менше двох входів і виходів, біля яких під час проведення заходів необхідно організувати чергування вихователів та вожатих.

Присутність під час проведення масових заходів (спартакіад, фести­валів, свят, концертів) дирек­тора оздоровчого табору, лікаря, ви­хователів і вожатих обов'язкова.

Категорично забороняється роз­палювати багаття легкозаймистими засобами, влаштовувати феєрверки, факельні ходи та інші заходи, пов'я­зані з небезпекою виникнення по­жежі.

Заняття дітей у спортивних секці­ях погоджуються з лікарем оздоров­чого табору. Керівництво оздоровчо­го табору, інструктор з фізичної куль­тури та спорту повинні забезпечити належний стан спортивних споруд і майданчиків, повну придатність інвентаря та обладнання.

На спортивні майданчики діти до­пускаються лише в спортивному одязі та взутті.




Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 75 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав