Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Створення малюнка

Читайте также:
  1. Висновок на екран повного зображення малюнка
  2. Звернення всіх кольорів малюнка
  3. Інструменти створення та редагування контурів. (Інструменти групи Pencil, групи Pen, Paintbrush, Reshape). Творча робота “Біонічна стилізація”.
  4. Інтерфейс програми. Інструменти виділення. Створення геометричних примітивів. Творча робота “Композиція із геометричних фігур”.
  5. Історія створення
  6. Правове регулювання реорганізації банків і створення нових.
  7. Правове регулювання створення банку.
  8. Правові регулювання створення банківського об’єднання та їх характеристика.
  9. Робота з групою об’єктів. Логічні операції з об’єктами. Творча робота “Створення композиції з предметів побуту в стилі аплікації”.
  10. Створення бази даних

Для створення нового малюнка застосовують пункти меню "Файл" і "Створити". Після цього в робочій області вікна з'явиться білий прямокутник, на тлі якого і працюють. Якщо малюнок, який раніше перебував у робочій області, не був збережений, то перед його знищенням ПК задасть питання: "Зберегти зміни у файлі...?" з варіантами відповіді" Так "," Ні "і" Скасувати ". Вибір варіанту "Скасувати" призведе до скасування команди створення малюнка.
Для того щоб малювати, зафарбовувати, міняти колір, робити написи, прати і т.д. в Paint необхідно вибрати потрібний інструмент. Для цього використовується палітра інструментів. Необхідно клацнути на кнопці з потрібним інструментом. Після цього вибрана кнопка буде знаходитися в натиснутому стані. Курсор миші також змінить свою форму. Переміщення курсору по робочій області при натиснутій лівій кнопці миші призводить до використання інструменту і зміні малюнка. При віджатою кнопці миші відбувається просте переміщення курсора без зміни малюнка [16].

Рис 9
Панель інструментів Paint
· Олівець - при натиснутої лівої кнопки миші за курсором миші малюється його слід обраного кольору товщиною 1 піксель. При відпущеної лівій кнопці слід не малюється.
· Кисть - дія схожа на олівець, але можна змінювати форму пензля - гурток, квадратик, лінія і ін
· Розпилювач - малювання з ефектом розпилювання фарби.
· Ластик - для стирання частини малюнка. Можна міняти розмір гумки. Віддалений ділянка буде зафарбований кольором фону.
· Заливка - дозволить зафарбувати вибраним кольором внутрішню частину довільній замкнутої області. Для цього потрібно клацнути в будь-якій точці всередині області. Якщо область не є замкнутою, то зафарбувати вся робоча область.
· Лінія - призначена для малювання прямої лінії (відрізка) обраного кольору і товщини. Кінці відрізка - місця, де була натиснута і відпущена ліва кнопка миші.
· Крива - призначена для малювання гладких кривих ліній, що з'єднують задані точки, вибраного кольору і товщини. Спочатку проводять пряму лінію, потім при натиснутій лівій кнопці миші криву можна двічі зігнути в зазначених напрямках.
· Прямокутник - використовується для малювання зафарбованих і незакрашених прямокутників і квадратів. Потрібно натиснути на ліву кнопку миші, перенести курсор в іншу точку і відпустити кнопку. Можливі режими - "тільки рамка", "рамка і заповнення", "тільки заповнення".
· Багатокутник - малювання багатокутників. Для малювання першої сторони потрібно перетягнути курсор при натиснутій кнопці. Для побудови наступних сторін можна клацати мишкою в вершинах багатокутника.
· Еліпс - малювання еліпса, вписаного в намічений прямокутник. Можна вибрати режим (див. прямокутник).
· Округлений прямокутник - малювання прямокутника з округленими вершинами [14].

 




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 84 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Задания в редакторе Paint. | Отражение, повороты, растяжение, наклоны. | Механізм "захоплення" зображення з екрану | Звернення всіх кольорів малюнка | ВИСНОВОК |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав