Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Механізм "захоплення" зображення з екрану

Читайте также:
  1. Вдосконалення організаційних механізмів та методичних засад викладання програмних знань у базовій школі з метою забезпечення їх засвоєння абсолютною більшістю учнівського загалу.
  2. Висновок на екран повного зображення малюнка
  3. Дія механізму блокування спуска
  4. Дія механізму досилання і механізмів затвора
  5. Досвід формування та вдосконалення основних механізмів консюмеризму в країнах ринкової економіки та можливість його застосування у вітчизняній практиці
  6. Заняття 5.Механізми наведення і вимоги запропоновані до них
  7. Заняття № 5: Верхній верстат. Механізм наведення. Врівноважуючий механізм. Щитове прикриття та електроустаткування Д-30
  8. Заняття № 6: Ходова частина. Механізм підйому коліс. Нижній верстат із станинами Д-30. Домкрат Д30
  9. Засоби та механізми соціалізації.
  10. Зображення геометричних фігур. Управління кольором

Скопіюйте в буфер вміст потрібного вікна. Для цього достатньо встановити курсор миші в це вікно і натиснути одночасно клавіші Alt + Print Screen (Або Shift + PrintScreen) - для копіювання активного вікна, Print Screen - для копіювання всього екрану. (При цьому створюється об'єкт з розширенням. Bmp.) Потім перейдіть у вікно текстового документа і за допомогою команди Вставити меню Правка помістити в нього зображення, яке зберігається в буфері.
Висновки до розділу I
На основі наведеного вище матеріалу про функціональні можливості персональних комп'ютерів можна сформувати висновок про те, що комп'ютерні технології є необхідним інструментом, що прискорює постановку і вирішення завдань у галузі науки та освіти. Також вони дозволяють і сприяння розвитку таких важливих для фахівця будь-якій області діяльності якостей, як інтуїція, професійне чуття, образне мислення.

РОЗДІЛ II. ОСВОЄННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ГРАФІЧНОГО РЕДАКТОРА PAINT НА ШКІЛЬНИХ УРОКАХ ТЕХНОЛОГІЇ

1. Складання матеріалів у даній оригінальної розділу курсової роботи було здійснено за допомогою таких літературних джерел, як: Бочкін А. І. Методика викладанняінформатики, Єфімова О., Моісеєв М., Шафрін Ю. Практикум з комп'ютерної технології, Буза М.К., Певзнер Л.В. Windows-програми: від операції до реалізації.
2.1. МАЛЮВАННЯ ПРОСТИХ ГЕОМЕТРИЧНИХ ОБ'ЄКТІВ У середовищі графічного редактора PAINT
У процесі вивчення технології графічного редактора Paint на шкільних уроках технології школярі здобувають знання про призначення, дії, створення і редагування растрових графічних зображень.
При вивченні роботи з графічним редактором Paint учні починають з ознайомлення із Загальними відомостями про програму Microsoft Paint щоб усвідомити функціональні можливості програми.
Paint являє собою засіб для малювання, за допомогою якого можна створювати прості або складні малюнки. Ці малюнки можна робити чорно-білими або кольоровими і зберігати їх у вигляді файлів. Створені малюнки можна виводити на друк, використовувати в якості фону робочого столу або вставляти в інші документи.
Щоб намалювати пряму лінію
1. У наборі інструментів виберіть Лінія.
2. Клацніть ширину лінії під набором інструментів.
3. Перетягніть вказівник, щоб намалювати лінію.
SHAPE \ * MERGEFORMAT
Рис 10. Пряма
Щоб намалювати довільну лінію
1. У наборі інструментів виберіть Олівець.
2. Перетягніть вказівник, щоб намалювати лінію.
Щоб намалювати криву лінію
1. У наборі інструментів виберіть Крива.
2. Клацніть ширину лінії під набором інструментів.
3. Намалюйте пряму лінію, перетягнувши вказівник миші.
4. Клацніть у тому місці, де лінія повинна згинатися, і перетягніть вказівник до завдання потрібної кривизни. Повторіть цей крок для створення другої дуги. Для однієї кривої можна створити тільки дві дуги.
Щоб намалювати еліпс або коло
1. У наборі інструментів виберіть Еліпс.
2. Клацніть стиль заливки під набором інструментів.
3. Перетягніть вказівник, щоб намалювати еліпс або коло.

 
 

 

Рис 11. Еліпс.

Під час перетягування вказівника основний колір використовується для малювання лінії, навколишнього фігуру, а колір фону використовується для заливки фігури. Щоб використовувати колір фону для малювання лінії, навколишнього фігуру, а основний колір - для заливки фігури, перетягуючи покажчика потримайте праву кнопку миші.
· Щоб намалювати коло, утримуйте клавішу SHIFT під час перетягування вказівника.
· Товщина кордону кола чи еліпса співпадає з товщиною лінії, обраної для інструмента створення ліній. Щоб змінити товщину кордону, виберіть у наборі інструментів лінію чи криву, а потім виберіть товщину лінії під набором інструментів.
Щоб намалювати прямокутник або квадрат
1. У наборі інструментів виберіть Прямокутник для створення прямокутної фігури або Заокруглений прямокутник для створення фігури з округленими кутами.
2. Клацніть стиль заливки під набором інструментів.
3. Для створення прямокутника перетягніть вказівник по діагоналі в потрібному напрямку.
4. Щоб намалювати квадрат, перетягуючи покажчик, утримуйте клавішу SHIFT.
SHAPE \ * MERGEFORMAT
Рис 12. Прямокутник і округлений прямокутник
· При перетягуванні покажчика основний колір використовується для малювання лінії, навколишнього фігуру, а колір фону використовується для заливки фігури. Щоб використовувати колір фону для малювання лінії, навколишнього фігуру, а основний колір - для заливки фігури, перетягуючи покажчика потримайте праву кнопку миші.
· Товщина кордону фігури збігається з товщиною лінії, обраної для інструмента створення ліній. Щоб змінити товщину кордону, виберіть у наборі інструментів лінію чи криву, а потім виберіть товщину лінії під набором інструментів.
· Щоб створити кольорову заливку, виберіть стиль заливки під набором інструментів.
Щоб намалювати багатокутник
1. У наборі інструментів виберіть Багатокутник.
2. Клацніть стиль заливки під набором інструментів.
3. Перетягніть вказівник, щоб намалювати пряму лінію.
4. Клацніть у місці розташування кожної вершини багатокутника.
5. В останній вершині клацніть двічі.
SHAPE \ * MERGEFORMAT
Рис 13. Багатокутник.
· Щоб багатокутник містив тільки кути по 45 і 90 градусів, утримуйте клавішу SHIFT під час перетягування вказівника.
· При перетягуванні покажчика використовується основний колір. Щоб використовувати колір фону, перетягніть вказівник, утримуючи натиснутою праву клавішу миші.
· Товщина кордону багатокутника збігається з товщиною лінії, обраної для інструмента створення ліній. Щоб змінити товщину кордону, виберіть у наборі інструментів лінію чи криву, а потім виберіть товщину лінії під набором інструментів.
Графічний редактор Paint орієнтований на процес "малювання" зображення і комбінування готових фрагментів.
2.2. ОФОРМЛЕННЯ КОЛЬОРОВИХ І СКЛАДНИХ МАЛЮНКІВ за допомогою графічного редактора PAINT
Також за допомогою графічного редактора Paint можливе оформлення кольорових і складних малюнків.
Для початку розглянемо Вибір кольору, так як оформлення також включає в себе колірне представлення малюнків.

Рис 14. Вибір кольору

Для вибору кольору можна використати два способи: По-перше, існує палітра кольорів з 28 запропонованими квітами. Для вибору кольору лінії і зафарбовування слід клацнути лівою кнопкою миші над потрібним кольором. Для вибору кольору фону клацають правою кнопкою. Використовувані за замовчуванням основний і фоновий кольори відображаються в лівому нижньому кутку вікна Paint. По-друге, можна вибрати інструмент "Вибір кольору" і клацнути їм в тому місці екрана, який зафарбований потрібним кольором. Можна також клацати лівою або правою кнопкою миші.
Малювання за допомогою кисті




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 124 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Задания в редакторе Paint. | Отражение, повороты, растяжение, наклоны. | Графічний редактор Paint 2 | Створення малюнка | ВИСНОВОК |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.013 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав