Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Висновок на екран повного зображення малюнка

Читайте также:
  1. Використання екранно-звукових засобів навчання
  2. ВИСНОВОК
  3. Висновок
  4. Висновок
  5. Висновок
  6. Висновок
  7. ВИСНОВОК
  8. Висновок
  9. Висновок
  10. Висновок

У графічному редакторі Paint існує зручний спосіб для перегляду всього малюнка в звичайному масштабі. При цьому з екрану зникнуть рамка вікна, всі панелі інструментів, палітра і смуги прокручування. Буде видно тільки редагований малюнок у звичайному масштабі в повноекранному зображенні. У цьому режимі можна тільки переглядати зображення з забороною редагування. Для цього застосовують підменю "Вид" і команду "Переглянути малюнок".

Виділення потрібного фрагмента малюнка

Інструмент "виділення довільної області" дозволяє виділити фрагмент - довільну область малюнка, обмежену побудованої лінією. Для цього потрібно активізувати інструмент, а потім при натиснутій лівій кнопці намалювати замкнуту область довільної форми. Якщо область обрана невірно, то клацніть курсором в будь-якому місці окрім виділеної області.
Інструмент "виділення" дозволяє виділити довільну прямокутну область. Порядок виконання виділення аналогічний побудові "Прямокутника".

Операції над виділеним фрагментом

Робота з фрагментами і буфером дозволяє переносити фрагмент малюнка на інше місце, створювати кілька копій фрагмента або передавати його в іншу програму.
Виділення можна перетягнути на інше місце. Для цього натискають ліву кнопку на області, потім, не відпускаючи її, перетягують миша на інше місце. Якщо при цьому утримувати натиснутою клавішу Ctrl, то буде перенесена копія фрагмента. Виділення можна помістити в буфер через меню "Правка". Для цього використовують команду "Копіювати" або "Вирізати". Також можна помістити фрагмент у файл командою "Копіювати у файл". Над фрагментом малюнка можна проводити і інші операції - змінювати розміри, розтягувати, повертати, нахиляти і відображати за допомогою команд меню "Малюнок" [5].

Вставка в малюнок готових фрагментів з буфера або з файлу

Для цього застосовують підменю "Правка" і команди "Вставити" або "Вставити з файлу" відповідно. При цьому вставлений фрагмент спочатку розташовується у верхньому лівому кутку екрану і його потрібно перетягнути на потрібне місце мишкою при натиснутій лівій кнопці.

Режими виділення фрагмента

Існує два режими виділення - прозоре (з фрагмента виключається колір фону) і непрозоре (у фрагменті зберігається колір фону). Для вибору режиму на екрані з'являється спеціальна тимчасова панель.




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 96 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Задания в редакторе Paint. | Отражение, повороты, растяжение, наклоны. | Графічний редактор Paint 2 | Звернення всіх кольорів малюнка | ВИСНОВОК |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.011 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав