Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Сутність та вибір варіантів індивідуальних навчально-дослідних завдань

Читайте также:
  1. Алгоритм вибору завдань для самостійної (дистанційної) роботи студентів
  2. Анорексигенні засоби (від латинського слова anorexia – відсутність апетиту).
  3. Буття—> можливість—> свобода—>вибір—>відповідальність
  4. Вибір і обґрунтування будівельної техніки для будівництва дренажу
  5. Вибір інструментів комунікаційного впливу.
  6. Вибір матеріалів для виготовлення шафи - купе
  7. Вибір методів виконання робіт
  8. Вибір методів навчання
  9. Вибір методів проектування конструкцій моделей одягу
  10. Вибір обладнання

Індивідуальні навчально-дослідні завдання з дисципліни „Соціальне страхування” є видом самостійної роботи студента і передбачає систематизацію, закріплення, а також розширення теоретичних і практичних знань в даній сфері.

Метаіндивідуальних навчально-дослідних завдань полягає в наступному:

- самостійне вивчення частини матеріалу дисципліни;

- застосування теоретичних знань при вирішенні конкретних виробничих ситуацій;

- розвиток навичок самостійної роботи з нормативно-інструктивними матеріалами, літературними джерелами та соціальною звітністю підприємств платників податків.

За своїмзмістом індивідуальні навчально-дослідні завдання є завершеною письмовою науковою роботою у межах навчальної програми курсу, яка складається з теоретичного та практичного розділів і виконується на основі, як навичок одержаних у процесі лекційних та практичних занять, так і знань набутих під час самостійної роботи.

Практичні розрахунки здійснюються на основі аналізу звітності підприємств платників страхових внесків до фондів соціального страхування за період останніх 3 – 5 років, в розрізі звітних періодів.

Індивідуальні навчально-дослідні завдання по дисципліні „Соціальне страхування” передбачають 4 основних і 4 резервних варіанти дослідження.

Основні варіанти:

1. Фінансовий механізм державного пенсійного страхування.

2. Фінансовий механізм загальнообов’язкового державного соціального страхування при тимчасовій втраті працездатності.

3. Фінансовий механізм загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

4. Фінансовий механізм загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

 

Увага! Всі основні варіанти для дослідження виконуються на матеріалах окремих підприємств, установ, організацій.

Резервні варіанти:

1. Сучасний стан та перспективи розвитку в Україні недержавного пенсійного страхування (виконується на матеріалах страхової компанії або недержавного пенсійного фонду).

2. Сучасний стан та перспективи розвитку в Україні медичного страхування (виконується на матеріалах страхової компанії).

3. Розрахунок і здійснення пенсійних виплат та перспективи розвитку в Україні пенсійного забезпечення населення (виконується на матеріалах Пенсійного фонду).

4. Вирішення проблеми зайнятості населення України через систему соціального страхування на випадок безробіття (виконується на матеріалах відділення Фонду соціального страхування на випадок безробіття).

Увага! Всі резервні варіанти для дослідження виконуються на матеріалах окремих установ, організацій.

 

Увага! Студенти мають можливість вільного вибору варіанту дослідження. Максимальна кількість повторів варіанту дослідження в рамках академічної групи не має перевищувати 25% її загальної чисельності. При виборі однакового варіанту, дослідження мають обов’язково здійснюватись по різних об’єктах.

Увага!!! Студенти мають можливість самостійно запропонувати тему для дослідження, за умови відповідності її профілю дисципліни та представлення розгорнутого плану і обґрунтування змісту індивідуального навчально-дослідного завдання.




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 83 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Загальна характеристика світових систем соціального страхування | Досвід країни Європейського союзу в організації соціального страхування | Особливості розвитку системи соціального захисту населення через механізми соціального страхування в США та Росії. | Стан адміністрування страхових коштів та управління соціальним страхуванням: позитивний світовий досвід. | Тема 4. Управління коштами соціального страхування | Тема 5. Страхування тимчасової втрати працездатності | Тема 7. Страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань | Тема 8. Страхування на випадок безробіття | Тема 9. Державне пенсійне страхування | Тема 10. Недержавне пенсійне страхування |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав