Читайте также:
|
|
Геофізичні дослідження на спеціалізованому полігоні (8 год.)
Геофізичні дослідження містять в собі два види робіт – маршрутні дослідження природного гамма фону та магнітометричні дослідження на спеціальному полігоні. Такі роботи проводять для отримання більш повної та детальної інформації про геологічну будову району проходження практики.
Для досліджень природного гамма-фону маршрутні групі (у порядку, встановленому календарем практики) забезпечуються польовими радіометрами типу СРП-68-01.
Магнітометричні дослідження проводяться для виділення та уточнення границь геологічних тіл, зон контактів різних за літологічним складом порід, що не простежуються у рельєфі або у відслоненнях, студенти проводять профільну магнітометричну зйомку на спеціально обраній науковим керівником практики ділянці. Сітку профілів кожна маршрутна пара узгоджує з викладачем на основі аналізу складених студентами робочих геологічних карт та карт фактичного матеріалу. Роботи проводяться польовими магнітометричними приладами ММП-203 (протонний магнітометр), які дозволяють реєструвати значення повного вектора напруженості геомагнітного поля.
Геофізичні дослідження проводяться під керівництвом викладача.
Гідрогеологічні дослідження (8 год.)
Гідрогеологічні дослідження проводяться, як правило, паралельно з маршрутними геологічними дослідженнями. В рамках гідрогеологічних досліджень маршрутні групи досліджують природні та штучні виходи природних вод на денну поверхню. За результатами гідрогеологічних спостережень встановлюється положення та виходи головних водоносів місцевого значення. З’ясовується їх водовіддача в залежності від положення в розрізі та структурних співвідношень з комплексами які їх підстеляють та перекривають.
Гідрогеологічні дослідження проводять під керівництвом викладача.
Підготовка до заліку з практики (18 год.)
(31 – 34 дні практики)
Для отримання заліку з практики, кожній бригаді необхідно підготувати та захистити карту фактичного матеріалу, геологічну карту, геоморфологічну карту, а також написати пояснювальну записку до геологічної карти. Разом ці матеріали формують звіт студентів про практику до якого обов’язково додаються індивідуальні та бригадні польові щоденники, польові планшети, каталоги зразків.
Робота над матеріалами, що виносяться на захист здійснюється відповідно до методичних вказівок та під керівництвом викладачів.
Рекомендована література: [1–21]
Рекомендована література
Дата добавления: 2015-09-10; просмотров: 100 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |