|
1. Види та методи організації ремонту в електромережах.
Неплановий ремонт – ремонт, який здійснюється у відповідності з вимогами нормативно-технічної документації.
Позаплановий ремонт – ремонт виробів, який здійснюється без попереднього призначення
Поточний ремонт – ремонт, що виконується для забезпечення або відновлення працездатності виробу, і який полягає в заміні і (або) відновленні окремих частин
Середній ремонт – ремонт, що виконується для відновлення справності і часткового відновлення ресурсу виробів із заміною або відновленням складових частин обмеженої номенклатури і контролем технічного стану складових частин, який виконується в обсязі, встановленому в нормативно-технічній документації. Примітка. Значення частково відновлюваного ресурсу встановлюється в нормативно-технічній документації
Капітальний ремонт – ремонт, що виконується для відновлення справності і повного або близького до повного відновлення ресурсу виробу із заміною чи відновленням будь-яких його частин, включаючи базові.
Агрегатний метод ремонту – знеособлений метод ремонту, при якому несправні агрегати замінюються новими або заздалегідь відремонтованими.
2. Порядок складання актів виконаних робіт
І. Нормативне визначення та обов’язковість застосування:
Стаття 882 (п.4) Цивільного кодексу передбачає, що передавання робіт підрядчиком і прийняття їх замовником оформлюється актом, підписаним обома сторонами.
Стаття 853 Цивільного кодексу України передбачає обов’язок замовника прийняти роботу, виконану підрядчиком відповідно до договору підряду, оглянути її і в разі виявлення допущених у роботі відхилень від умов договору або інших недоліків негайно заявити про них підрядчикові. Якщо замовник не зробить такої заяви, він втрачає право у подальшому посилатися на ці відхилення від умов договору або недоліки у виконаній роботі.
ІІ. Вимоги до складання та відомості, що відображаються в акті обов’язково:
Стаття 9 Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» встановлює, що первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Первинні документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити: 1. назву документа (форми); 2. дату і місце складання; 3. назву підприємства, від імені якого складено документ; 4. зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; 5. посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; 6. особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.
Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 94 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |