Читайте также:
|
|
Основним завданням ремонтного господарства є підтримка устаткування в працездатному стані і запобігання його передчасному зносу. Організація та порядок проведення ремонтних робіт регламентуються типовим положенням.
Інструментальне господарство має вирішувати такі завдання:
o безперебійне постачання інструментом усіх виробничих підрозділів підприємства;
o організація раціональної експлуатації інструменту і приладів;
o скорочення запасів інструменту без втрати нормального ходу виробничого процесу;
o зниження витрат на утримання інструментального господарства.
Окремі виконавці по функціях «капітальне будівництво», «підготовка кадрів», «організація оперативного, технічного обслуговування і ремонту розподільних мереж», повинні включатися до складу виробничо-технічного відділу, на який покладається виконання цих функцій.
Обслуговування і ремонт засобів релейного захисту, електроавтоматики і вимірів, диспетчерського і технологічного управління, проведення випробувань ізоляції і захисту від перенапруг здійснюється, як правило, централізовано і покладається на відповідні служби електричних мереж.
Нормативна чисельність персоналу визначається у цілому по підприємству у межах загальної нормативної чисельності персоналу електричних мереж. Директору підприємства надається право розподіляти нормативну чисельність персоналу з урахуванням функцій підрозділів та робіт, що фактично виконуються, і затверджувати нормативну чисельність персоналу структурних підрозділів.
У випадку відсутності в ЕМ будь-якої функції управління, обслуговування і ремонту, нормативна чисельність персоналу ЕМ повинна бути зменшена на величину, яка визначена по відповідній таблиці нормативів.
Чисельність робітників, що здійснюють оперативне, технічне обслуговування і ремонт підстанцій 35 кВ і вище, технічне обслуговування і ремонт ПЛ 35 кВ і вище повинна визначатися по спец таблицях по кількості відповідних пристроїв по електро-мережах у цілому.
Чисельність робітників, що здійснюють оперативне і технічне обслуговування розподільних мереж 0,4-20 кВ повинна визначатися по таблицях по кількості пристроїв, закріплених за районами електричних мереж (РЕМ) з урахуванням щільності розподільних мереж 0,4-20 кВ РЕМ.
Чисельність робітників, що здійснюють технічне обслуговування і ремонт пристроїв РЗА, ЗДТУ, АСУ і АСДТУ, засобів механізації і автотранспорту, випробувань ізоляції і захисту від перенапруг, роботи у цеху (майстерні) з ремонту устаткування, будівельно-ремонтні роботи і роботи по прибиранню виробничих і службових приміщень повинна визначатися по таблицях за значеннями факторів, прийнятих у даних таблицях у цілому по електричних мережах.
До нормативної чисельності робітників, розрахованої по таблицях повинна додаватися чисельність робітників для матеріально-технічного постачання у розмірі 1,2 % від зазначеної нормативної чисельності робітників.
До нормативної чисельності робітників установлюється додаткова чисельність: 1 чол. на РЕМ – комірник.
При виконанні робіт з метрологічного забезпечення виробництва установлюється додаткова чисельність робітників - 3 чол.
Білет №13
1. Обгрунтувати функції допоміжних підрозділів підприємств електромереж та порядок визначення чисельності персоналу.
Результативність роботи підприємства залежить не тільки від рівня організації основного виробничого процесу, а й від господарств і служб, які створюють умови для ефективного функціонування основного виробництва. 3а умови постійного вдосконалення техніко-технологічної бази підприємства, збільшення інтенсивності робочого навантаження на його основні фонди дедалі більшого значення набувають проблеми раціональної організації допоміжних і обслуговуючих процесів, тобто розвитку інфраструктури підприємства.
Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 71 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |