Читайте также: |
|
У курсовій роботі була мета та завдання розглянути стандарти обслуговування в готелях України та визначити їх відповідність міжнародним стандартам.
У двох розділах були розглянуті та визначені наступні завдання:
- Розглянута загальна характеристика готельного обслуговування;
- Розглянуті вимоги до готельних підприємств;
- Розглянута організаційна структура готельного підприємства;
- Розглянуті стандарти обслуговування в готелях;
- Розкриті стандарти обслуговування: мети і завдання;
- Розглянуті посадові міжнародні вимоги до персоналу;
- Розглянули порядок надання послуг на Україні.
- Розглянули загальну характеристика готельного обслуговування.
При розгляді загальної характеристиці готельного обслуговування вимоги до готельних підприємств та організаційну структуру готельного підприємства.Ми переконались,що завдяки ДСТУ 4269:2003 “Послуги туристичні. Класифікація готелів” (чинний від 01.07.2004) п. 4.2 Правил № 37 готельні послуги, що надаються суб’єктами туристичної діяльності (готелі, мотелі, туристичні бази, гірські притулки, кемпінги, оздоровчі заклади, заклади відпочинку, місця для короткострокового проживання в інших приміщеннях), є об’єктами обов’язкової сертифікації. Розглянуті стандарти обслуговування в готелях є важливими, що в обов'язковому порядку повинен регламентувати діяльність обслуговуючого персоналу будь-якого готелю. У жодному разі не можна випустити з уваги, що телефонний зв'язок для готелю є невід'ємною частиною процесу обслуговування гостей, Обслуговування в готелі починається вже з того моменту, коли потенційний клієнт дзвонить, щоб забронювати номер або навіть просто довідатися про вартість проживання в цьому отеленні. Керівництво готелю в чималому ступені стурбоване якістю проживання та обслуговування в готелі. Заходи, що застосовуються з метою поліпшення культури та якості обслуговування гостей і оновлення асортименту послуг, повинні бути більш ефективними та своєчасними. Готелі які не відповідають міжнародним стандартам, неминуче загине.Важливе значення для забезпечення прийому іноземних туристів має підготовка кадрів на рівні, відповідно міжнародним стандартам які являються основним стандартом для України. Говорячи про готелі на Україні не можна стверджувати, що якість обслуговування відповідає всім вимогам високих стандартів. В даний час керівництво готелю стурбоване цим фактом і має намір проводити серйозну роботу щодо перепідготовки та підвищення кваліфікації своїх співробітників. Посадові вимоги до персоналу
Всіх співробітників готелю з погляду кваліфікаційних вимог можна розділити на три більші групи керівний склад:
- адміністрація готелю (відповідає за постійну відповідну роботу готельного підприємства в рамках напрямків, у встановлених рамках. Контролює керівництва начальників відділу)
- начальники відділів (планування, керівництво й контроль підготовки, розширення й реалізації програм маркетингу з метою здійснення продажу готельних номерів і послуг при одержанні максимального рівня доходів і прибутків. Керує й контролює діяльність висококваліфікованого персоналу й працівників відділу маркетингу, організацію й обслуговування конференцій, групових зустрічей і банкетів.)
- супервайзери (відповідність навичок займаної посади; професійна ефективність - виконання поставлених завдань при максимальному використанні наявних ресурсів; здатність приймати рішення, здраво міркувати, інноваційнність, довгострокове бачення; міжособистісна й комунікативна компетентність, уміння переконувати, повага до інших; здатність навчати й професійно розвивати своїх колег; лідерство на власному прикладі; делегування завдань; організаційні навички й планування.)
- персонал працюючий з гостями (офіціанти, покоївки, швейцари, портьє)надання послуг під час прояву пильності до необхідної безпеки гостей і схоронності його майна.
- підтримуючі відділи
(інженери, техніки, складські робітники, стюарди) надання й забезпечення обслуговування в будь-який час і готовність до кожного.
Компетенція персоналу цих груп має величезне значення для керування якістю. Менеджмент готелю повинен піклуватися про те, щоб у персоналу була необхідна кваліфікація, а також знання й навички для виконання своєї роботи щонайкраще. Наприкінці курсової роботи ми можемо зробити висновок, що стандарти обслуговування в готелях не відповідають міжнародним та ДСТУ можуть тільки діяти на території України.
Дата добавления: 2015-01-05; просмотров: 114 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |
|