Читайте также:
|
|
Правила оформлення випускної роботи
Загальні вимоги. Дипломну роботу друкують на комп'ютері з одного боку аркуша білого паперу формату А4 з полуторним міжрядковим інтервалом. Абзацний виступ має бути однаковим по всій роботі і дорівнювати 1,25 см.
Обсяг дипломної роботи без урахування списку використаних джерел та додатків повинен становити 100–120 сторінок. Але всі сторінки зазначених елементів дипломної роботи підлягають нумерації на загальних засадах. Зазначений вище обсяг дипломної роботи розрахований на використання при їх оформленні шрифту Times New Roman кегль 14 з полуторним (1,5) міжрядковим інтервалом. Текст дипломної роботи друкують, залишаючи поля таких розмірів: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє та нижнє – 20 мм.
Шрифт друку повинен бути чітким з однаковою щільністю тексту, стрічка – чорного кольору середньої жирності. Друкарські помилки, описки і графічні неточності допускається виправляти за допомогою коректора і нанесенням на тому ж місці виправленого тексту.
Нумерацію сторінок, розділів, підрозділів, ілюстрацій, таблиць, формул подають арабськими цифрами, шрифт Times New Roman кегль 14.
Номер сторінки проставляють у правому верхньому куті. Нумерувати сторінки починають зі вступу, враховуючи попередні сторінки: титульний аркуш, завдання, подання та зміст.
Ілюстрації і таблиці необхідно подавати в роботі безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці.
Заголовки структурних частин роботи «ЗМІСТ», «ВСТУП», «РОЗДІЛ», «ВИСНОВКИ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ», «ДОДАТКИ» друкують великими літерами симетрично до тексту.
Кожну структурну частину дипломної роботи треба починати з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи варто розташовувати в центрі та писати великими літерами без крапки наприкінці.
Текст основної частини дипломної роботи поділяють на розділи та підрозділи. Найменування розділів і підрозділів основної частини роботи, повинні мати пронумеровані заголовки.
Заголовки підрозділів друкують маленькими літерами, крім першої великої, з абзацного відступу.
Відстань між заголовком та попереднім текстом повинна дорівнювати подвійному міжрядковому інтервалу (2 х 1,5), а між заголовком та наступним текстом повинна дорівнювати одному міжрядковому інтервалу (1,5). Найменування наступного підрозділу та початок його тексту розташовують на тій же сторінці, що і попередній розділ.
Після заголовку підрозділу на сторінці повинно бути не менше двох рядків тексту, якщо ці умови не виконуються, заголовок переноситься на наступну сторінку.
Номер розділу ставлять після слова «РОЗДІЛ», потім з нового рядка друкують заголовок розділу.
Підрозділи нумерують у межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу і порядкового номера підрозділу. Наприклад:
РОЗДІЛ 2
АНАЛІЗ І ОЦІНКА ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО СТАНУ ТА РІВНЯ МІЖНАРОДНОЇ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ВАТ “ТУРБОАТОМ”
2.1. Характеристика ВАТ “Турбоатом” як суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності України
Перерахування можуть наводитися у тексті при необхідності. Перед перерахуванням ставиться двокрапка. Перед кожною позицією перерахування нічого не ставиться. перерахування здійснюється з абзацу з маленької літери.
Ілюстрації позначають словом «Рис.» і нумерують послідовно в межах розділу, за винятком ілюстрацій, поданих у додатках. Назву ілюстрації розташовують під нею. Наприклад:
![]() |
Рис. 1.2. Складові, що формують конкурентоспроможність інноваційної продукції [5, с.34]
Таблиці повинні мати назву, яку розміщують над таблицею симетрично до тексту. Заголовки граф повинні починатися з великих літер, підзаголовки – з маленьких. Якщо таблиця не переноситься на наступну сторінку – цифровий рядок не потрібен.
Таблиця (номер)
Дата добавления: 2015-01-30; просмотров: 72 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |