Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

АНАМНЕЗ ЖИТТЯ ХВОРОГО

Читайте также:
  1. II. Анамнез (Anamnesis)
  2. II. АНАМНЕЗ ЖИЗНИ
  3. III. Анамнез
  4. III. Эпидемиологический анамнез
  5. IV. АНАМНЕЗ ЖИЗНИ БОЛЬНОГО
  6. Oslash; На ранньому постнатальному і наступних етапах життя дитини
  7. V. ОБСТЕЖЕННЯ ХВОРОГО ЗА СИСТЕМАМИ
  8. VI. ІНСТИТУТИ БОГОПОСВЯЧЕНОГО ЖИТТЯ
  9. А) генеалогический анамнез; анамнез жизни (развитие, питание, перенесенные заболевания и др.); аллергологический анамнез; анализ заболевания.
  10. А. Анамнез заболевания

Дата __________________ Куратор __________________

ВИЩІЙ ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД УКРАЇНИ

«УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ»

КАФЕДРА ШКІРНИХ ТА ВЕНЕРИЧНИХ ХВОРОБ

Зав.кафедрою проф.. Дудченко М.О.

Керівник групи ас. Артеменко А.Ф.

Учбова історія хвороби

Прізвище, ім'я, по батькові хворого _____________________________________________________

____________________________________________________________________________________

Діагноз (згідно з діючою класифікацією):

_____________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________

 

Куратор:

Прізвище, ініціали ___________________

Група _________ Курс________________

Факультет _________________________

Дата курації________________________

Оцінка ____________________

Підпис керівника____________

 

Полтава – 2013


Схема історії хвороби стаціонарного хворого

1. Прізвище, ім’я, по-батькові.

2. Стать, вік.

3. Місце проживання.

4. Професія.

5. Діагноз при доставці.

6. Клінічний діагноз.

7. Супутні захворювання, ускладнення.

8. Скарги (пов’язані та не пов’язані з хворобою).

9. Анамнез хвороби (давність хвороби, з чим пов’язаний початок захворювання та загострення, сезонність, лікування, яке було проведено раніше і результати).

10. Анамнез життя (спадковість, перенесені захворювання, туберкульоз, психічні та венеричні хвороби, акушерський анамнез для жінок, алергологічний анамнез).

11. Місце хвороби: де локалізується, осередки уражень. Як взаємно знаходяться осередки (дифузно, дисеміновано, згруповано, симетричність, розміри осередків), межі. Характеристика висипних елементів в осередках. Кількість величина, колір, консистенція висипів.

12. Лабораторні дослідження.

13. Диференційний діагноз (з трьома схожими захворюваннями).

14. Кінцевий діагноз.

15. Етіологія та патогенез. Клініка і різновиди даного захворювання.

16. Лікування даного захворювання (загальне і зовнішнє, рецептура).

17. Щоденник (за 3 дні курації). Призначення в щоденнику відповідного лікування даного хворого. Динаміка шкірного процесу.

18. Епікриз. В епікризі повинні бути відображені прогноз для життя, роботи, повного видужання, військова експертиза для служби в армії.

19. Список використаної літератури.

20. Підпис куратора.

 

 

ПАСПОРТНА ЧАСТИНА

1. Прізвище, ім’я, по-батькові _____________________________________

2. Стать, вік ____________________________________________________

3. Місце проживання ____________________________________________

4. Професія ____________________________________________________

5. Діагноз при доставці __________________________________________

_____________________________________________________________

6. Клінічний діагноз _____________________________________________

_____________________________________________________________

7. Супутні захворювання, ускладнення _____________________________

_____________________________________________________________


СКАРГИ ПРИ ПОСТУПЛЕННІ (пов’язані та непов’язані з хворобою):

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

АНАМНЕЗ ХВОРОБИ

(Давність хвороби, з чим пов’язаний початок захворювання та загострення, сезонність, лікування, яке було проведене раніше і результати).

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

АНАМНЕЗ ЖИТТЯ ХВОРОГО

(Спадковість, перенесені захворювання, туберкульоз, психічні та венеричні хвороби, акушерський анамнез для жінок, алергологічний анамнез).

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Зі сторони інших органів та систем патології не виявлено

 

Місце хвороби (де локалізуються осередки уражень; як взаємно знаходяться осередки (дифузно, дисеміновано, згруповано, симетричність, розміри осередків), межі; характеристика висипних елементів в осередках; кількість, величина, колір, консистенція висипів)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ПЛАН ОБСТЕЖЕННЯ ХВОРОГО

(загальноприйняті та необхідні для уточнення діагнозу)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 
Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 152 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав