Читайте также:
|
|
1. Зміна функцій під час спеціалізації органа – еволюційне перетворення органа, під час якого одна із другорядних функцій стає більш важливою, ніж попередня функція. Наприклад, передні кінцівки хребетних перетворились в крила, ласти тощо.
2. Розподілення функцій. Наприклад кінцівки членистоногих виконують функції ходіння, хапання, подрібнення їжі, дихання тощо.
3. Фіксація функцій. Наприклад перехід від стопо ходіння до пальцеходіння, зміна не спадкових функцій – спадковими.
У ході еволюції часто спостерігається субституція – заміщення одного органа іншим або передача функцій від одного до іншого.
Структура (карта) дистанційного курсу
Передмова. (відкрита інформація)
Стислий зміст (анотація) дистанційного курсу
Дисципліна „Міжнародні економічні відносини” є частиною підготовки сучасних менеджерів і однією з профілюючих у їх підготовці. Вона належить до числа фундаментальних економічних дисциплін, спирається на теорію ринкової економіки і розвиває її, є сполучною ланкою між такими базовими університетськими курсами як макро- і мікроекономіка та конкретно економічними дисциплінами: менеджмент, маркетинг, фінанси, гроші і кредит, банківська справа.
- Цілі та завдання навчання
Головною метою навчання є формування у майбутніх менеджерів системи спеціальних знань з проблем розвитку та сучасного стану міжнародних економічних відносин (МЕВ) для фундаментальної та спеціальної освіти, а також для практичної діяльності за фахом.
Завдання вивчення дисципліни „Міжнародні економічні відносини” полягають у: розумінні сутності МЕВ, їх значенні і еволюції, чинників і рівнів розвитку, особливостей дії законів і принципів;
.
В результаті вивчення курсу студент повинен знати:
- теоретичні основи формування МЕВ, умов, тенденцій і проблем їх розвитку;
- значення сфери міжнародної економіки для економічного, соціального та інституціонального розвитку України;
- сутність понятійного апарату, що застосовується у світовій господарчій практиці;
- форми МЕВ, особливості розвитку інтеграційних процесів та діяльності міжнародних економічних організацій;
Студент повинен вміти:
- уміти творчо аналізувати стан системи МЕВ, визначати проблеми й тенденції їх розвитку;
- працювати з основними законодавчими і інструктивними матеріалами стосовно регулювання МЕВ на сучасному етапі;
-використовувати отримані знання при вивченні наступних дисциплін, перш за все курсу "Основи зовнішньоекономічної діяльності".
- Інформація про авторів, тьютора.
Укладач курсу: Чеботарьов Єгор Вячеславович – к.е.н., старший викладач кафедри економічної теорії та прикладної статистики Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка. Викладає дисципліни: „Міжнародні економічні відносини”, „Зовнішньоекономічна діяльність підприємства”, „Економічна теорія”. Тема науково-дослідної роботи – „Конкурентоспроможність підприємств”.
Матеріали курсу
(персоніфікована інформація для студентів в Lotus Learning Space)
Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 200 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |
|