Читайте также:
|
|
1.. Азаев М. Новые подходы к разработке противотуберкулезных средств и их биологическая активность// М.Ш. Азаев. – Автореф. дис. д-ра биол. наук. – Кольцово, 2010. – 37 с.
2. Стукова М. Профилактика туберкулеза: современные подходы к разработке противотуберкулезных вакцин// М.А. Стукова и др./ Вестник РАМН. – 2012. - №11. – С.45 – 52.
3. Калюкина А. Изучение возможности применения рекомбинантного белка HSP70 туберкулезной микобактерии в профилактике туберкулеза// А.С. Калюкина. – Автореф. дис. канд. биол. наук. – Москва, 2007. – 26 с.
4. Пат. № 2217164 РФ, МПК А61К39/04. Способ получения вакцины против туберкулеза/ М.А. Бажин и др. – Опубл. 27.07.2003.
5. Пат. № 2372936 РФ, МПК А61К39/00, А61Р31/06, С12N5/08. Способ получения аутологичной вакцины для лечения туберкулеза/ С.А. Волгушев и др. – Опубл. 20.11.2009.
6. Пат. № 2170588 РФ, МПК А61К39/04. Способ получения вакцины БЦЖ-М для щадящей первичной иммунизации/ Л.А. Нестеренко. – Опубл. 20.07.2001.
ЗМІСТ
РЕФЕРАТ..................................................... ПЕРЕЛІК УМОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ.............................. ВСТУП....................................................... РОЗДІЛ 1. Загальні відомості про туберкульоз...................... 1.1. Історія відкриття інфекції туберкульозу та вакцини БЦЖ..... 1.2. Статистика захворюваності на туберкульоз в Україні......... 1.3. Вакцинація БЦЖ (бацила Кальмета – Герена)............... РОЗДІЛ 2. Основні характеристики вакцини БЦЖ (бацили Кальмета – Герена)....................................................... 2.1. Морфологічні та культуральні ознаки Mycobacterium bovis.... 2.1.1. Морфолого-культуральні властивості Mycobacterium bovis... 2.1.2. Вплив абіотичних факторів середовища на Mycobacterium bovis.......................................................... 2.2. Штами Mycobacterium bovis, які використовуються для отримання вакцини проти туберкульозу............................ 2.3. Ефективність використання вакцини БЦЖ (бацила Кальмета – Герена)....................................................... РОЗДІЛ 3. Способи одержання вакцини............................ 3.1. Сучасні підходи щодо розробки нових протитуберкульозних вакцин........................................................ 3.1.1. Вакцинні кандидати на основі живих модифікованих штамів M. bovis БЦЖ.................................................. 3.1.2. Вакцинні кандидати на основі живих атенуйованих штамів M.tuberculosis.................................................. 3.1.3. Вакцинні кандидати на основі рекомбінантних білків з ад'ювантом.................................................... 3.1.4. Вакцинні кандидати на основі рекомбінантних вірусних векторів....................................................... 3.2. Способи одержання вакцин проти туберкульозу............. ВИСНОВКИ................................................... СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ............................ | Стор. |
Розділ 6. Обладнання заготівельних та складання складально-зварювальних цехів
Технологічне обладнання
На заготівельних ділянках оброблюють вихідний метал і віиготовляють з нього деталі виробів.
Заготівельні дільниці включають різноманітне технологічне обладнання для очистки і правки матеріалу, розмічування і вирізки заготовок, обробка кромок під зварювання, обладнання для гнуттія, пресове обладнання і таке інше.
Розглянемо в якості прикладу будову і принцип дії гілльотинних ножиць для різання листового прокату.
Для різання листового прокату найбільш широко застосовують гільйотинні ножиці, які поділяються на ножиці з паралельними ножами і ножиці з похилим верхнім ножем.
Гільйотинні ножиці з паралельними ножами служать для різання порівняно тонких листів невеликої ширини при підвищених вимогах до якості різа, а також для різання неметалічних матеріалів (текстоліту, гетинаксу, прессшпана, картону та ін.) Ножиці оснащені двома ножами: нижнім нерухомим, закріпленим на столі і верхнім рухомим, закріпленим на повзуні.
Гільйотинні ножиці з верхнім похилим ножем більш поширені, їх перевага полягає в зниженні зусилля різання. Недоліком цих ножиць є те, що при різанні смуг невеликої ширини під дією згинального момента, що виникає внаслідок похилого розміщення ріжучої кромки ножа, відбувається викривлення і викривлення полоси в процесі різання.
Виготовляють гільйотинні ножиці для різання листів товщиною 1,0-32 мм.
На рис. 51 показані гільйотинні кривошипні ножиці мод. Н3218Б з похилим ножем.
Рис.51. Гілльотинні ножиці моделі Н3218Б
Станина 2 ножиць складається з двох стійок, стягнутих балкою і траверсою; на траверсу спирається стіл 1, на якому закріплений нижній ніж. На столі є пази для кріплення різних пристосувань для косого чи кутового різання.
Верхній ніж кріпиться до ножової балки 4, яка переміщується по напрямку столу. Зазор між ножами встановлюється в межах 1/20-1/30 товщини листа; регулюється зазор переміщенням столу.
Для врівноваження рухомих мас ножової балки призначені пружинні врівноважучи 5, що пом'якшують удари, поштовхи і утримують ножову балку у верхньому положенні при несправному гальмі.
Прижимний пристрій 3 призначенний для запобігання листа від перекодування, затягування або згину під час різки. В описаній конструкції ножниць прижимний пристрій рухається разом з ножевою балкою від одного приводу, опереджаючи ніж і прижимаючи лист до столу до початку різа.
Складальні роботи є заключним етапом виробничого процесу, що передбачає отримання готових виробів з’єднанням окремих деталей.
Складальні дільниці включають різноманітне обладнання для складання складальних одиниць і загального складання і зварювання виробів: обладнання для складання під зварювання, автозварювальні стенди, обладнання для випробування, обладнання для переміщення зварюваних виробів.
В якості прикладу розглянемо будову і принцип дії маніпулятора М-1.
В процесі виготовлення зварних виробів потрібно поєднувати певні переміщення - періодичні повороти або безперервні обертання. Періодичні повороти виробу потрібні при зварюванні для зручного розташування швів, наприклад, при зварюванні в нижньому положенні або при зварюванні «в лодочку», а також під час складання, контролю і оброблюванні зварних конструкцій. Обертання виробу зі зварювальною швидкістю потрібно при автоматичному зварюванні кругових швів. Обладнання для встановлення і переміщення зварювальних виробів становить значну частину механічного обладнання зварювального виробництва і включає маніпулятори, обертачі, кантувачі. ролікові стенди.
Маніпулятори призначені для установки виробів в зручне для зварювання положення поворотом їх навколо двох вісей (нахил і обертання), обертання виробів зі зварювальною швидкістю при автоматичному і напівавтоматичному зварюванні.
Маніпулятори зі зварювальною швидкістю застосовують для зварювання кругових швів на циліндричних та інших виробах, маніпулятори без зварювальної швидкості застосовують для зварювання рамних, корпусних та інших виробів.
Рис.52. Маніпулятор М-1 в двух робочих положеннях
На рис. 52 зображений маніпулятор М-1 вантажопідйомністю 1 т з зубчастим сектором і електроприводом. Маніпулятор складається з зварювально-литого корпусу 2, встановленого на опорних лапах 1, поворотного столу 4 з планшайбою 3 та механізмом обертання. Усередині корпусу знаходиться механізм нахилу.
На рис. 52 показані крайні робочі положення маніпулятора (рис. 52,а - вісь планшайби розташована вертикально, рис. 52,б - вісь планшайби повернена на 135°) і проміжні положення: при зварюванні «у човник» нижніх швів (кут нахилу планшайби 45°), при зварюванні в нижньому положенні вертикальних швів (кут нахилу планшайби 90°).
Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 92 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |