Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Читайте также:
  1. II. Основні засоби
  2. IV. Вимоги до зберігання вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного
  3. Uml; Основні теоретичні положення
  4. Uml; Основні теоретичні положення
  5. V. Вимоги до транспортування вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного
  6. Актуальність соціальної роботи у світлі реформування пенітенціарної системи України.
  7. Алгоритм виконання курсової роботи
  8. Алгоритмічні роботи з величинами
  9. Базисні умови постачання відповідно до правил “Інкотермс-2000”. Основні обов’язки сторін за базисом постачання
  10. Безпека роботи з комп'ютерною технікою.

Студент, який виконує курсову роботу, повинен чітко усвідомлювати основні вимоги, що пред’являються до такого виду письмових робіт. Вони, перш за все, відносяться до науково-теоретичного рівня за її змістом, формою викладання матеріалу і оформлення.

У курсовій роботі з фінансового обліку студент зобов’язаний з науковим обґрунтуванням розкрити зміст теми та показати глибокі знання теоретичного матеріалу. При цьому в роботі необхідно показати вміння самостійно узагальнювати літературні джерела, прогресивний практичний досвід організації фінансового обліку і його автоматизації, пов’язувати теоретичні положення з практикою роботи підприємств.

Важливою вимогою, що пред’являється до курсової роботи є самостійність збору необхідного матеріалу і його опрацювання.

Курсова робота, яка містить пряме списування матеріалу із різних джерел: підручників, монографій, методичних рекомендацій, журналів, оцінюється незадовільно, а студентам, які подали такі роботи затверджується нова тема.

Курсова робота є однією із форм навчальної роботи над вивченням дисципліни «Фінансовий облік І», а тому вона повинна, крім поглиблення і розширення знань, формувати навички науково-дослідної роботи і самостійного письмового викладання найбільш важливих проблем фінансового обліку на підставі вивченого теоретичного матеріалу, використання документів і облікових реєстрів, досвіду роботи зарубіжних країн, вимог міжнародних і національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку.

Обсяг курсової роботи повинен складати 35–40 сторінок друкованого тексту (без додатків). Робота повинна включати: титульну сторінку(дод. А), зміст (дод. Б), реферат (дод. В), вступ (дод. Д), виклад основного змісту теми, висновки, список використаних джерел, додатки.

У рефераті наводиться анотований виклад змісту курсової роботи, вказується загальна кількість сторінок, таблиць, рисунків, використаних джерел. Обсяг реферату 0,3 сторінки.

У вступі необхідно обґрунтувати її актуальність, навести прізвища авторів, які досліджували вказану проблематику. Вказати мету та завдання, визначити об’єкт, методи та інформаційну базу дослідження.

Основний зміст теми повинен бути розкритий з використанням практичного матеріалу, який би підтверджував викладені теоретичні положення. Теоретичний матеріал необхідно підкріпити проведеними розрахунками, таблицями, рисунками, первинними та зведеними документами, обліковими реєстрами, формами фінансової звітності. Всі додатки до курсової роботи повинні бути правильно оформлені.

У першому розділі на основі підручників з економічної теорії, економіки та бухгалтерського обліку, статей в періодичній літературі розкрити економічну сутність об’єкта дослідження, показати різницю в їх визначенні за різними джерелами, критерії визнання, види оцінок, значення в формуванні облікової інформації та підвищенні ефективності об’єкта дослідження. Другий параграф першого розділу присвячений вивченню законодавчо-нормативної регламентації фінансового обліку об’єкта дослідження, а саме Конституції та Законів України, національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, Податковий кодекс, методичних рекомендації та положень облікової політики підприємства щодо об’єкта дослідження. Розкрити завдання обліку об’єкта дослідження. У третьому параграфі необхідно представити облік об’єкта дослідження відповідно до вимог міжнародних стандартів бухгалтерського обліку.

У другому розділі розкрити порядок документального оформлення об’єкта дослідження, навести основні документи, вказати типову кореспонденцію рахунків і порядок відображення в реєстрах синтетичного обліку. Описати аналітичний облік об’єкта дослідження і прикласти реєстри аналітичного і синтетичного обліку, в яких формах фінансової звітності та в яких статтях відображається інформація про об’єкта дослідження.

У третьому розділі представити порядок фінансового обліку об’єкта дослідження в умовах використання інформаційних систем і технологій, залежно від вибору одного з двох запропонованих питань, розкрити:

- використання даних фінансового обліку об’єкта дослідження для управління підприємством;

- проблеми обліку об’єкта дослідження, технічні, методичні та організаційні напрями його вдосконалення на підприємствах України (вдосконалення організації обліку, документального оформлення операцій, складання реєстрів обліку або впровадження комп’ютерних технологій).

У висновках необхідно узагальнити основні теоретичні й практичні положення вивченої теми та внести пропозиції щодо подальшого удосконалення фінансового обліку та звітності.

Курсова робота повинна бути виконана державною мовою. Студент повинен самостійно формулювати свої думки, не допускати повторень, слідкувати за тим, щоб у роботі не було протиріч між окремими її положеннями, між даними, приведеними в окремих таблицях, бухгалтерських документах, облікових реєстрах і фінансовій звітності.




Дата добавления: 2014-12-19; просмотров: 96 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав