Читайте также:
|
|
з навчальної дисципліни «Адміністративне право»
Викладач ВИСЛОЦЬКИЙ В.П.
Загальні положення
Ці вказівки розроблені для студентів заочної форми навчання спеціальності «Правознавство» на основі навчальної програми дисципліни «Адміністративне право», яка базуються на принципах комплексності, універсальності з метою оволодіння ними навичками щодо застосування адміністративного законодавства.
Методичні вказівки допомагатимуть студентам у визначенні методики вивчення нормативного курсу шляхом вибору найоптимальніших методів в процесі застосування норм адміністративного законодавства в роботі юриста до конкретних обставин.
Виконання роботи
Контрольну роботу має виконувати кожен студент індивідуально і власноручно в учнівському зошиті в письмовій формі. Об'єм роботи не може перевищувати двадцяти чотирьох сторінок і виконується пастами синього чи чорного кольору. В зошиті повинні бути виділені поля для зауважень викладача. Виконання роботи в зошиті в клітинку в кожному рядку не допускається.
Виконанню роботи має передувати глибоке вивчення рекомендованих джерел права, спеціальної обов'язкової та додаткової літератури, узагальнень судової практики, застосування законодавства.
Праця над роботою має мати творчий, аналітичний, практичний і самостійний характер з тим, щоб забезпечити всебічне й повне викладення теоретичних питань та обґрунтоване вирішення практичних завдань. Висновки завдань мають базуватись на аналізі та юридичній оцінці положень законодавства України. Рішення можуть вважатись обґрунтованими, якщо в процесі написання роботи даються відповідні посилання на нормативно-правові акти, як і виписки з використаної літератури. Дослівне посилання на нормативні акти, виписки з використаної літератури, повинні зноситись внизу сторінки з вказівкою джерела.
Використовувані положення, окремі витяги, норми права доцільно брати в лапки, чітко визначати їх назву, вказувати відповідний номер чи статтю.
По написанню роботи, в обов'язковому порядку, необхідно вказати СПИСОК
використаної при її написанні літератури і нормативно - правових актів. Без вказаного списку контрольна робота не зараховується.
Завдання контрольних робіт по варіантах розподіляються згідно порядкового номера студента в класному журналі.
Додержання викладених вказівок сприятиме формуванню у студентів професійних навичок та підвищенню їхнього культурного розвитку, вміння працювати з першоджерелами законодавства в процесі організації роботи юриста.
Виконану контрольну роботу необхідно пред'явити в заочне відділення на протязі поточного семестру в термін згідно навчального плану. Однією з умов допущення студента до атестації є своєчасне пред'явлення ним контрольної роботи для перевірки.
При не зарахуванні роботи, вона виконується повторно з урахуванням зауважень викладача
(можуть бути доопрацьовані окремі питання) і повторно надається для перевірки разом з не зарахованою роботою. Контрольна робота вважається зарахованою і студент допускається до іспиту після її захисту в ході співбесіди.
Варіанти завдань для контрольної роботи
Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 84 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |