Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Нормативно-правові акти, які регламентуються пасажирськими перевезеннями

Читайте также:
  1. А) законодавчі та нормативно-правові акти
  2. Додаткові нормативно-правові акти, що рекомендуються до вивчення те­м і виконання контрольних, курсових і дипломних робіт.
  3. Документ – це засіб закріплення різними способами на відповідному матеріалі інформації про факти, події, явища об’єктивної дійсності та розумову діяльність людини.
  4. Законодавчі акти, що регулюють охорону праці людини на виробництві
  5. Нормативно-законодавчі акти, які регулюють дебіторську заборгованість
  6. Нормативно-правові акти
  7. НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ
  8. Нормативно-правові акти
  9. НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ
  10. Нормативно-правові акти

 

Діяльність транспорту, і зокрема залізничного транспорту, регламентується законами України:

Закон України «Про транспорт», прийнятий Верховною Радою України в 1994 році, визначає загальні правові, економічні та соціальні засади діяльності єдиної транспортної системи України, установлює основне завдання транспортних галузей у задоволенні потреб суспільного виробництва і населення в перевезеннях, принципи відповідальності транспортних підприємств за виконання зобов`язань щодо перевезення пасажирів, багажу, пошти і вантажів, за безпеку перевезень, життя і здоров`я пасажирів, збереженість вантажів.

Закон України «Про залізничний транспорт», прийнятий Верховною Радою України в 1996 році, установлює основні правові і економічні засади діяльності залізничного транспорту України, його права і обов’язки в економічній і соціальній сфері держави, установлює його відносини з державними і місцевими органами, іншими видами транспорту, всіма галузями економіки, підприємствами, організаціями, установами і громадянами країни, які користуються послугами залізничного транспорту.

Правила технічної експлуатації (ПТЕ) містять в собі головні положення і регламент виконання технічної експлуатаційної роботи на залізницях, основні параметри, розміри, норми утримання найважливіших споруд, пристроїв, рухомого складу та інших технічних засобів залізниць, вимоги, які висуваються до них у процесі експлуатації, а також систему організації руху поїздів, принципи сигналізації та інших взаємозв`язків між працівниками залізниці при виконанні поїзної і маневрової роботи.

Інструкція з сигналізації на залізницях України, яка розроблена Укрзалізницею і затверджена наказом Мінтранспорту України № 259 від 08.07.1995р., визначає систему видимих і звукових сигналів для передачі наказів та вказівок щодо руху поїздів і маневрової роботи, а також типи сигнальних приладів, за допомогою яких ці сигнали подаються.

Інструкція з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України, яка розроблена Укрзалізницею і затверджена наказом Мінтранспорту України № 260 від 08.07.1995р., відповідно до основних положень і вимог ПТЕ і Інструкції з сигналізації залізниць України конкретизує правила приймання, відправлення та пропуску поїздів до різноманітних засобів сигналізації і зв’язку як за нормальних умов, так і у випадках несправності цих пристроїв; приймання, відправлення і пропуск поїздів під час проведення ремонтно – будівельних робіт на залізничних коліях і спорудах.




Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 136 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.012 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав