Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Організація напрямів і принципів управління пасажирськими перевезеннями

Читайте также:
  1. Адміністративні методи -це сукупність прийомів, впливів, за­снованих на використанні об'єктивних організаційних відносин між людьми та загальноорганізаційних принципів управління.
  2. Аналіз показників ефективності управління виробничими запасами на підприємстві
  3. Антиконкурентні дії органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю.
  4. Банк Англії, його утворення, організація і управління, роль і функції
  5. Біохімічне обгрунтування принципів
  6. Бюджет ЄС, його призначення і особливості. Організація бюджетного процесу. Бюджетна стратегія. Що необхідно вирішити Україні в цій царині для майбутнього вступу до ЄС?
  7. Бюрократичні структури управління.
  8. В) проявляється в спроможності державної влади впливати на поведінку та діяльність людей, підкоряти їх собі з метою управління суспільними справами.
  9. В) проявляється в спроможності державної влади впливати на поведінку та діяльність людей, підкоряти їх собі з метою управління суспільними справами.
  10. В.Г. Афанасьєв називає наступні основні управлінські функції: вироблення і ухвалення управлінського рішення; організація; регулювання і корегування; облік і контроль.

Пасажирські перевезення мають велике значення в економічному, соціальному і культурному житті країни, в розвитку торгово – економічних, наукових і культурних зв’язків нашого народу зі світовим співтовариством. Вони призначені для задоволення потреб населення в переміщенні людей (пасажирів), у здійсненні ними поїздок різного характеру, в тому числі за службовими відрядженнями, в місця відпочинку, на внутрішніх і міжнародних туристичних маршрутах, у приміських зонах великих і малих міст тощо.

Незважаючи на великі обсяги і постійне зростання пасажирських перевезень автомобільним транспортом, основна маса їх припадає на залізниці.

Основні завдання і напрями розвитку пасажирських перевезень на залізничному транспорті – це повне задоволення потреб населення в перевезеннях, зростання їх ефективності і якості, в першу чергу за рахунок забезпечення чіткого виконання графіка руху пасажирських поїздів, удосконалення форм і методів продажу квитків, підвищення рівня пасажирського сервісу при обслуговуванні пасажирів у поїздах і на вокзалах та розвитку матеріально – технічної бази пасажирського господарства.

Управління пасажирськими перевезеннями здійснюється за територіально – галузевим принципом (Рис. 1).

Питаннями забезпечення пасажирських перевезень в Укрзалізниці займається Головне пасажирське управління, Головне управління перевезень, Головне управління локомотивного господарства та інші галузеві управління.

Головне пасажирське управління ЦЛ виконує такі функції:

- проведення маркетингових досліджень пасажиропотоків для своєчасного забезпечення потреб населення в перевезеннях і розробка маршрутів залізничних сполучень;

- аналізи використання рухомого складу пасажирських перевезень з розробкою заходів щодо приведення перевізних потужностей у відповідність з пасажиропотоком;

- розробка плану організації пасажирських перевезень між залізницями України та залізницями інших держав;

- розробка спільного з Головним управлінням перевезень графіка руху пасажирських поїздів, аналіз виконання графіка руху;

- розподіл пасажирського вагонного парку між залізницями;

- розробка схем формування поїздів і контроль за їх дотриманням на станціях формування;

- запровадження і контроль за виконанням заходів безпечного руху пасажирських поїздів, забезпечення пожежної безпеки, охорони праці, додержання санітарних норм утримання вагонів і об’єктів пасажирського господарства;

- організація і проведення модернізації планових і поточних ремонтів пасажирських вагонів;

- розробка технічних вимог до нових видів рухомого складу та його окремих вузлів, формування замовлень для промисловості на їх виготовлення;

Запровадження правил з організації обслуговування пасажирів на вокзалах, у квиткових касах, камерах схову, довідкових бюро, кімнатах відпочинку та готелях для транзитних пасажирів.

Рис. 1 Схема управління пасажирськими перевезеннями




Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 159 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав