Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Авторизований (фірмовий, офіційний, дилерський, OES – Original Equipment Services) автосервіс

Читайте также:
  1. Equipment in This room are completely automatically. And I like it very much.
  2. Original Air Date: 28 December 1996
  3. Аналіз ринку: незалежний автосервіс.
  4. Вплив кредитної системи на розподіл потужностей автосервісу
  5. Вплив платоспроможного попиту на потужності автосервісу
  6. Поняття автосервісу
  7. Розділ 4 Ринок автосервісу
  8. Розділ 4. Фірмовий автосервіс
  9. Сутність фірмового автосервісу

2. Незалежний автосервіс (Aftermarket automotive - вторинний ( після продажний) автомобільній ринок)

Авторизований автосервіс (Original Equipment Services) має авторизацію виробника, тобто, він працює на умовах виробника та є представником заводу в умовах експлуатації. Його основна задача - продаж автомобілів виробника на території ринкової відповідальності, їх передпродажна підготовка, технічна підтримка в рамках гарантії та регламентного меню протягом гарантійного періоду, а також обслуговування та ремонт автомобілів по за гарантійним терміном експлуатації по замовленням клієнтів. Для виконання цієї задачі представник авторизованого сервісу (дистриб’ютор, дилер, сервіс партнер чи торгівельний агент) повинен у повній мірі відповідати вимогам виробника - мати відповідний фірмовий стиль, логотип торгівельної марки, відповідати дилерським та сервісним стандартам, мати сертифіковане виробником обладнання, використовувати оригінальні запасні частини, мати сертифікований виробником та підготовлений по навчальних програмах виробника персонал, притримуватися ринкової та маркетингової політики виробника тощо. Характерною особливістю підприємств авторизованого сервісу є те, що вони виконують повний цикл продажу : продаж автомобілів, запасних частин та послуг автосервісу. Ще одна особливість підприємств авторизованого автосервісу є право та обов’язок виконувати передпродажне обслуговування, технічне обслуговування в рамках регламентного меню та гарантійні ремонти протягом терміну гарантії. Кожний виробник автомобілів має розвинуту дилерську мережу, в яку входять авторизовані сервіси, (дилери) та яка обов’язково має логістичну систему з складами, транспортною та інформаційною системами, лініями on-line, інформаційно – аналітичними системами. Дилерські мережі більшості виробників включають в себе велику кількість дилерів (від декілька сотень до декількох тисяч), сервіс партнерів та торгівельних агентів. Сервіс партнери не продають автомобілі, а лише виконують обслуговування та ремонт автомобілів, а торгівельні партнери виконують функцію продажу оригінальних запасних частин. Деякі дилери можуть бути власністю безпосередньо виробника, а переважна більшість працюють з виробником на умовах угоди.

Незалежний автосервіс (automotive аftermarket )- вторинний (після продажний) автомобільній ринок – автосервіс, основними функціями якого є підтримка роботоздатності, обслуговування та ремонт автомобілів у післягарантійний період. До його складу входять пункти обслуговування, авто майстерні, універсальні та спеціалізовані станції технічного обслуговування. Характерною особливістю незалежного автосервісу у всіх розвинутих країнах є те, що він має багато невеликих станцій, з кількістю працюючих до 5 робітників. У всіх розвинутих країнах функцію координації діяльності незалежного автосервісу виконують недержавні асоціації, авто клуби, які утворюються на добровільних засадах за професійними ознаками. В останні 30 - 40 років на основі незалежних СТО продавців запасних частин та матеріалів створюють авторизовані мережі, так званий мережевий автосервіс. У багатьох країнах незалежний автосервіс виконує функції сервіс партнера дилерських підприємств, що сприяє його технологічному та ринковому розвитку. З іншого боку, враховуючи розвиток мережевого автосервісу, за рахунок якого незалежний автосервіс здобуває все більше конкурентних переваг, авторизований сервіс розвиває частково авторизований автосервіс (Soft Frantshiza), як альтернативу мережовій авторизації, яка сприймається споживачами на рівні авторизованої, але яка має значно нижчі ціни.


Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 35 | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2018 год. (0.01 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав