Читайте также:
|
|
Вводиться з часу затвердження
I. Концепція системи
Концепція системи, що впроваджується: - це управління якістю підготовки спеціалістів на підставі модульного контролю; аналіз результатів контролю та інформація для допоміжної атестації студента.
Модульний контроль, як форма семестрового контролю забезпечує на протязі семестру інтенсифікацію самостійної роботи студентів і засвоєння студентом відповідних частин навчального матеріалу. Модульний контроль повинен стати додатковим стимулом до більш ритмічної роботи студентів, а оцінка знань студента стає більш прозорою.
Студенти, які за результатами модульного контролю повністю виконали навчальний план відповідних дисциплін і здобули позитивні оцінки в кінці семестру, мають можливість за згодою викладача з цих дисциплін на виставлення державної семестрової оцінки без складання екзамену. Завдяки цьому студенти отримують додатковий вільний час. В разі неповного виконання навчального плану, одержання незадовільної оцінки з модулю, або незгоди студента з семестровою оцінкою, він зобов’язаний складати семестровий екзамен.
На підставі модульного контролю після завершення кожного семестру деканатом визначається семестровий і загальний рейтинг студентів, які повинні з часом стати важливим стимулом підвищення якості навчання. Це є головним у системі.
II. Загальні положення
Модульний контроль (МК)проводиться з метою оцінки результатів навчання студентів на окремих його етапах, а також для встановлення зворотного зв’язку між викладачем, його якістю викладання і рівнем знань і вмінь студентів.
2.2. Протягом семестру проводиться 3 модулі контролю, обов’язкові для студента.
2.3. Модуль – це завершена частина теоретичного та практичного матеріалу з окремої навчальної дисципліни, передбаченої навчальним планом.
2.4. Робочі навчальні програми нормативних і вибіркових навчальних дисциплін складаються за модульним типом.
2.5. Інформація, яка одержана згідно модульного контролю, використовується викладачем для корегування методів і способів навчання. За його наслідками він розробляє і проводить заходи для підвищення якості підготовки студентів.
2.5. Кафедра може використовувати модульну форму та інші форми контролю після закінчення логічної частини лекційних та практичних занять з певної дисципліни і їх результати враховувати при виставленні підсумкової оцінки.
2.8. Лектори потоків, після складання та затвердження на кафедрах календарних планів з навчальних дисциплін, на яких передбачається застосування модульного контролю, складають і подають до деканатів у термін, згідно з календарним графіком навчального процесу університету, інформацію у формі “виписки” з тематичного плану робочої програми. Один примірник “виписки” залишається на кафедрі.
2.9. Деканат (науково-методична Рада факультету), після аналізу і корегування термінів проведення модульного контролю складає календарний план самостійної роботи кожного курсу. Усі зміни термінів контролю деканат узгоджує з відповідними кафедрами. Контрольні тижні зазначаються на тематичному плані згідно з діючим графіком навчального процесу, якщо вони у ньому передбачені.
2.10. Кафедра, не пізніше початку першого тижня екзаменаційної сесії, одержує з деканату предметні відомості для проведення та оформлення підсумкового семестрового контролю (визначення державної семестрової оцінки).
2.11. Екзаменатор, як правило, лектор, здійснює остаточне оформлення предметної відомості і здає її на кафедру і в деканат.
Дата добавления: 2015-02-22; просмотров: 162 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |