Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Білет №24….

1. відповідно до положень абзацу третього частини другої ст. 34 Закону «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» (далі — Закон) якщо комісією з розслідування нещасного випадку встановлено, що ушкодження здоров'я настало не тільки з вини роботодавця, а й внаслідок порушення потерпілим нормативних актів з охорони праці, розмір одноразової допомоги зменшується на підставі висновку цієї комісії, але не більш як на 50%.Але законами про Державний бюджет України на 2006 та на 2007 роки до абзацу третього частини другої ст. 34 Закону, який гласить: «Якщо комісією з розслідування нещасного випадку встановлено, що ушкодження здоров'я настало не тільки з вини роботодавця, а й внаслідок порушення потерпілим нормативних актів з охорони праці, розмір одноразової допомоги підлягає зменшенню, але не більш як на 50%», внесено доповнення, а саме — «у порядку, визначеному правлінням Фонду»

2. Посудини, що працюють під тиском - це герметично закриті ємкості, призначені для здійснення хімічних, теплових та інших технологічних процесів, а також для зберігання і перевезення газоподібних, рідких та інших речовин, що знаходяться під надлишковим тиском. До них належать парові та водогрійні котли; компресори; холодильні установки; стаціонарні посудини.Небезпека при експлуатації полягає у можливому раптовому вибуху. При цьому руйнуються технологічні конструкції, що часто супроводжується тяжкими травмами. Посудини що працюють під тиском ділять на дві групи.Усе обладнання першої групи реєструється і перебуває під контролем органів Держпромгірнагляду України.Обладнання, що працює під тиском, підлягає технічному опосвідченню до пуску в роботу, періодично в процесі експлуатації і, в необхідних випадках, - позачергово.Посудини, що належать до першої групи, до пуску в роботу повинні пройти опосвідчення органами Держпромгірнагляду і отримати дозвіл на експлуатацію.Технічне опосвідчення посудин, що працюють під тиском, буває двох видів:- часткове - зовнішній і внутрішній огляд - не рідше одного разу на 4 роки;- повне - зовнішній і внутрішній огляд та гідравлічне випробування - не рідше одного разу на 8 років.Технічне опосвідчення посудин, що працюють під тиском, проводиться представником Держпромгірнагляду і представником підприємства. Зовнішній і внутрішній огляд проводиться після попередньої підготовки обладнання. Гідравлічні умови випробування наведені в табл. 19.2.

3.




Дата добавления: 2015-02-16; просмотров: 88 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав