Читайте также:
|
|
Після завершення підготовки до судового розгляду суд постановляє ухвалу про призначення судового розгляду.
Судовий розгляд має бути призначений не пізніше десяти днів після постановлення ухвали про його призначення.
* * *
1. Встановивши у підготовчому судовому засіданні, що немає ніяких правових перешкод для обґрунтованого призначення судового розгляду на підставі обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру або клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру, вирішивши повною мірою всі питання, пов’язані з підготовкою до судового розгляду, особливо щодо заходів забезпечення кримінального провадження, передбачені ст. 315 КПК, суд, не вирішуючи наперед питання про винуватість, постановляє ухвалу про призначення судового розгляду. Враховуючи вимоги ст. 62 Конституції України та п. 2 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ухвалу за результатами підготовчого провадження не може бути викладено у формулюваннях, які порушують принцип презумпції невинуватості. Ухвала про призначення судового розгляду оскарженню не підлягає, однак заперечення проти неї можуть бути включені до апеляційної скарги на вирок або на ухвалу про застосування чи незастосування примусових заходів виховного або медичного характеру (ч. 2 ст. 392 КПК).
2. День і година початку судового розгляду призначаються з урахуванням визначених судом під час підготовчого судового засідання дати і місця проведення судового розгляду, але не пізніше десяти днів після постановлення ухвали про його призначення. Відлік днів починається з наступного дня після постановлення ухвали про призначення судового розгляду.
Стаття 317. Матеріали кримінального провадження (кримінальна справа) та право на ознайомлення з ними
Документи, інші матеріали, надані суду під час судового провадження його учасниками, судові рішення та інші документи і матеріали, що мають значення для цього кримінального провадження, долучаються до обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності і є матеріалами кримінального провадження (кримінальною справою).
Після призначення справи до судового розгляду головуючий повинен забезпечити учасникам судового провадження можливість ознайомитися з матеріалами кримінального провадження, якщо вони про це заявлять клопотання. Під час ознайомлення учасники судового провадження мають право робити з матеріалів необхідні виписки та копії.
Дата добавления: 2015-02-16; просмотров: 102 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |