Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Критерії та показники оцінки ефективності функціонування системи безпеки та захисту у надзвичайній ситуації об’єкту господарювання.

Читайте также:
  1. GRID- системи
  2. II. Організація перевірок органами Держтехногенбезпеки України
  3. IІІ. Проведення перевірок суб’єктів господарювання та органів влади та інших підконтрольних об’єктів органами Держтехногенбезпеки України
  4. Абетка спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності
  5. Абсолютні та відносні показники грошових потоків СТОВ «НІКА» за 2011-2013 рр.
  6. Адаптація до фізичних навантажень серцево-судинної системи.
  7. Адаптація до фізичних навантажень системи зовнішнього дихання.
  8. Адаптація до фізичних навантажень системи імунітету.
  9. Адаптація до фізичних навантажень системи крові.
  10. Алгебраїчні критерії стійкості

· Створення служб безпеки суб'єктів господарювання та інших юридичних осіб здійснюється з метою забезпечення функціонування та сталого розвитку об'єкта.

· Законодавство України, що регулює суспільні відносини в сфері функціонування служб безпеки суб'єктів господарювання та інших юридичних осіб ґрунтується на Конституції України, Законі України "Про основи національної безпеки України" і складається з даного Закону та інших нормативних правових актів України, а також міжнародних договорів, ратифікованих Україною.

· Кожен суб’єкт господарювання характеризується набором технологій матеріального або інтелектуального виробництва, що використовуються в їх діяльності. Якість даних технологій та їх відповідність новим світовим стандартам суттєвим чином впливають на ефективність діяльності суб’єкта господарювання та на перспективи його подальшого розвитку, а відповідно, і на забезпечення економічної безпеки.

· Додаткові кошти для фінансування заходів з ліквідації НС відповідного рівня або їх наслідків (за умови вичерпання зазначених джерел фінансування) можуть виділятися на підставі клопотання відповідного органу виконавчої влади.

· Професійна, кваліфікована група менеджерів здатна реорганізувати збиткове підприємство а некваліфіковане управління, погане виконання службових обов’язків, відсутність трудової дисципліни можуть привести прибуткове підприємство до банкрутства. Це свідчить про те, що кадровий склад є важливою складовою економічної безпеки. Належний рівень економічної безпеки значною мірою залежить від інтелекту та професіоналізму кадрів, що працюють на підприємстві.

· Головною метою економічної безпеки суб’єктів господарської діяльності є забезпечення їх стійкого функціонування. Напрямами посилення економічної безпеки господарюючих суб’єктів мають стати:

¾ посилення конкурентоспроможності технологічного потенціалу;

¾ раціоналізація системи управління фінансами,;

¾ підвищення рівня кваліфікації персоналу та повноцінне використання його інтелектуального потенціалу;

¾ забезпечення безпеки персоналу, капіталу, майна та комерційних інтересів.

¾ поліпшення правової захищеності усіх аспектів діяльності;

¾ надійний захист інформаційного середовища суб’єкта, його комерційної таємниці та досягнення високого рівня інформаційного забезпечення роботи усіх його служб;

¾ високий рівень екологічності роботи.

· Це дає можливість досягнути мети економічної безпеки суб’єкта господарської.

· Нагляд за додержанням вимог законів службами безпеки суб’єктів господарю­вання та інших юридичних осіб здійснюється у порядку, визначеному Конституцією і законами України.




Дата добавления: 2015-04-26; просмотров: 398 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Безпека абсолютна та вiдносна, аксiоми небезпеки | Природнi та техногеннi небезпеки: класифiкацiя, закономірності їx реалізацій, характеристика. | Оцінка рівня небезпеки за допомогою iмовiрнiсних структyрно-логiчних моделей. | Гідродинамічні об’єкти – джерела небезпечних факторів. | Пожежа та вибухонебезпечний об’єкт – джерело негативно діючих факторів. | Токсичні хімічні речовини – основа хімічної небезпеки. Приклади дії токсичних хімічних речовин на організм людини. | Основні принципи захисту від дії токсичних хімічних речовин | Безпека харчування в умовах хімічного забруднення навколишнього середовища. |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав