Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Розробка рекомендацій з проектування, виготовлення виробу і спосіб догляду за ним.

Читайте также:
  1. IV. Розгляд зразка виробу.
  2. IV. Розгляд зразка виробу.
  3. IV. Розгляд зразка виробу.
  4. IV. Розгляд зразка виробу.
  5. IV. Розгляд зразка виробу.
  6. IV. Розгляд зразка виробу.
  7. IV. Розгляд зразка виробу.
  8. IV. Розгляд зразка виробу.
  9. IV. Розгляд зразка виробу.
  10. IV. Розгляд зразка виробу.

Стабільність зовнішнього вигляду в процесі носіння і легкість догляду за одягом забезпечується підбором в пакет вироби матеріалів з єдиними способами догляду, які визначаються сировинним складом комплектуючих матеріалів.
У процесі виробництва і при експлуатації одягу проявляються такі властивості тканин, які обов'язково треба враховувати при конструюванні одягу. Ці властивості істотно впливають на технологічні процеси розкрою, пошиття, остаточної обробки швейних виробів. Вони диктують способи догляду за виробами. До таких властивостей відносяться: товщина тканини, її розтяжність, жорсткість, тангенціальне опір, розсунення, обсипальність, прорубаемость, термостійкість, формувальна здатність і формостійкість, усадка. При розробці проектно - конструкторської документації на зимове пальто в першу чергу треба враховувати на товщину тканини. Товщина тканини і прямо з нею пов'язана поверхнева щільність впливають на конструкцію виробу, величину припусків, ширину і конструкцію швів, вибір прокладкових матеріалів. Від товщини матеріалу залежить кількість полотен в настилі при розкрої, збільшується витрата ниток, вибирають певний тип швейного обладнання, регулюють висоту підйому зубчастої рейки і тиск лапки на матеріал.
Для забезпечення схоронності швів при експлуатації виробів необхідно щоб розтяжність рядки і розтяжність матеріалу були порівнянними. Змінюючи довжину стібка в рядку і величину натягу нитки на швейній машині, можна домогтися необхідної розтяжності і міцності швів.
Обсипальність тканин у значній мірі залежить від їх волокнистого складу. Вовняні тканини володіють найменшою обсипальність враховуючи ці особливості, зрізи деталей пальто з підкладкою необметані, з метою з'єднання клейовий павутинки і додання естетичного виду обметують низ виробу з відлітна підкладкою.
Вовняні тканини легко піддаються формоутворення. У процесі формоутворення на деталях виходить потрібна форма і з метою забезпечення збереження цієї форми з виворітного боку застосовується прокладочний матеріал.
При виконанні всіх операцій волого - теплової обробки необхідно дотримуватися суворий режим, що забезпечує збереження якості виробу, міцності і зносостійкості тканини. Для чистошерстяних тканин режим волого - теплової обробки складає на електропрессе 140 - 160 С; зволоження 10 - 20%; тиск преса 15 - 250 кПа; тривалість обробки 20 - 45с.
Догляд за виробом полягає у зберіганні, чищення, прання та ремонті виробів. Для збереження якості і зовнішнього вигляду необхідно зберігати вироби в чистому, сухому, прохолодному приміщенні, виключаючи попадання прямих сонячних променів, на відстані 1 м від опалювальних систем. Пальто зберігають у підвішеному стані. Під час шкарпетки пальто забруднюється. У міру забруднення пальто повинно піддаватися хімчистці. Технологічні параметри хімчистки вибираються з урахуванням волокнистого складу матеріалів входять в пакет вироби. При порушенні режиму обробки знижується міцність матеріалів.
Чистку виробів, форма яких отримана шляхом спеціальної волого - теплової обробки, слід проводити тільки в безводних органічних розчинниках. При зволоженні виріб втрачає форму, тому чистововняні пальто навіть при сильному забрудненні не можна прати, оскільки вони дають велику усадку. Тому рекомендується суха чистка одягу. Для полегшення догляду за одягом при виробництві її маркують умовними символами. Маркування виробів повинна відповідати стандарту ГОСТ16958-71. Вироби текстильні. Символи по догляду

 




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 80 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

БУТАДИЕН- ( ДИВИНИЛ-)СТИРОЛЬНЫЕ КАУЧУКИ | Основні завдання, стадії та етапи проектно-конструкторської підготовки | Організація потокового виробництва | ФОРМА ОРГАНІЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА ЯК ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОСТОРОВО-часової структури виробничого процесу | Переваги та недоліки потокового виробництва | Аналіз моделей - аналогів | Пред'явлення вимог та встановлення показників якості проектованого вироби | Художньо-конструктивний аналіз моделей | Антропометричні аналіз фігур | Вибір методів проектування конструкцій моделей одягу |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав