Читайте также: |
|
Вчитель стежить, щоб діти не поспішали і правильно виконували роботу.
VII. Оцінювання виробів. Вчитель оглядає учнівські роботи.
VIII. Підсумок уроку.
—З чого виготовляють тканину?
—Як утворюється тканина?
—Де зараз виготовляють тканини?
—Які тканини ви знаєте?
(Вчитель радить дітям носити одяг, особливо натільний, з тканин, виготовлених з натуральних волокон (ситець, байка), бо штучні тканини електризуються і шкодять здоров 'ю.)
—А тепер покладіть виготовлені закладки в книжки.
IX. Прибирання робочих місць.
ТКАЦТВО
УРОКИ 47-48
Тема. Плетіння.
Об'єкт праці. Іграшки з плетінки.
Мета. Вчити дітей плести "косичкою" та створювати з плетінки різноманітні іграшки; розвивати творчість, фантазію; виховувати естетику у художньо-трудовій діяльності.
Матеріали та інструменти. Кольорові стрічки, смужки кольорового паперу, клей, ножиці.
Хід уроку
I. Підготовка робочих місць.
II. Організаційний момент.
III. Повідомлення теми та мети уроку.
—Українцям притаманні такі риси, як господарська кмітливість, винахідливість, уміння застосовувати навіть стару використану річ, не викидаючи її на сміття. Сьогодні ми будемо виготовляти іграшки з використаного матеріалу. Це капронові стрічки, які вам вирізали вдома батьки зі старих колготок, панчіх.
—Діти! Хто з вас уже вміє плести "косичкою"? Зараз Оксанка продемонструє нам усім, як вона заплітає косичку. (Одна з дівчаток демонструє вміння заплітати косичку.)
—Ось чому спосіб плетіння у три стрічки чи вервечки називають "косичкою". Учні, які вже вміють плести, допомагатимуть своїм однокласникам.
Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 93 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |