Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

VIII. Продовження роботи.

Читайте также:
  1. CAP. CLXVIII.
  2. CAP. CVIII.
  3. CAP. CXLVIII.
  4. CAP. CXVIII.
  5. CAP. LXXVIII.
  6. CAP. XLVIII.
  7. Cap. XXVIII.
  8. VI. Продовження роботи.
  9. VIII. Choose the question or response which best fits the situation.
  10. VIII. Classify the following nouns in accordance with the number of

IX. Оцінювання робіт.

Учитель разом із хлопчиком-Колобком аналізують вироби, вказують

' на їх недоліки. Виставка робіт.

X. Підсумок уроку.

Гра "Додай слово з казки ".

• Ішов дід лісом, а за ним бігла собачка, та й загубив дід... (рукавичку).

• Гу-гу-гу! Як вас багато! А я ведмідь-... (набрід).

• Кличе собачка кицю Варварку: "Ходи, Варварко, не лежи, нам... (ріпку вирвати поможи).

• Я по засіку... (метений), я на яйцях... (спечений).

• Я коза-дереза,

за три копи... (куплена),

півбока... (луплена).

Тупу-тупу... (ногами),

сколю тебе... (рогами).

— Чи сподобалося вам виготовляти сюжетні аплікації? У вільний час спробуйте виготовити сюжетні аплікації і до інших

відомих вам казок.

XI. Прибирання робочих місць.

 

 

СЮЖЕТНА КОМПОЗИЦІЯ ДО КАЗКИ "КОЛОБОК"

 

 

УРОКИ 10-11

 

Тема. Конструювання об'ємних виробів з природного матеріалу.

Об'єкт праці. Іграшки з природного матеріалу.

Мета. Вчити дітей створювати образи об'ємної форми з природного матеріалу. Розвивати дитячу фантазію, творчість. Виховувати пізнавальний інтерес до природи і техніки.

Матеріали та інструменти. Шишки, горіхові шкаралупки, кленові

крилатки, черепашки, гілочки, листочки, пластилін, цупкі нитки,

ножиці, казкові герої.

 

 

Хід уроку

 

I. Підготовка робочих місць.

II. Організаційний момент.

Учитель з'ясовує наявність природного матеріалу в кожного учня.

III. Повідомлення теми та мети уроку.

— Сьогодні з горіхових шкаралуп ми створюватимемо образи об'ємної форми. Це — іграшки, які ви маєте вибрати за бажанням. Відгадайте.

• Сіра, бура, волохата,

у садах її багато,

на деревах живе, наче вуж, вона повзе,

на шляху усе гризе. (Гусениця)

• Наче Карлсон, він літає,

бо й подібні крила має. (Вертоліт)

— Чи бачили ви, як повзає гусениця? А як літає вертоліт?

Техніка має зв'язок з природою: створюючи її, люди часто запозичували форми у живої природи. Так, ходова частина танка рухається подібно до гусениці і так само називається — гусениця. Вертоліт за формою схожий до комахи, що літає.




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 87 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Поняття про форми організації навчання | Урок як основна форма організації навчання | Підготовка вчителя до уроку | Аналіз уроку | Що врахувати при виготовленні новорічної листівки своїми руками? | ISBN 966-692-646-6 | УРОКИ 3-4 | IV. Розгляд зразка виробу. | IV. Розгляд зразка виробу. | V. Практична робота. |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав