Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Рішення

Читайте также:
  1. В чому суть комплексного підходу до вирішення завдань і проблем в галузі охорони праці на підприємстві?
  2. В яких випадках рішення про тимчасове припинення чинності нормативно-правового акту з охорони праці може бути скасоване органом, який його прийняв?
  3. Вирішення земельних спорів
  4. Вказівки до вирішення завдання
  5. Вказівки до вирішення завдання
  6. Методи і шляхи вирішення завдань управління охороною праці
  7. Рішення
  8. Рішення
  9. Рішення

1. Відносна величина планового завдання:

= 1,086 або 108,6%, тобто у звітному періоді порівняно з базисним було заплановано збільшити валовий випуск продукції у 1,086 разів або на 8,6% (108,6% - 100%).

2. Відносна величина виконання плану: = 0,989 або 98,9%, тобто план валового випуску продукції даного підприємства виконано на 98,9% або недовиконано на 1,1% (98,9% -100%).

3. Відносна величина динаміки:

 
= = 1,074 або 107,4%. У звітному періоді порівняно з базисним валовий випуск продукції збільшився в 1,074 рази або на 7,4% (107,4% -100%).

Взаємозв’язок розрахованих відносних показників:

1,086 · 0,989 = 1,074.

 

Приклад 2. Планом виробництва на поточний рік порівняно з базисним передбачено зниження собівартості продукції на 3%, а фактично вона була знижена на 2,5%. Визначте відносну величину виконання плану зі зниження собівартості продукції у поточному році.

Рішення

Показники надано у відсотках зміни. За їх змістом визначаємо значення відносних величин: відносна величина планового завдання щодо зниження собівартості складає 97% або К план. завдання = 0,97, а відносна величина динаміки – 97,5% або К динаміки = 0,975. Тоді відносна величина виконання плану через взаємозв’язок показників дорівнює:

 
= 100,5 %. Це означає, що план на 0,5% по зниженню собівартості не довиконано.

 

Приклад 3. За звітний рік у навчальних закладах країні було зареєстровано 6815 тис. осіб, у тому числі: у загальноосвітніх навчальних закладах – 4222 тис. осіб; у професійно-технічних навчальних закладах – 423; у вищих навчальних закладах - 2170. Визначте відносні величини структури та координації.




Дата добавления: 2015-02-16; просмотров: 78 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав