Читайте также:
|
|
1. Відносна величина структури (d = ):
d заг.навч.закл.. = 100 = 62,0%; d проф.-тех. навч. закл. =
100 = 6,2%; d вищ. навч. закл. =
100 = 31,8%. Таким чином, найбільше учнів навчається у загальноосвітніх навчальних закладах (62%), найменше – у професійно-технічних навчальних закладах – 6,2%.
2. Відносна величина координації: за базу порівняння приймемо кількість осіб, які навчаються у професійно-технічних навчальних закладах, оскільки їх найменше:
Ккоордин .= 9,9: 5,1: 1. Це означає, що на 1 тис. осіб, які навчаються у професійно-технічних навчальних закладах припадає 9,9 тис. осіб – учнів загальноосвітніх навчальних закладів та 5,1 тис. осіб – учнів вищих навчальних закладів.
Приклад 4. Маємо наступні дані по місту, тис. осіб: чисельність народжених - 24,92; середньорічна чисельність населення – 2800. Визначте відносну величину інтенсивності, яка характеризує народжуваність.
Дата добавления: 2015-02-16; просмотров: 68 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |