Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Дистанційне управління

Читайте также:
  1. Адміністративно-правове забезпечення управління у сфері транспорту і зв’язку
  2. Відповідальність посадових осіб підприємства в системі управління охороною праці.
  3. Галузеве управління охороною праці
  4. Державне управління в галузі охорони навколишнього природного середовища
  5. Державне управління охороною праці
  6. Державне управління охороною праці
  7. Державне управління охороною праці
  8. ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ
  9. Державне управління охороною праці
  10. Державне управління охороною праці в Україні

Для безпеки праці дистанційне спостереження та керування технологічними процесами має велике значення, бо дає можливість уникнути необхідного перебування працівника у небезпечній зоні. Воно застосовується там, де присутність людини небезпечна або існує складність у керуванні технологічним обладнанням

Дистанційне управління є необхідною умовою якщо у виробничій діяльності використовуються шкідливі або небезпечні для організму людини речовини, або потрібні дуже складні засоби захисту.

Дистанційне управління здійснюють візуально або за допомогою телесигналізації. Для візуального спостереження використовують промислове телебачення за важкодоступними або небезпечними ділянками виробництва. Телесигналізація дає можливість оператору здійснювати необхідний вплив пристроями телемеханіки на керовану систему.

 

4. Безпека праці при здійсненні юридичної діяльності.

Основними функціональними елементами змісту юридичної практичної діяльності є процедури, умови, прийоми та засоби її здійснення. Особливі вимоги до їх застосування та необхідність здійснення зовнішнього контролю, обумовлюють їх визначеність, регламентованість нормативно-правовими та іншими правовими документами, професійними нормами тощо.

Умови юридичної практичної діяльності можна поділити на:

1. Загальні (природні):

¨ тимчасові умови, що відбивають об'єктивно різноманітні можливості планування і здійснення юридичних дій протягом доби, залежать від їх особливостей, характеризуються терміновістю, швидкістю, оперативністю, інтенсивністю і напруженістю;

¨ умови місця вчинення юридичний дій можуть бути різними, що залежить від особливостей видів діяльності або завдань, які вирішуються (службові приміщення, приміщення судових засідань, житло громадян, а при огляді місця скоєння злочину шосе, поле, ліс. будівля і т.д.).

2. Спеціальні:

¨ комунікативні, які обумовлені професійним спілкуванням з колом осіб, значним за чисельністю і невизначеним за складом (віком, професією, рівнем культури і т.д.);

¨ психологічні, зокрема такі, як психологічна напруженість, емоційна насиченість, конфліктність спілкування і т.д.,

¨ інтелектуальні, що пов'язані з обробкою великих обсягів інформації, прийняттям рішень у суперечливих і иевизначених ситуаціях, варіативність і альтернативність можливих рішень і дій.

3. Такі, що забезпечують нормальні умови праці - будинки і приміщення, меблі і спеціальне обладнання, загальне обладнання будинків та приміщень.

Процедури юридичної практичної діяльності оптимізують її, підвищують надійність і якість її результатів, забезпечують безпеку юристів. Вони описуються як нормативно-правовими актами, так й відповідними методичними рекомендаціями, дозволяють ефективно використовувати всіма її суб'єктами наявний передовий юридичний досвід, попереджати виникнення можливих конфліктів або порушень.

 

5. Види інструктажів з охорони та безпеки праці.

Усі працівники, які приймаються напостійнучи тимчасову роботу і при подальшій роботі, повинні проходити на підприємстві навчання в формі інструктажів з питань охорони праці, подання першої допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також з правил поведінки та дій при виникненні аварійних ситуацій, пожеж і стихійних лих.

За характером і часом проведення інструктажі з питань охорони праці поділяються на вступний, первинний, повторний, позаплановий та цільовий.




Дата добавления: 2015-02-16; просмотров: 298 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.048 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав