Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Виконання усних вправ за готовими рисунками

Читайте также:
  1. A) предложения вправо.
  2. Cистема вправ для формування іншомовної комунікативної компетенції
  3. D) суд, орган уголовного преследования вправе выделить уголовное дело в отношении несовершеннолетнего
  4. А сам гражданин вправе отказаться от заготовки леса?
  5. Аналіз власного досвіду виконання подібних завдань при вивченні навчальних дисциплін та проходження практик.
  6. б) Вправи на репродукцію звуків
  7. б) Вправление вывиха
  8. Вибір теми, етапи виконання та порядок захисту курсової роботи
  9. Види вправ із синтаксису й пунктуації
  10. Виконавчих документів до виконання

Урок № 2

Тема. Опуклі чотирикутники. Сума кутів чотирикутника

Мета: сформувати уявлення про внутрішню область чотирикутника, поняття опуклого та неопуклого чотирикутників, кута опуклого чотири­кутника, сусідніх та протилежних кутів опуклого чотирикутника. Сформувати первинні вміння:

· відтворювати вивчені означення;

· розрізняти на готових рисунках вивчені об'єкти;

· зображувати вивчені об'єкти на рисунку.

Сформувати усвідомлене розуміння змісту теореми про суму кутів опук­лого чотирикутника та вміння її застосовувати під час розв'язування задач.

Хід уроку

I. Організаційний етап

II. Перевірка домашнього завдання

Для перевірки засвоєння учнями змісту основних понять, розгля­нутих на попередньому уроці, можна провести математичний диктант.

Математичний диктант

 

Варіант 1 Варіант 2
1. Виконайте зображення чотирикутника
MNKP STOR
Позначте на рисунку пару
протилежних сторін протилежних вершин
2. Як називаються відрізки, що з'єднують протилежні вершини чотирикутника? 2. Чим є в чотирикутнику кінці його діагоналі?
3. Які з вершин чотирикутника АМОР є сусідніми до вершини А? 3. Які зі сторін чотирикутника ВСКМ є сусідніми до сторони КМ?
4. Одна зі сторін чотирикутника
удвічі більша утричі менша
від кожної з інших сторін. Знаючи, що периметр чотирикутника дорівнює 40 см, знайдіть довжину
більшої зі сторін меншої зі сторін

 

III. Формулювання мети і завдань уроку

З метою кращого усвідомлення учнями навчального матеріалу уро­ку доцільно використати прийом аналогії. Для цього порівняємо озна­чення трикутника та його елементів з означенням чотирикутника та його елементів. Під час порівняння означень повторюємо означення внутрішнього кута трикутника та теорему про суму всіх його кутів. Отже, виникає питання про існування аналогічної теореми про суму внутрішніх кутів чотирикутника. Відповідь на це питання і є основною дидактичною метою уроку.

IV. Актуалізація опорних знань

Виконання усних вправ за готовими рисунками

 




Дата добавления: 2015-04-20; просмотров: 111 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | <== 15 ==> |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав