Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Реклама та PR

Читайте также:
  1. Баннерная реклама
  2. Баннерная реклама
  3. Брендинг, пиар и реклама
  4. Исследование связи реклама - объем продаж
  5. Канал интернет-рекламы (компьютеризированная реклама).
  6. Коммерческая реклама
  7. Контекстно-зависимая реклама
  8. Кроме того, реклама в Интернете - дешевле, чем традиционная!
  9. Маркетинг, логистика, реклама
  10. Медиарынок и реклама в ФРГ. Крупнейшие медиакомпании и провайдеры. Информационные агентства ДПА и ДДП.

 

Одним із головних і дійових засобів маркетингової комунікації є реклама.

Реклама — довільна платна форма неперсональної презентації та просування товарів (послуг) через засоби масової інформації. Дія реклами спрямована на створення й підтримування високого рівня популярності товару (послуги, ідеї), позитивного іміджу самої фірми, а також належної уваги та зацікавленості споживачів, їхнього бажання діяти з метою придбати продукцію. Види реклами: інформативна (доводить до відома споживачів інформацію про товари, їх види, призначення, показники якості, особливості, принци-пи дії та ін., інформує про рівень і динаміку цін на них), переконуюча (заохочує споживача віддати перевагу тому чи тому то вару(марці)), нагадуюча (нагадує про товар, місце й умови його продажу та використання), підкріплююча (підтримує, підтверджує добру думку про товар після його купівлі та використання споживачем), «обличчя фірми» (своєю солідністю, якістю підкреслює статус фірми, її надійність, прогресивність, стабільність). Важливим рішенням щодо реклами є розробка її текстової частини (рекламного звернення). Тут передовсім треба визначитись із самою ідеєю, тобто чи буде таке звернення інформуючим або трансформуючим. Крім цього, рекламне звернення має закликати до дії, апелювати до почуттів людини, спиратись на реальні факти. Стильовими формами рекламного звернення є замальовки з натури, створення фантазійної обстановки, настрою чи образу, форма мюзиклу, апелювання до професійного чи технічного досвіду, способу життя, використання символічного персонажу, свідоцтв відомих людей на користь товару, даних наукового характеру тощо.

Рекламні звернення мають бути лаконічними, доступними, особистісно спрямованими, позбавленими заяложених літературних і мовних штампів, мають звертатись як до емоцій, так і до фактів, одразу привертати увагу та ідентифікуватись із товарним знаком. Основні носії реклами: газети, журнали, ТБ, радіо, вулична реклама, рекламні листи, телефонні дзвінки та інше.

PR - (public relations — англ. громадські зв’язки; publicity — публічність, гласність) — організація громадської думки з метою забезпечення успішного функціонування підприємства, поліпшення його репутації. Здійснюється, як правило, через засоби масової інформації. Є однією з функцій маркетингу, яка сприяє встановленню й підтримуванню спілкування, взаєморозуміння та співпраці між підприємством і громадськістю. Вона включає розв’язання різних проблем, а саме: забезпечує керівництво підприємства інформацією про громадську думку і підтримує його в стані готовності до постійних змін; забезпечує діяльність керівництва підприємства в інтересах громадськості; утверджує дослідження громадської думки та відкрите спілкування з громадськістю як основний спосіб діяльності фірми. Є такі форми: контакти із засобами масової інформації;презентації;дні відкритих дверей; консультування споживачів чи посередників; громадські заходи спонсорського характеру; участь у спортивних змаганнях, фестивалях, виступах майстрів мистецтв, виставках; утвердження корпоративної ідентичності.

 

 




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 92 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

SWOT-аналіз як основа маркетингових досліджень | Бенчмаринг як нова функція маркетингових досліджень | Особливості ринку підприємств | Критерії та ознаки сегментування ринку | Сегментування ринку по групах споживачів та групах продуктів | Стратегія розробки нових товарів | Організаційні структури управління маркетинговою діяльністю | Вибір стратегії фірми | Основні функції маркетингової логістики. | Стимулювання збуту: завдання, засоби. |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав