Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Реалізація програми підвищення конкурентоспроможності та моніторинг її ходу

Читайте также:
  1. Алгоритм кластеризацїї як системоутворюючого фактору регіональної конкурентоспроможності
  2. Бюджет маркетингової програми, оцінка її ефективності та порядок контролю
  3. Вітчизняний підхід до забезпечення конкурентоспроможності національної економіки.
  4. Допустимі швидкості руху в залежності від крутизни відводу підвищення зовнішньої рейки в кривій
  5. Екологічна підготовка виробництва: призначення, вимоги стандартів, моніторинг впливу виробництва на довкілля та заходи його поліпшення.
  6. Етапи розробки програми підвищення конкурентоспроможності. Реалізація програми підвищення конкурентоспроможності та моніторинг її ходу.
  7. Залежність конкурентоспроможності від якості продукції
  8. Зміцнення взаємодії з роботодавцями як основа підвищення ефективності діяльності ЦЗ.
  9. Зовнішні та внутрішні передумови, що визначають необхідність розробки програм підвищення конкурентоспроможності
  10. Інтерфейс програми. Інструменти виділення. Створення геометричних примітивів. Творча робота “Композиція із геометричних фігур”.

Будь-яка програма або проект складається з процесів. Процес – це сукупність дій, які приносять результат. Процеси управління програмою (проектом) можуть бути розподілені на шість основних груп, які реалізують різноманітні функції управління.

Процеси ініціювання – прийняття рішень щодо початку виконання програми (проекту).

Процеси планування – визначення цілей і критеріїв успіху програми (проекту) і розробка робочих схем їх досягнення.

Процеси виконання – координування людьми та іншими ресурсами для виконання плану.

Процеси аналізу та контролю – визначення відповідності плану і виконання програми (проекту) встановленим цілям і критеріям успіху та прийняття рішень щодо необхідності застосування корегуючих дій.

Процеси керування визначення необхідності корегуючих дій, їх погодження, затвердження і застосування.

Завершальні процеси – формалізація виконання програми (проекту) і доведення її результатів до всіх зацікавлених сторін.

Процеси управління програмою (проектом) накладаються один на одного і відбуваються з різною інтенсивністю на всіх стадіях програми (проекту).

Крім того процеси управління проектами пов’язані завдяки своїм результатам – результат виконання одного стає висхідною інформацією для іншого. І, нарешті, є взаємозв’язок між групами процесів різноманітних фаз програми (проекту).

В реальному проекті (програмі) фази можуть не тільки передувати одна одній, але і накладатись. Повторення ініціювання на різних фазах програми (проекту) допомагає контролювати актуальність виконання програми (проекту). Якщо актуальність програми сходить нанівець, наступна ініціація дозволяє вчасно це виявити і запобігти додатковим витратам.

Реалізація програми підвищення конкурентоспроможності пов’язана зі значним ступенем невизначеності та різноманіттям ризиків, найбільш суттєвими з яких можуть бути наступні:

· ризик, пов'язаний з нестабільністю економічного законодавства і поточної економічної ситуації, умов інвестування та використання прибутку;

· зовнішньоекономічний ризик (можливість введення обмежень на торгівлю і поставки, закриття кордонів тощо);

· невизначеність політичної ситуації, ризик несприятливих соціально-політичних змін у державі або регіоні;

· неповнота або неточність інформації про динаміку техніко-економічних показників, параметрів нової техніки і технології;

· коливання ринкової кон’юнктури, цін, валютних курсів тощо;

· невизначеність природнокліматичних умов, можливість стихійних лих;

· виробничо-технологічний ризик (аварії та відмови обладнання, виробничий брак тощо);

· невизначеність цілей, інтересів і поведінки учасників;

· неповнота або неточність інформації про фінансовий стан і ділову репутацію підприємств-учасників (можливість неплатежів, банкрутств, зривів договірних зобов’язань) тощо.

Важливе місце при реалізації програми займає контроль, що передбачає не лише перевірку досягнення цілей та виявлення причин, які дестабілізують хід роботи, а й обґрунтування управлінських рішень щодо корекції виконання завдань задля запобігання шкоди (зриву термінів; перевищення норм використання ресурсів, вартості; низької якості тощо).

 




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 64 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Методика побудови та інтерпретації карти стратегічних груп. | Властивості конкурентних переваг. Життєвий цикл конкурентної переваги. | Стратегії надбання конкурентної переваги (загальні стратегії конкуренції). | Стратегії конкурентної поведінки підприємства. | Проектування стратегії конкуренції для підприємств з різним ступенем домінування на ринку. | Проектування стратегії конкуренції для підприємств різних розмірів, сфер діяльності, організаційно-правових форм. | Система управління конкурентоспроможністю підприємства: основні елементи та їх взаємозв’язок, організаційна побудова. | Етапи процесу управління конкурентоспроможністю. Цикл управління конкурентоспроможністю. | Зовнішні та внутрішні передумови, що визначають необхідність розробки програм підвищення конкурентоспроможності | Програми підвищення продуктивності та якості як складові програм підвищення конкурентоспроможності підприємства. |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав