Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Технічне оформлення роботи

Читайте также:
  1. Агент з митного оформлення
  2. Актуальність соціальної роботи у світлі реформування пенітенціарної системи України.
  3. Алгоритм виконання курсової роботи
  4. Алгоритмічні роботи з величинами
  5. Безпека роботи з комп'ютерною технікою.
  6. Бібліографічне оформлення індивідуальної роботи
  7. Взаємозв'язок соціології та соціальної роботи.
  8. Взаємозв'язок теорії та практики соціальної роботи
  9. ВИБІР ТЕМИ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  10. ВИБІР ТЕМИ КУРСОВОЇ РОБОТИ.

Робота оформлюється в друкованому (комп’ютерний текст) вигляді. Текст повинен бути вичитаним як студентом, так і науковим керівником. Не вичитаний текст з лексичними, орфографічними, стилістичними, технічними помилками є явищем неприпустимим.

Роботу друкують за допомогою комп’ютера на одній сторінці листа білого паперу форматом А4 (210х297мм).

Вимоги до комп’ютерного набору наукової роботи:

- текстовий редактор – WORD;

- гарнітура шрифту – Times New Roman;

- кегль шрифту (розмір) – 14;

- накреслення – звичайний;

- міжрядковий інтервал – полуторний;

- абзац – 1,25;

- розташування тексту роботи – вирівнювання по ширині;

- кількість символів у рядку – не менше 60;

- кількість рядків на сторінці – до 30;

- міжрядковий інтервал між назвою розділу і підрозділу повинен дорівнювати 1 інтервалу;

- міжрядковий інтервал між заголовком (назвою підрозділу) і текстом повинен дорівнювати 2 інтервалам.

У тексті дослідницької роботи заголовки структурних частин ЗМІСТ, ВСТУП, РОЗДІЛ, ВИСНОВКИ, СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ, ДОДАТКИ друкуються великими літерами симетрично до тексту (шрифт – 14 напівжирний), заголовок центрується, враховуючи абзац (1,25 см). Кожну структурну частину починають з нової сторінки. Назву розділу розташовують з наступного рядка після слова РОЗДІЛ.

Заголовки підрозділів друкуються маленькими літерами, крім першої – великої, з абзацного відступу, шрифт 14 – напівжирний. Крапку в кінці заголовка не ставлять. Перенос слів у заголовках, як і підкреслення заголовків, не допускається.

Нумерацію сторінок дослідницької роботи здійснюють за допомогою арабських цифр без знака № у правому верхньому кутку. Крапка після номера сторінки не ставиться. Першою сторінкою курсової роботи є титульний аркуш, який включають до загальної нумерації сторінок, не проставляючи його номер. Наступні сторінки (починаючи зі змісту) нумеруються. У нумерацію входять усі аркуші, враховуючи додатки.

Цифровий матеріал повинен оформлятися у вигляді таблиць, які в роботі нумеруються послідовно (за винятком таблиць, поданих у додатках) у межах розділу.

Таблицею називають особливу форму подачі цифрових або словесних відомостей, у якій дані розміщуються в певному порядку. Таблиці використовуються для більшої наочності та порівняння показників.

Ілюстрації (фотографії, креслення, схеми, графіки, карти) і таблиці необхідно подавати у роботі безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці. Ілюстрації й таблиці, які розміщені на окремих сторінках роботи, включають до загальної нумерації сторінок. Таблицю, рисунок або креслення, розміри яких більші формату А4, враховують як одну сторінку і розміщують у відповідних місцях після згадування в тексті або у додатках.

Якщо таблицю через її обсяг неможливо розмістити на одному аркуші, то її переносять на наступну сторінку із зазначенням «Продовження таблиці 2.1.», яке друкується прописними літерами і розміщується в правому верхньому куті (Додаток Д).

Номер ілюстрації (рисунка або таблиці) має складатися з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, між якими та наприкінці ставиться крапка. Наприклад, «Рис. 1.2.» (другий рисунок першого розділу); «Таблиця 2.4.» (четверта таблиця другого розділу).

Кожна ілюстрація повинна мати назву, яку розміщують під словом «Рис. 1.1.» «Таблиця 1.1.» над самою ілюстрацією і друкують симетрично до тексту починаючи з великої літери центровано, враховуючи абзац 1,25, шрифт – 14 напівжирний). Саме слово «Таблиця» чи «Рис.» друкують у верхньому правому куті (додаток К).

У роботі слід використовувати лише оригінали фотознімків. Якщо їх розмір виявиться меншим за А4, то вони повинні бути наклеєні на стандартні аркуші білого паперу формату А4.




Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 102 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.023 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав