Читайте также:
|
|
Активи, оборотні активи, необоротні активи, інвентаризація активів
На будь-якій ділянці обліку – обліку власності (капіталу, пасивів), ресурсів (активу), обліку грошових коштів, обліку праці та її оплати, обліку матеріальних запасів тощо, - одночасно потрібно організувати обліковий, контрольний та аналітичний процеси.
На кожній ділянці обліковий процес поділяється на 3 етапи – первинний, поточний та підсумковий. На кожному етапі є 4 об’єкта організації: номенклатура, носії номенклатур, рух носіїв номенклатур первинного обліку на відповідному етапі. Об’єкти організації мають однакові назви, але за змістом та системою організації вони дуже відрізняються один від одного. Спільними між ними є тільки табличні й графічні форми визначення та оформлення змісту і процесу організації. Наприклад, формування складу облікових номенклатур здійснюється майже на всіх ділянках однаково за формою, але не однаково за змістом об’єктів обліку. У цьому їхня істотна відмінність.
Аналогічна подібність і графіків руху носіїв номенклатур в обліковому процесі.
Стосовно кожної ділянки обліку, кожного первинного документа-носія первинної інформації – мають бути визначені всі операції аж до здачі документа в архів. На кожний документ складається індивідуальний графік руху.
Після складання таких графіків щодо кожного документа оформлюється зведений графік документообігу по кожній ділянці.
Разом з тим потрібно відмітити, що за змістом та характером організації кожна ділянка обліку має свої особливості, які потрібно визначити. Це вимагає окремого розгляду їхньої організації.
![]() |
Об’єкти організації облікового процесу
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Дата добавления: 2015-01-05; просмотров: 88 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |