Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Титульна сторінка курсової роботи оформляється за формою, яку наведено у додатку А.

Читайте также:
  1. Актуальність соціальної роботи у світлі реформування пенітенціарної системи України.
  2. Алгоритм виконання курсової роботи
  3. Алгоритмічні роботи з величинами
  4. Безпека роботи з комп'ютерною технікою.
  5. Бібліографічне оформлення індивідуальної роботи
  6. Взаємозв'язок соціології та соціальної роботи.
  7. Взаємозв'язок теорії та практики соціальної роботи
  8. ВИБІР ТЕМИ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  9. ВИБІР ТЕМИ КУРСОВОЇ РОБОТИ.
  10. Вивчення показників роботи і організації бухгалтерського обліку підприємства

На наступній (за титульною) сторінці слід подати реєстраційні документи, які наведено у додатку В.

За реєстраційними документами слід подати зміст курсо­вої роботи, який відображає усі пункти (питання) плану і відповідні сторінки у тексті роботи.

Усі розділи і підрозділи курсової роботи повинні мати заголовки, назви яких ідентичні пунктам змісту роботи. Усі розділи мають почи­натися з нової сторінки.

Заголовки структурних елементів курсової роботи ("ЗМІСТ", "ВСТУП", "ВИСНОВКИ", "СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ", "ДОДАТКИ") і заголовки розділів потрібно розташовувати посередині рядка, симетрично до тексту, без крапки у кінці. Заголовки підрозділів, необхідно писати з абзацного відступу, також без крапки в кінці.

Між назвою розділу (і підрозділу) та текстом зробити відступ на один ря­док.

Розділи та підрозділи слід нумерувати арабськими цифрами. Розді­ли курсової роботи повинні мати порядкову нумерацію. Номер роз­ділу ставлять після слова "Розділ".

Підрозділи повинні мати порядкову нумерацію у межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу і порядково­го номера підрозділу, відокремлених крапкою (наприклад, 1.1; 2.3). Пі­сля номеру підрозділу, у тому ж рядку, йде його найменування.

"ЗМІСТ", "ВСТУП", "ВИСНОВКИ", "СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ", "ДОДАТКИ" не нумерують.

Ілюстрації (креслення, схеми, графіки, діаграми) і таблиці необ­хідно подавати в курсовій роботі безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці. Якщо таблиця або схема за­ймає більше ніж 1 аркуш, її слід винести в додатки.

Сторінки курсової роботи слід нумерувати арабськими цифрами, дотримуючись наскрізної нумерації впродовж усього тексту роботи. Номер сторінки проставляють у правому верхньому куті сторінки без знака № і без крапки у кінці. Титульний аркуш вважається першою сторінкою курсової роботи, однак номер сторінки на титульному ар­куші не проставляють. Реєстраційні документи та зміст також не нумерують. Нумерацію сторі­нок починають із 4-ої сторінки (тобто зі вступної частини).

У кінці роботи наводиться список використаних джерел. Він складається тільки (!) в порядку згадування у тексті роботи.

Кожне використане джерело інформації потрібно описати згідно з загальноприйнятим стандартом. Для книжок - це прізвище та ініціа­ли автора, повна назва книги, том чи частина, місце видання, видавни­цтво, рік видання та загальна кількість сторінок. Для статей у часопи­сах і газетах - прізвище та ініціали автора, назва статті, назва часопису (газети), рік видання (дата газети), сторінки. Наводимо приклади пода­чі джерел інформації у списку:

1. Економічна теорія: Політекономія: підручник / За ред. В.Д. Базилевича. - К.: Знання-Прес, 2008. - 581с.

2. Макконнел К.Р., Брю СЛ.. Экономикс: принципы, проблемы и политика: В 2т.: Пер. с англ. - М.: Республіка, 1992. - Т 2. -Гл.31.-С. 180-184.

3. Гриценко А. Гроші: сутність, функції та агрегата // Економіка України. - 1999.-№2.-С. 62-71.

4. Ківа Д. Перспективи в авіаційної промисловості України є! //

Дзеркало тижня. - 2008. -16 лютого. - С. 11.

5. Про банкрутство: Закон України // Відомості Верховної Ради України. - 1992.-№31.

6. www.worldbank.org/wbi

Особливу увагу при цьому треба звернути на розміщення розді­лових знаків відповідно до вимог чинних державних стандартів. На­зви джерел подаються мовою, якою вони видані (без перекладу україн­ською мовою). Ще раз наголосимо: у списку використаних джерел мають бути лише ті джерела, які дійсно використані при написанні роботи. При цьому їх повинно бути не менше 10-15. Недотримання цих вимог суттєво знижує якість курсової роботи і може бути підставою для повернення роботи на доопрацювання.

Посилання у тексті роботи на джерела у загальному списку роб­ляться у квадратних дужках із зазначенням номера джерела у списку та відповідної сторінки у ньому. Наприклад: [12, с. 86]. Отож, оформляючи остаточний варіант курсової роботи, ретельно звірте відповідність поси­лань на джерела у списку і наявність вказаної конкретної сторінки.

Графіки, схеми і діаграми, розміщені в основному тексті роботи, позначають (підписують знизу) словом: «Рис.» і нумерують послідовно в межах розділу (за винятком ілюстрацій, винесених у додатки). Номер ілюстрації повинен складатися з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, між якими ставиться крапка. Наприклад: Рис. 1.2 (другий рисунок першого розділу). Якщо в розділі курсової роботи подано од­ну ілюстрацію, то її нумерують за загальними правилами.

Таблиці нумерують послідовно (за винятком таблиць, поданих у додатках) в межах розділу. У правому верхньому куті над відповідним заголовком таблиці розміщують напис «Таблиця» із зазначенням її но­мера. Номер таблиці повинен складатися з номера розділу та порядко­вого номера таблиці, між якими ставиться крапка, наприклад: «Табли­ця 1.2» (друга таблиця першого розділу). Якщо в розділі одна таблиця, її нумерують за загальними правилами. При перенесенні частини таб­лиці на інший аркуш (сторінку) слово «Таблиця» і номер її вказують один раз справа над першою частиною таблиці, над іншими частина­ми пишуть слова «Продовж, табл.» і вказують номер таблиці, напри­клад: «Продовж, табл. 1.2». Таблицю, малюнок або креслення, розміри якого більше формату А4, розміщують у додатках, зробивши обов'язково відповідні коментарі та посилання у тексті.

Кожен додаток повинен починатися з окремої сторінки і мати за­головок, написаний симетрично відносно тексту сторінки. Справа, над заголовком, пишеться слово "Додаток" і велика літера, що позначає додаток (наприклад, Додаток Б). Для позначення додатків не вжива­ються літери: З, І, Й, О, С, Ч та Ь.

На усі ілюстрації, таблиці потрібно зробити посилання у тексті у вигляді, наприклад, «...на рис. 1.2»,,«...у табл.,2.2». У повторних по­силаннях на таблиці та ілюстрації треба вказувати скорочено слово «ди­вись», наприклад: «див. табл. 2.2».

У випадку використання цитат, згідно з науковим етикетом, необ­хідно точно відтворити цитований текст, бо найменше скорочення чужої думки може спотворити її справжній зміст.

 

Курсова робота подається викладачу не пізніше встанов­леного терміну. Вона попередньо розглядається науковим керівни­ком, який у своїй рецензії приймає рішення про її допущення до за­хисту чи відхилення на доопрацювання.

 

 

8. ЗАХИСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

 

Після рецензування і допуску курсової роботи до захисту студент знайомиться зі змістом рецензії, висловленими в ній критичними за­уваженнями і побажаннями, і готується до захисту. У випадку неза­довільної оцінки робота має бути перероблена відповідно до зауважень рецензента і повторно подана на кафедру. Окрім рецензії, науковий ке­рівник виставляє попередню оцінку за якість роботи.

Захист курсової роботи - завершальний етап. Захист відбуваєть­ся в студентській аудиторії за присутності наукового керівника. На захисті студент у виступі коротко викладає зміст виконаної курсо­вої роботи, дає відповідь на запитання студентів і наукового кері­вника. Під час захисту виявляється глибина знань студента, його тео­ретичні знання, навички самостійного мислення, аналізу й узагальнення інформації, аргументованої критики інших поглядів, відстоювання вла­сної світоглядної позиції.

Протягом короткого виступу (до 10 хв.) студент повинен уміти довести актуальність теми курсової роботи, її наукове і практичне зна­чення, вказати мету і завдання свого дослідження, охарактеризувати ви­користаний матеріал, аргументовано викласти свої висновки й пропо­зиції» За результатами захисту виставляється остаточна оцінка курсової роботи, яка, однак, не може перевищувати попередньої оцінки рецензе­нта за якість самої роботи як творчого продукту.

Оцінку "відмінно" отримують ті роботи, автори яких показали гли­бокі знання наукової літератури та офіційних документів, роботу ви­конали самостійно, зібравши й опрацювавши в достатній мірі фактич­ний матеріал, дотрималися усіх вимог щодо оформлення роботи, а на захисті виявили здатність творчо мислити, вести аргументовану поле­міку, висловлювати вірні висновки й цікаві пропозиції.

Оцінку "добре" отримують ті роботи, автори яких показали знан­ня теми, літературних джерел, мають навички збору та узагальнен­ня фактичного матеріалу, здатні самостійно мислити і відстоювати свою точку

Оцінку "задовільно" отримують студенти, які мають певні знання суті теми, можуть чітко і ясно викласти матеріал, проте при аналізі пи­тань теми допустили теоретичні помилки, що свідчить про недостат­ність знань проблеми і навчального курсу, слабо використали фактич­ний матеріал, обґрунтування частини теоретичних положень роботи носить декларативний характер, а під час захисту студент не міг чітко викласти й відстояти положення поданої ним роботи.

Оцінка "незадовільно" ставиться тоді, коли курсова не є самостій­ною роботою, знехтувані вимоги щодо написання й оформлення курсо­вої роботи, представлена робота по іншій (незатвердженій) темі, а та­кож у випадку, якщо на захисті студент виявився неспроможним само­стійно гідно представити подану ним роботу.

Кращі курсові роботи, виконані з найбільш актуальних проблем, що мають теоретичне й практичне значення, рекомендуються для об­говорення на студентських наукових конференціях, для участі у конкурсах студентських наукових робіт, для відкритих публікацій.

 




Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 65 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав