Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Загальні положення. Згідно навчального плану по спеціальності 7.130.501 “Ветеринарна медицина” підготовка спеціалістів лікарів ветеринарної медицини передбачає три різновиди

Читайте также:
  1. I. Загальні положення
  2. I. ЗАГАЛЬНІ ПОРАДИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
  3. Вищим керівним органом Товариства є з’їзд, його організацій – конференції та загальні збори.
  4. Глава 67. Загальні положення щодо порушень митних правил та відповідальності за них
  5. Декларація про державний суверенітет України (16.07.1990 року) та її основні положення.
  6. За поширеністю судоми поділяються на місцеві – обмежені певними м’язовими групами й загальні – судомні напади.
  7. Загальні вимоги до автореферату
  8. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ПОСУДИН, ЩО ПРАЦЮЮТЬ ПІД ТИСКОМ
  9. Загальні випадки
  10. Загальні висновки

Згідно навчального плану по спеціальності 7.130.501 “Ветеринарна медицина” підготовка спеціалістів лікарів ветеринарної медицини передбачає три різновиди практик, а саме: навчальну (загально-професійну), навчально-клінічну та виробничу (переддипломну).

Виробнича практика студентів є складовою частиною їх загальної підготовки як фахівця ветеринарної медицини, яка розвиває практичний професіоналізм лікаря ветеринарної медицини, сприяє набуттю студентами практичних навичок з основних видів діяльності та заключному формуванні фахівця.

Виробнича практика базується на теоретичній підготовці за період навчання в університеті, попередніх навчальних та навчально-клінічних практиках і є основою для атестації студентів на державних іспитах.

Виробнича практика є одним із важливих етапів у підготовці їх, як майбутніх лікарів ветеринарної медицини, організаторів та керівників виробництва.

На виробничій практиці студент знайомиться з структурою державної і відомчої служби ветеринарної медицини, виробничими функціями, системою забезпечення ветеринарних закладів, новітньою технікою, обладнанням, апаратурою, лікуваннями та профілактичними засобами, аптечною справою. Він бере безпосередньо участь у прийомі хворих тварин, постановці діагнозу, надання лікарської допомоги, проведенні планових діагностичних, профілактичних та оздоровчих заходів, у ліквідації інфекційних та інвазійних хвороб. Під керівництвом лікаря ветеринарної медицини проводить ветеринарно-санітарну експертизу продуктів тваринництва та рослинництва.

У ветеринарних лабораторіях знайомиться з роботою лікарів-бактеріологів, серологів, паразитологів, токсикологів, приймає участь у проведенні досліджень патологічного матеріалу, крові, кормів та ін.. Виконує патологоанатомічний розтин трупів, проводить її утилізацію.

Під час практики студент знайомиться з технологією різних галузей тваринництва, організацією та економікою сільськогосподарського виробництва.

Під час виробничої практики студенти виконують дослідження і збирають матеріали для підготовки дипломної роботи, знайомляться з заходами по захисту навколишнього середовища, забезпеченню життєдіяльності на виробництві, набувають досвіду організаційної роботи, спілкування з людьми на виробництві, пропаганду професійних знань.

Мета виробничої практики – студенти повинні закріпити теоретичні знання; ознайомитися із структурою державної і відомчої служби ветеринарної медицини, а також підприємств сільськогосподарського виробництва, пов’язаних з професійною діяльністю лікаря ветеринарної медицини; засвоїти методи діагностики, лікування, профілактики і боротьби з хворобами с/г і домашніх тварин; відпрацювати техніку патологоанатомічного розтину та утилізацію трупів тварин; навчитись здійснювати контроль за випуском і реалізацією доброякісних у ветеринарно-санітарному відношенні, екологічно чистих харчових продуктів і сировин тваринного походження, проведення їх ветеринарно-санітарної експертизи.

Студент повинен знати теоретичні основи фундаментальних, загально зоотехнічних та клінічних дисциплін; вміти реалізувати ці знання у практичній професійній лікарській діяльності у відповідності з кваліфікаційною характеристикою, виконувати завдання керівників практики і кафедр; оволодіти навичками планування, керування та здійснення ветеринарного забезпечення виробництва якісної продукції тваринництва, практичної роботи лікарі ветеринарної медицини і його підлеглих.

 




Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 110 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав