Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Вопрос 1. Периодизация истории России. Современные концепции исторического процесса.

Читайте также:
  1. D-mapping «Бал истории» в честь 250-летия Государственного Эрмитажа
  2. F1:Концепции современного естествознания
  3. I Перечень вопросов к изучению
  4. I. Из истории развития методики развития речи
  5. I. Сущность, формы, функции исторического знания.
  6. II. Методы и источники изучения истории; понятие и классификация исторического источника.
  7. II. Список теоретических вопросов к экзамену
  8. II. Факторы эпидемического процесса.
  9. III. Механизм развития эпидемического процесса.
  10. III. Список практических вопросов к экзамену

Свій шлях на саму вершину української поп-музики Тарас Петриненко починав як і більшість його ровесників з танцмайданчика, де на початку 1969 року заспівав "Еней", складений з учнів спеціальної музичної школи ім. Лисенка. Через рік"Еней" дебютував на телебаченні і майже два роки був безперечним лідером української рок-музики. В кінці 1971 року Петриненко створив новий, дещо попсовіший гурт "Дзвони", та через три роки знову об'єднався з друзями з "Енея". Новостворений ВІА "Візерунки шляхів", довантаживши лірику "Дзвонів" та фолк-рок"Енея", патріотикою членів спілки композиторів, на початку 1975 року записали на "Мелодії" платівку-гігант. Відразу ж гурт запросили до Укрконцерту, де під вивіскою "Гроно" він проіснував майже рік.Після служби в армії Петриненко недовго керував знаменитою "Мрією", та після того як їм заборонили виконувати власні пісні, він з гуртом "Чарівні гітари" емігрував до Росії.З 1982 року Петриненко в тульському ансамблі "Красные маки", який на той час складався виключно з українських музикантів. З "Маками" він записав свої перші російськомовні хіти - "Погасшие звезды", "Перелетная птица", "Я скоро вернусь", та не чекаючи коли він стане вже зовсім модним поп-співаком, повертається в Україну. В 1986 році Петриненко разом з гітаристом Ігорем Шабловським та співачкою Тетяною Горобець відроджує "Гроно". Спочатку репертуар дублював "Маки", та з'явилися "Україна", "Пісня про пісню" і досить швидко Петриненко став лідером української пісні. Дещо політизований і розтиражований лейблом "Кобза", альбом 1989 року "Я професійний раб", здається зовсім не мав вад. Цікаво, що всі вважали "Гроно" поп-гуртом, хоч весь альбом аранжовано в стилі прогресив-рок.В 1991 році Петриненко почав запис для "Аудіо України" альбому "Господи, помилуй нас", який був завершений лише через два роки. Причиною тому розвал гурту "Гроно" - одного разу акомпануючі музиканти просто не повернулися із зарубіжних гастролів. Та це не відбилося на якості альбому - за підсумками 1993 року він визнаний кращим в Україні. В 1995 році метр нашої поп-музики мабуть вирішив спочити і несподівано став ві-джеєм - він деякий час вів на центральному телебаченні програму "Колискова для дорослих". Влітку 1997 року на "Таврійських іграх - VI" Петриненко отримав Всеукраїнську премію в галузі музики та масових видовищ"Золота Жар-птиця" в номінації "Жива легенда". В кінці року фірма "Нова Рекордс" випустила третій сольний альбом Петриненка "Любов моя", планується нарешті розтиражувати і попередній.В 1999 році за особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва та вагомі творчі здобутки, солісту-вокалісту концертно-творчої організації "Київщина" Тарасу Петриненку присвоєне звання Народного артиста України; одночасно звання Заслуженої артистки України присвоєне його напарниці Тетяні Горобець.

 

Скрипка Олег Скрипка народився у місті Совєтабад Ленінабадської області Таджикської РСР (сьогодні смт Гафуров Согдійського вілоятаТаджикистана) у сім'ї українських переселенців.Виріс у Мурманській області Росії.1986 року закінчив Київський політехнічний інститут. Цього ж року було створено гурт «ВВ».В 1987 р. «ВВ» стає членом київського рок-клубу, здобуває першу премію на київському рок-фестивалі «Рок-парад», випускає свій хіт «Танці».1990 року група здійснює турне Францією та Швейцарією, під час якого в одній з найбільших газет Франції Le Monde виходить матеріал про «ВВ».У 1991—1996 роках Олег Скрипка разом зі своєю групою живе у Франції й гастролює країною.1996 року Скрипка повертається до Києва й відтоді активно концертує в Україні та за кордоном, регулярно відвідує Москву.2000 року «ВВ» виступає в Ризі, Лондоні, дає концерт у Московському палаці молоді, далі — тур містами Сибіру.В січні 2002 року — тур Ізраїлем і Португалією, у лютому того ж року — кілька концертів у Нью-Йорку, 2003 року — виступ у Торонто.2004 року Олег Скрипка стає одним із організаторів фестивалю Країна мрій, цей фестиваль розпочав свою історію через 10 років після виходу пісні та альбому ВВ з такою ж назвою. Під егідою «Країни мрій» Олег Скрипка займається також і різносторонньою видавничою і просвітницькою діяльністю.2007 році Олег Скрипка проявляє неабиякі танцювальні таланти і здобуває друге місце у проекті «Танці з зірками 2».У 2008 році Міністерство культури і туризму України висунуло кандидатуру Олега Скрипки на присвоєння Шевченківської премії у якості «режисера-постановника етнічного фестивалю Країна Мрій». Проте Олег сказав на це:У 2009 році група активістів запропонувала висунути Олега Юрійовича кандидатом в Президенти України, але Скрипка відмовився[1].У 2012 році став тренером у талант-шоу "Голос країни. Нова історія" на каналі 1+1. А потім взяв на себе тренерські обов'язки у проекті "Голос. Діти", де розкриває секрети успіху на "дорослій" сцені дітям 6-14 років[2].

 

 

Вопрос 1. Периодизация истории России. Современные концепции исторического процесса.

1) Модернизационная. XIX в. Автор фр. Социолог Огюст Конт. Общество – вся совокупность людей, человечество. Главным в обществе являются экон. Сфера и технологии, определяющие её развитие. 3 стадии развития: 1.архаичная стадия или традиц. общ-во (сел.хоз-во, ручные технологии, традиция, как способ регулирования обществ. отношений). 2. Ст. модернизации – переход от 1ой к 3-ей. 3. Ст. индустриального общ-ва (преобл. промышл. произ-ва, машинных технологий и права). Последователи теории добавили 2 стадии: 4. Ст. перехода от 3ей к 5ой. 5. Информац. общ-во (преобл. духовного произ-ва на основе инф-нных технологий).

2) Формационная. Середина XIX в. Автор нем. Экономист Карл Маркс. Общество – не просто совок. Людей, а общ-во одной страны, соц. организм, имеющий устойчивые внутр. Взаимоотношения; способно к своему воспроиз-ву. Главное – экон. сфера, эк. процесс произ-ва материальных благ. Выделяется 5 форм произ-ва мат. благ (??). 5 стадий: первобытное, рабовладельческое, феодальное, капиталистическое, коммунистическое общества.

3) Цивилизационная. 30-50е годы XIX в. Автор англ. Историк Арнольд Тойнби. Общество – цивилизация, совокупность стран и народов с единой культурно-исторической традицией (европейская, восточная, африканская, российская). Главное - духовная культура (религия, обществ. сознание, менталитет). 3 стадии: возникновение, расцвет, упадок.

4) Системная. Середина XX в. Единого авторства не имеется. С точки зрения этой кон-ции система – совокупность взаимосвязанных элементов, образующих устойчивую, качественно-определенную целостность. Общество – сложная, многоуровневая, открытая, органическая система, основанная на коллективной жизнедеятельности людей. Состоит из 6 основных сфер обществ. жизни: 1. Сфера произ-ва мат. благ, 2. Духовное произ-во, 3. Соц. произв-во или произ-во людей, 4. Сфера соц. управления, 5. Сфера хранения культуры, 6. Сфера инфраструктуры – финансово-кредитная система, транспорт, связь и т.д. Главное – человек. Стадии: 1. Возникновение, формирование, утверждение, 2. Развитая стадия, 3. Начало распада, разложение, исчезновение.

1) с 6 по 12 век - период разложения первобытного и формирование феодального общества

2)с начала 12 до середины 18 века - период развитого феодального общества

3) с середины 18 до 1917 - разложение феодального, формирование буржуазного общества

4) с 1917 до 1939 - период насильственной ликвидации буржуазного и остатков феодального обществ и создание социалистического общества

5) с конца 1930х до середины 1950х - период существования военнизированного социалистического общества, бюрократическая форма

6) с начала 1950х до 1960х - административно-бюрократическая форма

7) с 1960х до 1980х - существование административно-бюрократической формы

8) с 1980х до наших времен - период разложения социалистического и формирование буржуазного общества




Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 115 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав