Читайте также:
|
|
3.1. Сучасний стан розвитку подієвого туризму в Франції
Туризм у Франції представляє важливий аспект економіки країни. Починаючи з 90-х рр., Франція стоїть першою в списку найбільш туристичних місць у світі. Лише невелика частина туристів знаходиться на французькій території проїздом, велика частина приїжджає на канікули саме до Франції.
За даними Всесвітньої туристської організації ООН, найпопулярнішою країною залишається Франція. Щорічно вона приймає близько 83 млн гостей, в той час як її власне населення становить менше 66 млн. Іноземні туристи в цій країні найохочіше відпочивають на Середземноморському узбережжі і на гірськолижних курортах в Альпах. З відставанням від Франції в 16 млн осіб на рік слідують США, а замикають п'ятірку лідерів Китай, Іспанія та Італія.
Доходи від туризму у Франції становлять 7% її ВВП, навіть автомобільна промисловість приносить менше. Однак витрати туристів відносно невеликі. Зараз іноземець залишає в середньому 646 доларів за час свого перебування в країні. За цим показником Франція серйозно програє США (1883 доларів), Німеччини (1253), Великобританії (1249) та Іспанії (968).
У Франції переважна більшість туристів (83%) - жителі європейських країн, які приїжджають сюди, як правило, щоб оглядати визначні пам'ятки, а не займатися шопінгом. Гості Франції дорогим готелям воліють наметові табори і рідко відвідують ресторани: їм звичніше купувати їжу в супермаркетах. Схожа ситуація спостерігається в США, куди 55% туристів прибувають з Канади і Мексики. Ці категорії приїжджих теж дуже помірні у витратах.
Мета - закликати туристів залишатися у Франції як можна довше. Тоді зростуть їхні видатки на житло, харчування та покупки. Тому нам потрібно організовувати масштабні міжнародні заходи на кшталт Олімпійських ігор та іншого.
Всупереч розхожій думці, що іноземці насамперед хочуть побачити Париж, тільки 16,8% гостей Франції направляються в «Місто кохання». У середньому приїжджі затримуються в столиці не довше 2,7 доби. Щоб збільшити цей термін, муніципальна влада йдуть на різні хитрощі, бажаючи створити в місті атмосферу гостинності. Для працівників сфери обслуговування видаються розмовники з порадами, як правильно спілкуватися з туристами з різних країн. Наприклад, німці люблять, коли їх вітають міцним рукостисканням, а китайцям достатньо посмішки та привітання на їхній рідній мові.
На сьогоднішній день Франція приймає більше туристів, ніж будь-яка інша країна в світі. Однак займає лише третє місце за доходами від туристичного бізнесу, поступаючись США та Іспанії. Міністерство економіки Франції підготувало проект "Напрямок Франція-2020", який повинен змінити цю ситуацію і вивести країну на перше місце за доходами від туризму.
Туризм приніс в 2011 році французьким підприємцям дохід в 145 мільярд євро. Іноземний туризм став джерелом приблизно третини цих доходів, решта суми були витрачені на транспорт і проживання всередині країни самими французами.
Між 2005 і 2011 роком туристичне споживання у Франції зросло на 17 відсотків. Найсильніше зростання помітний на Корсиці. У Франції туризм становить приблизно 7 відсотків національного добробуту, в цій області зайнято близько 2 млн осіб, а в економіці південно-західних регіонів країни він займає і зовсім чільне місце, складаючи на тій же Корсиці 31 відсоток ВВП.
Приблизно половина доходів від туризму доводиться, тим не менш, на три регіони. Це Іль-де-Франс, Прованс- Лазурний берег і Рона-Альпи. Транспорт являє собою основну статтю витрат туристів (17 відсотків), за ним слідують витрати на проживання, ресторани займають лише 12 відсотків бюджету.
3.2 Туристична інфраструктура подієвого туризму в Франції
Франція має досить розгалуженою мережею автомобільних, залізничних, авіаційних і морських маршрутів. Популярність і затребуваність різних видів транспорту для пасажирських перевезень у Франції визначається наступними факторами: географічним положенням країни в центрі Європи, економічним розвитком країни, рівнем життя людей, вільним пересуванням усередині Шенгенської зони, а також низкою інших чинників. Пересування туристів по території Франції здійснюється усіма видами транспорту, але основний обсяг пасажироперевезень реалізується за рахунок залізничного та автомобільного транспорту. У країні існує кілька видів, щоб дістатися до будь-якого пункту. Залізниці Франції швидко доставлять туриста в потрібне місце. Подорож на судах надає унікальну можливість побачити всю красу замків і виноградників узбережжя річок, тому туристи із задоволенням відправляють в круїзи Луарі. Під час поїздки по Франції на машині можна відвідати невеликі містечка, села, що підвищить знання про побут і господарстві французів. І, безумовно, всі види транспорту пов'язують Францію з її ближніми і далекими сусідами, що дозволяє здійснювати комбіновані тури.
Залізнична мережа Франції, яка простягається на 31 840 кілометрів (19784 милі), є найбільшою в Західній Європі. Вона управляється SNCF, і високошвидкісні поїзди, включаючи Thalys, "Євростар" і TGV, які їдуть зі швидкістю 320 км / год (200 миль / год), у комерційних цілях. "Євростар", поряд з Євротунель Шаттл, з'єднується зі Сполученим Королівством через тунель під Ла-Маншем. Залізничне сполучення існує з усіма іншими сусідніми країнами в Європі, за винятком Андорри. Внутрішньоміське з'єднання також добре розвинене з підземними та трамвайними послугами, утворюючи доповнення до автобусного сервісу.
Існує близько 893 300 км (555 070 миль) експлуатаційних доріг у Франції. Паризький регіон охопив найбільш густу мережу доріг і магістралей, які пов'язують його практично з усіма частинами країни. Французькі дороги також беруть істотне міжнародний рух, пов'язане з містами, що межують з Бельгією, Іспанією, Андоррою, Монако, Швейцарією, Німеччиною та Італією. Не існує щорічних реєстраційних зборів і дорожніх податків, однак на автомагістралі застосовується плата за в'їзд, виключаючи околиці великих комун. Новий автомобільний ринок переважає над вітчизняними брендами, такими, як Рено (27% автомобілів, проданих у Франції в 2003 році), Пежо (20,1%) і Сітроен (13,5%). Більше 70% нових автомобілів, проданих в 2004 році, мали дизельні двигуни, набагато більше, ніж автомобілі на бензині або двигуни СНД. У Франції найвищий автомобільний міст у світі: Міст Міллау, і побудовано багато важливих мостів, таких як Нормандський міст.
Існує приблизно 478 аеропортів у Франції, в тому числі області висадки / посадки. Міжнародний аеропорт Шарль де Голля, розташований в околицях Парижа є найбільшим і жвавим аеропортом в країні, керуючи більшістю популярних і комерційних перевезень країни і з'єднуючи Париж з практично всіма великими містами по всьому світу. Ейр Франс є національним перевізником вантажів, хоча і численні приватні авіакомпанії надають внутрішні та міжнародні туристичні сервіси. Існують десять найбільших портів Франції, найбільший з яких знаходиться в Марселі, який є також найбільшим портом, що межує з Середземним морем. 14932 км (9278 миль) водного шляху перетинає Францію, включаючи Південний канал, який з'єднує Середземне море з Атлантичним океаном через річку Гаронна.
У Франції за присвоєння «зірок» відповідає Міністерство туризму, тобто це відбувається на державному рівні внаслідок особливої важливості туристичної галузі для економіки країни. «Зірковість» там дещо відрізняється від інших країн.
Найнижча ступінь - готелі класу НТ, тобто готелі без категорії. Їх рівень обслуговування по суті, як у хостелів, тобто максимум, що може отримати турист в таких місцях - це просто нічліг з мінімальними зручностями.
Готелі класу двох зірок - класичні бюджетні готелі з невеликими компактними номерами на блок або окремо і можливістю не тільки переночувати, але й поснідати. Мається покращений варіант двозіркових готелів - SUP, де постояльців чекають телефон і телевізор в номері, а також більш багате меню сніданків.
Готелі трьох зірок передбачають наявність кафе або навіть ресторану, більш широкий набір послуг та обладнання номерів. Часто у Франції подібні готелі розташовуються в старовинних особняках. І так само, як у випадку з готелями двох зірок, є варіант SUP з міні-баром за окрему плату і сніданок прямо в номерах.
4 зірки мають готелі вже бізнес-класу, що відрізняються кращим і більш різноманітним сервісом і вибором послуг за, природно, підвищену плату. У перелік надаваних послуг входять дворазова прибирання номера, басейн, цілодобове кімнатне обслуговування і т. П. Однак такої розкоші, як в готелях вищої категорії, тут немає.
Вищий клас готелів - чотири зірки Luxe. Їх не так багато по всій Франції, і деякі з них широко відомі за межами країни як легендарні місця відпочинку. Рівень сервісу, устаткування, кухні та роботи персоналу тут найвищий. Вартість ночі в таких готелях починається приблизно від 300 євро.
Категорії п'яти зірок у Франції немає, тому існують готелі класу Palace - найрозкішніші і дорогі, призначені для проживання «вершків» суспільства. Відвідувачі цього готелю можуть дозволити собі президентські апартаменти площею більше ста квадратних метрів з прекрасною антикварними меблями і унікальним дизайном.
3.3 Формальності подієвого туризму в Франції
Громадяни України, які бажають подорожувати в Шенгенській зоні, повинні мати проїзний документ виданий менше, ніж 10 років тому, при цьому документ повинен бути дійсним як мінімум ще 3 місяці після запланованої дати виїзду з Шенгенської території.
Не потрібна додаткова віза, якщо ви хочете в'їхати на територію заморських департаментів і заморських спільнот Франції в Америці в тому випадку, коли ваше перебування на цій території не перевищує 3 місяців кожні півроку і якщо ви паспорт громадянина України, Росії чи Білорусі, в якому є багаторазова віза, видана консульською установою Франції, дійсна від 6 місяців до 5 років.
Неповнолітні діти можуть бути вписані в паспорт батьків, у випадку прохання про надання короткострокової візи до Франції. Будь-яке прохання про довгострокову візу до Франції для неповнолітнього вимагає обов'язкового надання окремого паспорта (тобто синя книжечка "Проїзний документ дитини")
Необхідні документи на оформлення туристичної візи до Франції
1) Анкета на оформлення короткострокової візи до Франції, з датою та 2-ма підписами. Бланки анкети заповнюються французькою або англійською мовою
2) Дві фотографії (висота голови повинна бути 25-30 мм.)
3) Запрошення від туроператора, квитанція резервації номери від готелю, Бронювання квитків в обидві сторони з копією (радимо не викупляти квитки до отримання візи)
4) Оригінал та копії закордонного паспорта
5) Оригінал та копії національного паспорта
6) Для працівників: довідка з місця роботи із зазначенням місячної зарплати особи, яка подає на візу, за останні 6 місяців, дати прийому на роботу, назви та адреси місця роботи, погоджених термінів перебування
Для приватних підприємців: свідоцтво про реєстрацію і остання податкова декларація
Для школярів / студентів: довідка з місця навчання
Для пенсіонерів: пенсійне посвідчення з копією
7) Довідка про особисті доходи в Україні (баланс банківського рахунку з перекладом на французьку або англійську мови, рух грошових коштів за останній квартал, наявність нерухомого майна, рухомого майна, цінних паперів тощо). Якщо, подорож фінансується членом сім'ї, необхідно надати спонсорську лист, а також докази фінансових ресурсів особи, що виступає спонсором поїздки
8) Свідоцтво про шлюб, розлучення чи про смерть, якщо такі мали місце, та копія
9) Для неповнолітніх
Оригінал свідоцтва про народження та його копія
Якщо вони подорожують без батьків або з одним з батьків: батьківський дозвіл (завірене нотаріально і переведений) з перекладом + копії першої сторінки національного паспорта батьків
11) Номінативний поліс медичного страхування на термін поїздки, що покриває мінімум 30.000 євро медичних витрат
12) Оплата консульського збору
Для довідок та запису на прийом: www.francevac-ua.com
Корисна інформація про видачу візи до Франції
1) Візовий відділ приймає виключно за попереднім записом. Його можна здійснити:
За телефонами: 380 50 117 90 30 або +380 44 594 96 20 з 10 до 18 годин
По е-mail: info@francevac-ua.com.
Відправка пакету документів поштою та факсом заборонено.
2) Візовий відділ приймає з понеділка по п'ятницю з 8.30 до 13.00 (тільки за попереднім записом).
3) Короткострокові візи видаються, в принципі, відразу ж, за умови подання повного пакету документів та відсутність перешкод для оформлення.
4) Термін оформлення віз до Франції становить приблизно 10 днів у зв'язку з проведенням консультацій.
5) Розгляд заяв на довгострокові візи триває від 1 до 6 місяців з моменту подачі повного пакету документів.
Візові тарифи
Короткострокова або транзітни віза до Франції: 35 євро
Довгострокова віза: 99 євро
Короткострокова віза в заморські департаменти: 9 євро
Віза в деяких африканських країн: 35 євро
Дозволено безмитне ввезення 200 сигарет, літра міцного алкоголю, двох літрів напоїв міцністю менше 22 °, двох літрів вина, 50 г духів, 250 г туалетної води, 500 г кави, 100 г чаю, речей або продуктів харчування для особистого споживання - на суму не більше 185 EUR (для дітей віком до 15 років - 90 EUR).
Заборонено ввезення і вивіз наркотиків, предметів, що мають історичну цінність, зброї та боєприпасів, а також тварин і рослин, внесених до списку зникаючих видів. При перевезенні тварин необхідна довідка про щеплення, а також медична довідка французькою мовою, видана не раніше, ніж за п'ять днів до від'їзду.
КУРСОВАЯ РАБОТА
по дисциплине «менеджмент»
Тема: КОММУНИКАЦИОННЫЙ ПРОЦЕСС В ОРГАНИЗАЦИИ
Выполнил:
студент гр.71-1
Проверил:
Сигачева Наталья Леонидовна
Абакан - 2012
СОДЕРЖАНИЕ
Введение………………………………………………………………………… 3
Глава 1. Теоретические основы коммуникационного процесса
в организации…………………………………………………………………… 6
1.1 Основные понятия и виды коммуникационных процессов………………6
1.2. Основные формы и характеристики коммуникационных
процессов……………………………………………………………………….. 11
1.3. Коммуникационные стили………………………………………………... 14
Глава 2. Причины и пути решения конфликтов коммуникационных
процессах в организации………………………………………………………. 16
2.1. Причины возникновения конфликтов………………………………….....16
2.2. Пути решения конфликтов…………………………………………….......17
Глава 3. Эффективность коммуникационного процесса в
Организации……………………………………………………………………. 21
3.1. Основные понятия и критерии коммуникационного процесса……….... 21
3.2. Достижение успеха в эффективности коммуникации
организации…………………………………………………………………….. 22
Глава 4. Исследование особенностей работы и управления налоговой инспекцией………………………………………………………………………24
4.1. Характеристика инспекции. Внешняя среда инспекции …………...........24
4.2. Особенности и специфика управления инспекцией…………………….. 26
4.3. Анализ показателей деятельности ИФНС………………………………...28
Заключение………………………………………………………………………31
Дата добавления: 2014-12-19; просмотров: 113 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |