Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

ПИТАННЯ

Читайте также:
  1. Б) підготувати відповідь на контрольні ПИТАННЯ ДЛЯ теоретичної ПІДГОТОВКИ ДО семінарськОГО ЗАНЯТТЯ
  2. ЗАКІНЧЕННЯ ПИТАННЯ 2. Структурні підрозділи Державної фіскальної служби України, їх основні функції та завдання
  3. ЗАПИТАННЯ
  4. КОНТРОЛЬНІ ЗАПИТАННЯ
  5. КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ
  6. КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ
  7. КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ
  8. КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ ДО ЗАЛІКУ
  9. КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ ДО ІСПИТУ
  10. КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ ДО ІСПИТУ

Усі господарські операції повинні бути оформлені належними документами у відповідності до Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995р. № 88. Інформація, що міститься в прийнятих до обліку первинних документах систематизується на рахунках бухгалтерського обліку в регістрах синтетичного і аналітичного обліку шляхом подвійного запису їх на взаємопов'язаних рахунках бухгалтерського обліку.

В бухгалтерському обліку для узагальнення методом подвійного запису інформації про наявність та рух активів, капіталу, зобов’язань і фактів фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій та інших юридичних осіб (крім банків та бюджетних організацій) незалежно від форми власності, організаційно- правових форм і видів діяльності (в тому числі і суб’єктами малого підприємництва) наказом Міністерства фінансів України від 30.11.99 р. №291 затверджено загальний План рахунків, а також Інструкція.

Для суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб, визначених як суб’єкти малого підприємництва, та складають фінансову звітність у відповідністю з нормами П(С)БО 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», наказом №186 від 19.04.2001 р. «Про затвердження спрощеного плану рахунків» затверджено План рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань та господарських операцій суб’єктів малого підприємництва - Спрощений план рахунків.

Згідно з методичними рекомендаціями з використання регістрів бухгалтерського обліку малими підприємствами від 25.06.2003 р. №422 суб’єкти самі вирішують щодо використання спрощеного Плану рахунків, тобто Спрощений план рахунків носить рекомендаційний характер, а не є обов’язковим.

У спрощеному Плані рахунків передбачені тільки синтетичні рахунки при цьому облік та узагальнення інформації про забалансові активи та зобов’язання ведеться підприємствами з використанням забалансових рахунків класу 0, що передбачені загальним планом рахунків.

Розглянемо План рахунків бухгалтерського обліку (табл.1) із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства фінансів №1176 від 11.12.2006, № 664 від 31.05.2011, № 1204 від 26.09.2011.

Таблиця 1 - План рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій суб'єктів малого підприємництва




Дата добавления: 2014-11-24; просмотров: 124 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав